Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 39 λεπτά , Bluee19 είπε:

      Καμία γνώμη ;;;;

      Οχι ρε συ ουτε καν δεν σχετίζεται με αυτο βγαλτο απο το μυαλο σου! Ειναι παλιο αιμα μαλλον εμφυτευσης..δεν χάνουμε ετσι τοσο απλα τα εμβρυα που εχουν εμφυτευθει!! 

      πρίν από 5 λεπτά , Bluee19 είπε:

      όχι όχι λίγο καφέ ήταν μόνο !!! Αλλά τρελάθηκα λέω με τις λακούβες έγινε το κακό αλλά πήρα και τον γιατρό και μου είπε το ίδιο και μου λέει μάλλον αύριο θα έχεις θετική χοριακη και σκέφτηκα που να ξέρε ότι το έχω τσεκάρει με τεστακια ήδη και για αυτό αγχώθηκα περισσότερο !!!!

      σε ευχαριστώ για την απάντηση 🙏🏼

      Σου ειπε να κανεις κατι εξτρα?? Εννοω παραπανω προγεστερονη πχ?

      Αντε καλα μας αποτελέσματα αυριο!!! 😀

clearblue...θετικό/αρνητικό


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια !!

Μαρίτσα πόσο δίκιο είχες!!!

Εκανα και χθες τεστ,,,πάλι αρνητικό...ο γυναικολόγος μου είπε να κάνω χοριακη και θυρεοειδή.

Η χοριακη σήμερα βγηκε 23,9 θετικό αλλά πολυ λίγο για τη μερα που είμαι.Το μεσημερι μου ήρθε η περίοδος,οπότε βιοχημικη.

Μου αρεσει που το τεστ εδειχνε απο 10 μοναδες τρομάρα του!!Τ'ελος πάντων...τουλάχιστον έμαθα τι έφταιγε και εφτασα τις 40 μέρες....αν έμενα στα τεστ ,,,με την απορια θα εμενα......

Οι υπόλοιπες καλα είστε?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Νατάσα εγώ έμπαινα αλλά δεν σας έβρισκα μέσα!:confused: Τι νέα; όλα οκ; ελπίζω να είσαι γερή κ δυνατή...θα τον κερδίσουμε τον αγώνα...θα έρθουν πολλά μωράκια φέτος!:D

Εύη είδες που σου το έλεγα...είναι ένα θετικό σημάδι ότι δεν συμβαίνει τίποτα ανησυχητικό κ με το σπέρμα του άντρα σου που ανησυχούσες! Εμένα μου φάνηκε περίεργο που το τεστ έβγαινε θετικό κ μετά ερχόταν η περίοδος...μήπως ήσουν κ τότε έγκυος αλλά αποβλήθηκε σύντομα από τον οργανισμό; πες το και αυτό στο γιατρό γιατί γενικότερα λένε ότι τα clearblue σπάνια κάνουν λάθη! Αυτά τα δυο αρνητικά που έκανες τι μάρκα ήταν να ξέρουμε να μην πάρουμε ποτέ;:tongue:

Πάντως μην απογοητεύεσαι σύντομα θα έρθει για να μείνει το μωράκι σου!Καταλαβαίνω θα έχεις στεναχωρηθεί αλλά μην το βάζεις κάτω τυχαίνουν κ αυτά:(


POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ντίνα πολλά συγχαρητήρια και για τη καινούργια σου δουλειά!!! Τα έμαθα τα νέα:D:D:D Όλα θα πάνε δεξιά! όταν πάει κάτι καλά συνήθως έρχονται και άλλα καλά μαζεμένα! Σύντομα και με μωράκι ή με μωράκια στην αγκαλιά!


POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια.... δεν εχω διαβασει καμιας τα νεα.,δεν εχω κουραγιο ..δουλευα απο 10 το πρωι και ηρθα τωρα....σεριιιιιιιιι ομως!!!! συνολο?? 16 ωρες...

ε καπου εκει βγαινουν

μετα απο τετοια κουραση ,..που ορεξη για σεξακι....

καποαι κοπελα εγραψε οτι οταν ερχεται ενα καλο ερχονται κι αλλα ..αν ερθει μωρο ..χωρις σεξ λεμε ...αχχαχα.... παλι θα πρεπει να σταματησω τη δουλεια γιατι δεν επιτρεπεται τοσες ωρεσ και κουραση και ορθοστασια...οποτε τι κανω???

πιασ το αυγο και κουρευτο...


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια.... δεν εχω διαβασει καμιας τα νεα.,δεν εχω κουραγιο ..δουλευα απο 10 το πρωι και ηρθα τωρα....σεριιιιιιιιι ομως!!!! συνολο?? 16 ωρες...

ε καπου εκει βγαινουν

μετα απο τετοια κουραση ,..που ορεξη για σεξακι....

καποαι κοπελα εγραψε οτι οταν ερχεται ενα καλο ερχονται κι αλλα ..αν ερθει μωρο ..χωρις σεξ λεμε ...αχχαχα.... παλι θα πρεπει να σταματησω τη δουλεια γιατι δεν επιτρεπεται τοσες ωρεσ και κουραση και ορθοστασια...οποτε τι κανω???

πιασ το αυγο και κουρευτο...

