Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

      • Ευχαριστώ 1

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2012


Ειρήνη

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κάθε χρόνο πονοκεφαλιάζω με τα καλάθια των παππούδων-πεθερικών.

Ειδικά τώρα με το μωρό δεν προλαβαίνω να κάνω μελομακάρονα,άσε που τους φέρνουν ένα σωρό οι υπόλοιποι (και τελικά δεν τα τρώνε) και οι μεγαλύτεροι παππούδες μας δεν τρώνε γιατί έχουν κ ζάχαρο κλπ.'Ετσι στην ουσία τους χαρίζω κάτι μόνο για το έθιμο,που δεν το ευχαριστιούνται κι όλας.

Φέτος σκέφτομαι να φτιάξω ένα πρωτότυπο καλάθι.Θα βάλω μέσα κουκουνάρια βαμμένα με ασημί χρώμα (πήρα σπρει κ θα τα φτιάξω μόνη μου εννοείται),ένα ημερολόγιο της μικρής αλα Ειρήνη,μια κορνίζα της μικρής,ένα μικρό κεράκι,ένα cd με χριστουγεννιάτικα τραγούδια (θα το φτιάξω εγώ),αρωματικό Χριστουγεννιάτικο γαλλικό καφέ (θα το φτιάξω προσθέτοντας κανελογαρύφαλλα κλπ στον συνηθισμένο γαλικό!) και στους 80ρηδες μας θα βάλω παντόφλες για το σπίτι!:D Σαν γλύκισμα θα φτιάξβ αυτά τα πανεύκολα:

http://www.sintagespareas.gr/sintages/nistisima-koulourakia-me-tzintzer.html

τα δοκίμασα μόλις,20 λεπτά υπόθεση και δεν ξέρετε πόσα έφαγα!Τέλεια και υγιεινά,έβαλα μαύρη ζάχαρη,δεν έχουν ούτε αυγά ούτε βούτυρα!

Νομίζω οτι θα ναι ωραία η έκπληξη και θα τα ευχαριστηθούν κι όλας και θα ναι και πιο φτηνά τι λέτε?


y5yep3.png

Αγαπώ όλο τον κόσμο γιατί ζεις κι εσύ μαζί..σ'αγαπώ κουκλίτσα μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια απο τη βροχερη Θεσσαλονικη!!!

mama konstantinou Ωραιος ο στολισμος σου,αλλα αυτος ο μπουφες βρε κουκλα μου...τι κομματι?Που το ανακαλυψες?Τον λατρεψα!

Ευχαριστω πολυ!Πολυ χαιρομαι που σου αρεσει:P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ κοριτσια τι τελεια πραγματα βαζετε εχω παρει πολλες ιδεες...


Euuop3.pngXBLUp3.png

''Αν και ο θηλασμός μπορεί να μη φαίνεται η σωστή επιλογή για κάθε μητέρα, εντούτοις είναι πάντα η σωστή επιλογή για κάθε μωρό!"

Link to comment
Share on other sites

Ειρήνη, τί λες να περάσεις ένα ωραίο απόγευμα χαζεύοντας εδώ χριστουγεννιάτικα;;;; :tongue::mrgreen:

Θα φτιάξει κι η διάθεση ;)

IMG_1362.jpg

Κοίτα πόσα μεγέθη φιόγκων έχει... :shock:

IMG_1364.jpg

Αχ Τι τελειααααααααααα...:Pκοριτσια κανενα τετοιο μαγαζι θεσνικη που θα βρουμε?? αν και θεσσαλονικια μενω αλλου πλεον και θα παμε θεσνικη να ψωνισουμε δεντρο στολιδια κτλ...

Επειδη θα χω λιγο χρονο στην διαθεση μου... Θελω κανενα μεγαλο οικονομικο μαγαζι να χει ετσι ωραια στολιδια... Ξερω καποια στην Μοναστηριου αλλα.... δεν εχω χρονο για πολυ ψαξιμο ξερει μηπως καμμια θεσσαλονικια κανενα μαγαζι??


Euuop3.pngXBLUp3.png

''Αν και ο θηλασμός μπορεί να μη φαίνεται η σωστή επιλογή για κάθε μητέρα, εντούτοις είναι πάντα η σωστή επιλογή για κάθε μωρό!"

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Elisa αν είναι φωτογραφία από το ίντερνετ πατάς επάνω της κάνεις δεξί κλικ και πατάς αντιγραφή διεύθυνσης url εικόνας. Μετά έρχεσαι εδώ, γράφεις πρώτα μετά ακριβώς κάνεις paste την εικόνα και ακριβώς μετά γράφεις πάλι.

Αν πάλι είναι εικόνα που την έχεις αποθηκευμένη στο pc σου, τότε πρέπει να την ανεβάσεις πρώτα σε ένα πρόγραμμα φωτογραφιών, εγώ το κάνω με imageshuck, κάνεις εκεί τη φωτο upload και μετά αντιγράφεις τον κώδικα που σου βγάζει (εγώ αντιγράφω αυτόν που λέει για forum) στο μήνυμα που θέλεις να ανεβάσεις εδώ.

Ελπίζω να σε βοήθησα

Link to comment
Share on other sites

Χιονονιφάδες με ζυμαρικά.....προτιμάμε στρογγυλά και με κόλλα τα κολλάμε και τα κρεμάμε με κλωστή.....αν θέλουμε τα βάφουμε κιόλας...τόσο απλό και ωραίο

487068_299347643500465_994894112_n.jpg

οδηγίες

http://www.katyelliott.com/blog/2008/12/budget-gifts-ideas-winner.html

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...