Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 32 λεπτά , Nels είπε:

      Η εμφύτευση στην περίπτωση της κοπέλας έχει γίνει και για την προεκλαμψια πιθανον να χρειάζεται μόνο αν υπάρχει ένδειξη για αυξημενη πιθανότητα προεκλαμψιας, και πάλι καλύτερα αντιπηκτικες. Πάντως στην περίπτωση της κοπέλας, συνήθως όταν δουν αποκόλληση κόβουν αν δίνεται προληπτικα γι αυτό ρώτησα 

      Ναι δεν ξέρω κ εγώ γενικά μίλησα κ για τι Μ έχουν πει. Πάντως κ μένα στο παρελθόν που είχε γίνει εμφύτευση και δεν ξέραμε για θρομβοφιλια δεν Μ την έκοψαν. Τώρα δεν ξέρω τι ισχύει ακριβώς γιατί δεν είχα ρωτήσει τότε

clearblue...θετικό/αρνητικό


Recommended Posts

ο βασιλικος πολτος ή η γύρη φερνει ταχυκαρδία; μπερδευτηκα

για τον βασιλικο πολτο ...για την γυρη δεν γνωριζω τιποτα..ουτε καν οτι τρωγεται ...πρωτη φορα τ ακουω...


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

για τον βασιλικο πολτο ...για την γυρη δεν γνωριζω τιποτα..ουτε καν οτι τρωγεται ...πρωτη φορα τ ακουω...

Εχω ακούσει οτι ειναι καλη και η γυρη αλλα δεν εχω δει σε τι μορφη την αγοραζεις και πως τρώγεται...η Νατάσα ξέρει όταν μπει θα μας πει


POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εχω ακούσει οτι ειναι καλη και η γυρη αλλα δεν εχω δει σε τι μορφη την αγοραζεις και πως τρώγεται...η Νατάσα ξέρει όταν μπει θα μας πει

να τα παρουμε ολα μαζι λεω εγω.....βασιλικο πολτο , γυρη και ιπποφαες και μετα ...θα στηνομαστε στον τοιχο και θα πιανουμε απο αποσταση!!!!αχχααχαχααχαχαχ:P:p:p;););)


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

Ντίνα σε λένε σωστά; Διαβάζω που κ που και τα άλλα θέματα

Εσείς πόσο καιρό συνολικά προσπαθείτε για μωράκι;

ναι ντινα με λενε ...

κοιτα...ασε το ποσο προσπαθουμε ...γιατι ενω προσπαθουσαμε 2.5 χρονια...μαθαμε μολισ πριν 9 μηνεσ οτι εχουμε θεμα με σπερμα ...

δλδ ξεκινησαμε ελευθερα και οτι κατσει ..πριν 2.5 χρονια...

επειτα μου ετυχε ενα χειρουργειο ινομυωματοσ ...(και γι αυτο δεν επιανα ...ακομα και να επιανα θα απεβαλα..).,μετα για κανα 6 μηνο οχι ελευθερα ...(απαγορευοταν λογω καισαρικησ...) και μετα ξανα ..μεχρι που περσυ το μαρτη μαθαμε για το σπερμα ..

οποτε και free που καναμε ελπιζαμε χωρισ να ξερουμε το προβλημα...


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ναι ντινα με λενε ...

κοιτα...ασε το ποσο προσπαθουμε ...γιατι ενω προσπαθουσαμε 2.5 χρονια...μαθαμε μολισ πριν 9 μηνεσ οτι εχουμε θεμα με σπερμα ...

δλδ ξεκινησαμε ελευθερα και οτι κατσει ..πριν 2.5 χρονια...

επειτα μου ετυχε ενα χειρουργειο ινομυωματοσ ...(και γι αυτο δεν επιανα ...ακομα και να επιανα θα απεβαλα..).,μετα για κανα 6 μηνο οχι ελευθερα ...(απαγορευοταν λογω καισαρικησ...) και μετα ξανα ..μεχρι που περσυ το μαρτη μαθαμε για το σπερμα ..

οποτε και free που καναμε ελπιζαμε χωρισ να ξερουμε το προβλημα...

Οπότε αν βγάλεις τα χειρουργεία λιγότερο από 2,5 χρόνια ελεύθερης επαφής αλλά έχετε ταλαιπωρηθεί αρκετά με όλα αυτά! Εμείς δεν είχαμε χειρουργεία το ψυχολογικό κομμάτι ήταν δύσκολο και τα οικονομικά μας που δεν μας άφηναν να κάνουμε καμιά κίνηση παραπάνω


POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Οπότε αν βγάλεις τα χειρουργεία λιγότερο από 2,5 χρόνια ελεύθερης επαφής αλλά έχετε ταλαιπωρηθεί αρκετά με όλα αυτά! Εμείς δεν είχαμε χειρουργεία το ψυχολογικό κομμάτι ήταν δύσκολο και τα οικονομικά μας που δεν μας άφηναν να κάνουμε καμιά κίνηση παραπάνω

βρε...100 χρονια να δοκιμαζουμε ..α νεχουμε προβλημα που το ανακαλυψαμε τον μαρτιο ..και εγχειρηστηκε τον ιουλιο,τωρα περασαν 6 μηνες για τ αποτελεσματα..και απλι δεν ηταν καλα...

οποτε με κανονικο σπερμα ακομα δεν εχουμε δοκιμασει ..με ..στρωμενο...


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

βρε...100 χρονια να δοκιμαζουμε ..α νεχουμε προβλημα που το ανακαλυψαμε τον μαρτιο ..και εγχειρηστηκε τον ιουλιο,τωρα περασαν 6 μηνες για τ αποτελεσματα..και απλι δεν ηταν καλα...

