Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Lila ki είπε:

      Τι να πω τώρα … είχα τόση αισιοδοξία … αλλά όπως λες έχεις την κόρη σου τιν δύναμη σου … είναι τόσο θετικό που εχεια ήδη ένα παιδί και ίσως ακούγεται περίεργο αυτό που λέω αλλά για εμένα που δεν έχω ακόμα ένα παιδάκι μου ακούγεται τόσο ενθαρρυντικό που έχεις μια μικρή αγκαλιά δίπλα σου η οποία μπορεί να απαλύνει κάθε πόνο . Πως θα προσχωρήσετε τώρα τι σπυ είπε ο γιατρός ;;; Θα αδιαθετήσεις ; Θα πρέπει να κανείς κάτι άλλο να πέσει η χοριακη ;

      Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου,εύχομαι σε σένα μια μεγάλη χοριακη και μια γλυκιά εγκυμοσύνη🥰Εγω δυστυχώς δεν τελείωσα ακόμα, πρέπει να πάω πάλι αύριο για χοριακη για να δούμε αν μηδενιστεί.Μου είπε πως ίσως είναι εξωμητριο,μικρή η πιθανότητα,αλλά δυστυχώς υπάρχει και αυτό το ενδεχόμενο.Μου είπε πως είτε το έμβρυο είχε κάποια χρωμοσωμικη,είτε δεν βρήκε"μέρος" για να εμφυτευτει..Ελπιζω να σταματήσω τα φάρμακα και να το αποβάλλει ο οργανισμός μου και να μη χρειαστω αποξεση.Κοιτα να δεις που μέχρι πριν λίγο ευχομουν για μια μεγάλη χοριακη και τώρα πρεπει να μηδενιστεί 🤷

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2012


Ειρήνη

Recommended Posts

κκοριτσια μπραβο σας. και του χρονου οσες στολισατε. μαλλον αυριο θα στολισουμε και εμεις, αμα προλαβουμε. αλιως δευτερα.

εκανα και εγω μερικα να σας δειξω

τρουφακια σοκολατακια μανταρινι

162qx.jpg

Αμάν!!!! :shock: Τι μου κάνεις λέμε!!!!!!!!!!!!! :tongue:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα και απο μενα κοριτσακια.

Μαμαβασια και Χρυσα υπεροχες λεπτομεριες και του χρονου.....

Κουρκουμπινακι αχ αυτα τα σοκολατακια μανταρινι..πως τα εκανες...με τρελαναν...

Εμεις μολις ανναψαμε τζακακι....και περιμενω να γινει το φαγακι μας.....χχχ


as1cJRN0g410000MzAwNDlkfDAwNzMwNWR8T3VyIGxpdHRsZSBmYWlyeSBpcw.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σε κρυστάλλινη μπωλιέρα δεν έχεις τίποτα?

εχω μπωλιέρα αλλά μου αρέσουν πολύ αυτά που είναι σαν ψηλά μεγάλα ποτήρια. Εχουν γύρω στο 20άρικο το ένα...να δω αν περισσέψει κάτι απ το δώρο θα πάρω κανένα γιατί τα χαλβαδιάζω καιρό τώρα;)


Wgl2p3.png

kHoQp2.png

Link to comment
Share on other sites

εχω μπωλιέρα αλλά μου αρέσουν πολύ αυτά που είναι σαν ψηλά μεγάλα ποτήρια. Εχουν γύρω στο 20άρικο το ένα...να δω αν περισσέψει κάτι απ το δώρο θα πάρω κανένα γιατί τα χαλβαδιάζω καιρό τώρα;)

Έχω πάρει μία από το jumbo, με 3.99 {αν θυμάμαι καλά} σε χρυσούς τόνους.

Σε ενδιαφέρει να σου βάλω φωτο, Μυρτούλα?


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Εμεις μολις ανναψαμε τζακακι....και περιμενω να γινει το φαγακι μας.....χχχ

.. αχ τι όμορφη εικόνα που μου έστειλες κορίτσι μου...!!!

Ευχομαι να κατα-ευχαριστηθείτε το σπιτάκι σας!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Έχω πάρει μία από το jumbo, με 3.99 {αν θυμάμαι καλά} σε χρυσούς τόνους.

Σε ενδιαφέρει να σου βάλω φωτο, Μυρτούλα?

Εχω ψάξει Ειρήνη μου, δυστυχώς δεν έχει στο δικό μας Jumbo φέτος....ξέρεις τα φέρνει κατά καιρούς κ μετά δεν τα ξαναβρίσκεις...ωστόσο σ ευχαριστώ για την πληροφορία καλή μου!


Wgl2p3.png

kHoQp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γράμμα από τον Αη Βασίλη στα παιδάκια μας και με αντίστοιχο φάκελο


ImnOp3.png p7gjp3.png

«Αν υπάρχει κάτι που επιθυμείς, θα υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις. Αν υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις, θα υπάρχει κάτι που θυμάσαι.

Αν υπάρχει κάτι που θυμάσαι, δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις. Αν δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις, δεν υπήρξε τίποτα που να επιθυμείς».

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Να σας βάλω και εγώ τις δικές μας φωτογραφίες

Ξεκινάω με αγαπημένα στολίδια

cBdjal.jpg

a4SR7l.jpg

Rij3sl.jpg

g8om7l.jpg

G62tol.jpg

cSGvzl.jpg

Είναι πάρα πολύ ωραία όλα. Και οι άγιοι βασίλιδες και όλα... αχ και εγώ μόλις άρχισα να συναρμολογώ το δέντρο μας.

Και του χρόνου κοριτσάκι!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...