έγω το έγρψα Ντίνα...αλλά τόσες ώρες; σε καφετέρια δουλεύεις;


POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

έγω το έγρψα Ντίνα...αλλά τόσες ώρες; σε καφετέρια δουλεύεις;

εστιατοριο...δε λεσ που βρεθηκε κι αυτο?το κανω χρονιιαααα...γιατι στην κανονικη δουλεια μου δεν βρηκα κατι..:(


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

εστιατοριο...δε λεσ που βρεθηκε κι αυτο?το κανω χρονιιαααα...γιατι στην κανονικη δουλεια μου δεν βρηκα κατι..:(

κοντά έπεσα! Καλά έκανες με αυτή τη κρίση δεν μπορούμε να αρνηθούμε καμία δουλειά ακόμα κ αν μας βγαίνει το λάδι! Τουλάχιστον ελπίζω ο μισθός σου να είναι ικανοποιητικός για να μπορέσεις να μαζέψεις κάποια χρήματα κ για το μωράκι σου ...κ μία φορά το μήνα να γίνει σεξ μπορεί να είναι η τυχερή:D


POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοντά έπεσα! Καλά έκανες με αυτή τη κρίση δεν μπορούμε να αρνηθούμε καμία δουλειά ακόμα κ αν μας βγαίνει το λάδι! Τουλάχιστον ελπίζω ο μισθός σου να είναι ικανοποιητικός για να μπορέσεις να μαζέψεις κάποια χρήματα κ για το μωράκι σου ...κ μία φορά το μήνα να γίνει σεξ μπορεί να είναι η τυχερή:D

προσπαθω να μαζεψω ...τα ασυμαζευτα....καθομαι απο ιουνη...

παω για υπνο...καλο βραδυ μικρουλα...ειμαι κομματια πονανε τα ποδια μου,απιστευτα..:evil::evil:


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

προσπαθω να μαζεψω ...τα ασυμαζευτα....καθομαι απο ιουνη...

παω για υπνο...καλο βραδυ μικρουλα...ειμαι κομματια πονανε τα ποδια μου,απιστευτα..:evil::evil:

Καλή ξεκούραση και να είσαι αισιόδοξη!!! Το σπέρμα είναι σε φάση που φτιάχνει και το μωρό είναι στο δρόμο έρχεταιιιι:D Καλό βράδυ


POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites

δε στεναχωριέμαι Μαρίτσα...ηρεμησα...με είχε πιασει πανικος με τόσες μερες καθυστερηση...πρωτη φορα μου συμβαίνει.

self clear ηταν το 2 τελευταια που έκανα....τρομάρα τους!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια τι κανετε;;Μαριτσα και εγω μπηκα κανα δυο φορες αλλα δεν σας πετυχα.δεν εχω κανενα νεο ακομα.πηγα σημερα για εξετασεις και τα αποτελεσματα θα τα εχω την Παρασκευη.Εσυ κανενα νεο;

Ath καλη αρχη να σου ευχηθω και κοιτα μην εξαντληθεις πολυ!!!κρατα δυναμεις για το μωρο που ερχεται!οπως ειπε και η Μαριτσα φετος θα εχουμε πολλα μωρα!!!

Ευακι καλυτερα ειναι παντα η χοριακη τελικα.κερεις που πανε τα τεσσερα!αν περιμενες απο τεστ δεν θα επαιρνες καν χαμπαρι οτι επιασες!

Εγω εχω κατι πονακια που και που απο τωρα.εχω βεβαια μπροστα μου μια βδομαδα ακομα για να ερθει.το στηθος δεν πρηστηκε καθολου παντως!θαυματουργα χαπακια!!!!

Link to comment
Share on other sites

δε στεναχωριέμαι Μαρίτσα...ηρεμησα...με είχε πιασει πανικος με τόσες μερες καθυστερηση...πρωτη φορα μου συμβαίνει.

self clear ηταν το 2 τελευταια που έκανα....τρομάρα τους!!!

Και υποτίθεται ότι αυτή η μάρκα προβλέπει πριν τη καθυστέρηση. Έγω όσα τεστ έχω κάνει ήταν καθαρά αρνητικά δεν έχω προβληματιστεί ποτέ


POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια τι κανετε;;Μαριτσα και εγω μπηκα κανα δυο φορες αλλα δεν σας πετυχα.δεν εχω κανενα νεο ακομα.πηγα σημερα για εξετασεις και τα αποτελεσματα θα τα εχω την Παρασκευη.Εσυ κανενα νεο;

Ath καλη αρχη να σου ευχηθω και κοιτα μην εξαντληθεις πολυ!!!κρατα δυναμεις για το μωρο που ερχεται!οπως ειπε και η Μαριτσα φετος θα εχουμε πολλα μωρα!!!

Ευακι καλυτερα ειναι παντα η χοριακη τελικα.κερεις που πανε τα τεσσερα!αν περιμενες απο τεστ δεν θα επαιρνες καν χαμπαρι οτι επιασες!

Εγω εχω κατι πονακια που και που απο τωρα.εχω βεβαια μπροστα μου μια βδομαδα ακομα για να ερθει.το στηθος δεν πρηστηκε καθολου παντως!θαυματουργα χαπακια!!!!

Γεια σου Νατάσα! κ εγώ έχω πονάκια αλλά το στήθος τίποτα ακόμα κ θα έπρεπε ήδη να είχα αδιαθετήσει αλλά έχω συνηθίσει τώρα τελευταία καθυστερεί 3 4 μέρες. Εσένα σου έχει συμβεί ποτέ το τεστ να δείξει λάθος;


POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Να σου πω την αληθεια Μαριτσα οσο καιρο προσπαθουμε δεν ετυχε να εχω καποια ιδιαιτερη καθυστερηση οποτε δεν εχω κανει καν.απλα εχω ακουσει απειρες ιστοριες και απο φιλες μου και δεν τα θεωρω και τοσο αξιοπιστα.εσενα σου ετυχε ποτε να βγαλει κατι που δεν ισχυε;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...