οποτε με κανονικο σπερμα ακομα δεν εχουμε δοκιμασει ..με ..στρωμενο...

Ναι το κατάλαβα όπως εμείς που δεν γνωρίζαμε για το σπέρμα και ελπίζαμε 2,5χρόνια ότι θα γίνει σύλληψη...αλλά τώρα με τις βιταμίνες θα πάρουμε φόρα... τούρμπο θα τον κάνω:D


POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι το κατάλαβα όπως εμείς που δεν γνωρίζαμε για το σπέρμα και ελπίζαμε 2,5χρόνια ότι θα γίνει σύλληψη...αλλά τώρα με τις βιταμίνες θα πάρουμε φόρα... τούρμπο θα τον κάνω:D

ετσι ετσι...ξερεις αν παρεισ αυτεσ τισ βιταμινεσ ..σε ποσο καιρο ενδεχομενωσ ανεβαινει το σπερμα?

δλδ αρχιζεισ αυριο για ποσο καιρο τισ παιρνεισ ? καιποσο καιρο μετα μπορεισ να κανεισ σπερμοδ. να δεισ αν ..επιασε...

ο,τι ξερεισ απαντησε μου...


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

ετσι ετσι...ξερεις αν παρεισ αυτεσ τισ βιταμινεσ ..σε ποσο καιρο ενδεχομενωσ ανεβαινει το σπερμα?

δλδ αρχιζεισ αυριο για ποσο καιρο τισ παιρνεισ ? καιποσο καιρο μετα μπορεισ να κανεισ σπερμοδ. να δεισ αν ..επιασε...

ο,τι ξερεισ απαντησε μου...

Λένε ότι το σπέρμα αλλάζει κάθε 3μήνες γι' αυτό συνήθως οι γιατροί ζητάνε σπερμοδιάγραμμα κάθε 3μηνο! Υποθέτω ότι μετά από 4μήνες σωστή διατροφή κ βιταμίνες θα έχουμε κάποια άνοδο...το ελπίζω τουλάχιστον. Εγώ έβαλα και έναν μήνα ακόμα. Εγώ ακούσει για περιπτώσεις που ενώ είχαν μερικές χιλιάδες ή καθόλου μετά από 3μήνες έδειξε εκατομμύρια αλλά με καλή διατροφή και βιταμίνες. Όχι καυτά μπάνια μόνο με χλιαρό νερό για λιγότερο από μισή ώρα, όχι στενά εσώρουχα...καλύτερα μποξεράκια αλλά όχι τα κολλητά!


POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Λένε ότι το σπέρμα αλλάζει κάθε 3μήνες γι' αυτό συνήθως οι γιατροί ζητάνε σπερμοδιάγραμμα κάθε 3μηνο! Υποθέτω ότι μετά από 4μήνες σωστή διατροφή κ βιταμίνες θα έχουμε κάποια άνοδο...το ελπίζω τουλάχιστον. Εγώ έβαλα και έναν μήνα ακόμα. Εγώ ακούσει για περιπτώσεις που ενώ είχαν μερικές χιλιάδες ή καθόλου μετά από 3μήνες έδειξε εκατομμύρια αλλά με καλή διατροφή και βιταμίνες. Όχι καυτά μπάνια μόνο με χλιαρό νερό για λιγότερο από μισή ώρα, όχι στενά εσώρουχα...καλύτερα μποξεράκια αλλά όχι τα κολλητά!

βρε εμεισ ...καναμε διατριβη σ τα σπερμοδιαγ. ξερω οτι αλαλζει καθε 3 μηνες...αλλα λεω ποσο κανουν να πιασουν τα χαπια βιταμινεσ κλπ...

δλδ αν κανουν 6 μηνεσ ...δεν εχει νοημα να κανεισ σπερμοδ. στο 3μηνο

αυτο ρωταω...


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

βρε εμεισ ...καναμε διατριβη σ τα σπερμοδιαγ. ξερω οτι αλαλζει καθε 3 μηνες...αλλα λεω ποσο κανουν να πιασουν τα χαπια βιταμινεσ κλπ...

δλδ αν κανουν 6 μηνεσ ...δεν εχει νοημα να κανεισ σπερμοδ. στο 3μηνο

αυτο ρωταω...

Αυτό γνωρίζω και για τις βιταμίνες 3μήνες θέλουν αλλά πρέπει να τις συνεχίσει και μετά το 3μηνο για να υπάρξει και ακόμα μεγαλύτερη βελτίωση και για να μην χαλάσει πάλι το σπέρμα...Οπότε μπορεί να κάνει σπερμοδιάγραμμα μετά από 4 μήνες για σιγουριά


POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αυτό γνωρίζω και για τις βιταμίνες 3μήνες θέλουν αλλά πρέπει να τις συνεχίσει και μετά το 3μηνο για να υπάρξει και ακόμα μεγαλύτερη βελτίωση και για να μην χαλάσει πάλι το σπέρμα...Οπότε μπορεί να κάνει σπερμοδιάγραμμα μετά από 4 μήνες για σιγουριά

θα ξεκινησουμε αμεσα.....καληνυχτα κουκλα μου....


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα νεαρες!τι κανετε;κατι ρωτησατε για τη γυρη ε;λοιπον οι γυρη ειναι σα μικρα μπιλακια και το καλυτερο ειναι να την παρεις απο μελισσοκομους.αμα εχετε και καποιο γνωστο παραγωγο μελιου ακομα καλυτερα για να μην σας δωσει τιποτα σκαρτο!ενα κουταλακι του γλυκου καθε μερα και επειδη λιγο απαισια και δεν τρωγεται ευκολα,καλυτερα να την βαζετε σε δημητριακα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...