Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

clearblue...θετικό/αρνητικό


Recommended Posts

Κοριτσι την Παρασκευη το μεσημερι θα παμε.καλα αποτελεσματα Μαριτσα και σε σενα!!μακαρι να πανε ολα καλα!και στην Τζοανα μας!!ελπιζω να ειναι καλα.

Ευχαριστώ...καλά αποτελέσματα να έχεις αυτή τη φορά


POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

koριτσια καλησπερα! ο υπερηχος και ο χθεσινος ηταν αδειος! τελικα μπηκα αμεσως και το εβγαλα...γτ ηταν επικυνδινο να ειναι εκει..οκ..συνεχιζουμε..για σκεφτειτε να ειχε μεσα μωρακι και να επρεπε να το ριξω λογω υγειας μας..! πολυ πιο κριμα..τρ δεν ειχε τπτ...

θα αρχισουμε παλι σε 2 μηνες τις προσπαθειες και τωρα ξερω οτι ειναι πιο ευκολο να γινει η συλληψη.μακαρι να πανε ολα καλα απο δω και περα!


ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕ ΠΟΛΛΗΗΗΗΗΗΗ ΑΓΑΠΗΗΗΗΗ!

countdown-1371186000z1395378000zp.png

Link to comment
Share on other sites

ΤΥΧΕΡΗ ΛΙΣΤΑ

Μελλοντικές μανούλες 2013

1.ath_gal1 (15/5)Καλή επιτυχία Ντίνα!

2.ευη@ (3/5) Νέος κύκλος...νέα αρχή!

3.natasoula81 (11/5)Θέλουμε μωράκι σύντομα!!!

4.Μαρίτσα10 (12/5)Προσπαθεί για το μωράκι της!!!:confused:

5.joannako Σε 2 μήνες ξεκινάει δυναμικά!:D

2055330lb2iynm2pc.gif

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ

?

ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

1473064l8tq7q16ox.gif 2333437m614nuhk5l.gif 1971549jfa8zs7lv5.gif


POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Συμβαίνουν κ αυτά τα δυσάρεστα Ιωάννα μου για να γίνουμε πιο δυνατές. Τουλάχιστον γνωρίζετε ότι μπορείτε να κάνετε παιδί.

Νατάσα εύχομαι να τα καταφέρεις αυτή τη φορά. Πόσα αυγά εκανες;

Εγώ πάνω κάτω τα ίδια με την κορτιζόλη...δεν βλέπω να ικανοποιηθεί ο γιατρός με τα αποτελέσματα. Δευτερα εχω παλι ραντεβου


POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια!!

Τζοανακο χαιρομαι που εισαι καλα βασικα!θα τα καταφερεις να το δεις!!

Μαριτσα μου τι εγινε με την κορτιζολη;μην σε παιρνει απο κατω!δωσε λιγο χρονο να δρασουν τα φαρμακα.και αμα χρειαστει θα κανεις και τη μαγνητικη.μην αγχωνεσαι δεν ειναι τιποτα.οταν ειναι κατι που αντιμετωπιζεται να μην στενοχωριεσαι!

Εγω ειχα ενα και μοναδικο αυγο.ειχα ακομα ενα αλλα μικρο.ολα πηγαν καλα και τωρα απλα κλασικα θα περιμενουμε.την Πεμπτη παω Θεσσαλονικη να περασω επιτροπη γιατι πλεον ακομα και για την σπερματεγχυση πρεπει να περασεις απο κει.αυτα τα νεα μου!

Οι υπολοιπες τι κανετε κοριτσια;

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!

Τζοανακο χαιρομαι που εισαι καλα βασικα!θα τα καταφερεις να το δεις!!

Μαριτσα μου τι εγινε με την κορτιζολη;μην σε παιρνει απο κατω!δωσε λιγο χρονο να δρασουν τα φαρμακα.και αμα χρειαστει θα κανεις και τη μαγνητικη.μην αγχωνεσαι δεν ειναι τιποτα.οταν ειναι κατι που αντιμετωπιζεται να μην στενοχωριεσαι!

Εγω ειχα ενα και μοναδικο αυγο.ειχα ακομα ενα αλλα μικρο.ολα πηγαν καλα και τωρα απλα κλασικα θα περιμενουμε.την Πεμπτη παω Θεσσαλονικη να περασω επιτροπη γιατι πλεον ακομα και για την σπερματεγχυση πρεπει να περασεις απο κει.αυτα τα νεα μου!

Οι υπολοιπες τι κανετε κοριτσια;

Αύριο έχω ραντεβού με τον γιατρό. Δεν νομίζω ότι χρειάζεται μαγνητική. Πιο πολύ κίνδυνος για ζάχαρο υπάρχει σύμφωνα με τα λεγόμενα του γυναικολόγου.

Αυτό που με προβληματίζει είναι ότι δεν είμαι παντρεμένη και επιτροπή δεν νομίζω ότι θα μπορώ να περάσω γιατί διάβασα στο ίντερνετ ότι θέλουν να φαίνεται ότι είσαι παντρεμένη. Οπότε θα ήθελα να μου πεις αν γνωρίζεις ποιο είναι περίπου το κόστος μιας σπερματέγχυση χωρίς την οικονομική βοήθεια του εοπυυ. Αλλιώς θα σκεφτώ την περίπτωση του πολιτικού γάμου πριν μπω σε αυτή τη διαδικασία. Αν και νομίζω ότι σπερματέγχυση μπορεί να γίνει και με απλή πρόκληση ωορρηξίας με clomiphene που είναι πάρα πολύ οικονομικά τα χάπια.

Καλά αποτελέσματα να χεις!Από ότι κατάλαβα έγινε πρόκληση με μικρή δόση γι'αυτό δεν έκανες πολλά ωάρια.


POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μαριτσα μου,για την σπερματεγχυση δεν χρειαζεται η ληξιαρχικη πραξη γαμου απ΄οτι θυμαμαι.βεβαια εγω θα την παρω μαζι μου καλου κακου,αλλα νομιζω πως αυτο χρειαζεται στην επιτροπη για εξωσωματικη.Θα ξερω φυσικα περισσοτερα την Πεμπτη που θα αποκτησω την εμπειρια της επιτροπης.χα χα!

Link to comment
Share on other sites

Τα φαρμακα που πηρα εγω κοστιζουν 115 ευρω το κουτι.αλλα χρησιμοποιησα 2 κουτια συνολο.μου εδωσε τις ενεσεις menopur και μια ενεση πρεγνυλ που κοστιζει ολο κι ολο 3,5 ευρω.για την σπερματεγχυση μου πηρε 250.να σου πω την αληθεια ο λογος που περναω επιτροπη δεν ειναι για τα δυο κουτια τωρα,αλλα αυτα που θα μου γραψουν θα μπορεσω να τα χρησιμοποιησω και στην εξωσωματικη αν δεν πετυχε και αυτη τη φορα.

Link to comment
Share on other sites

Μαριτσα μου,για την σπερματεγχυση δεν χρειαζεται η ληξιαρχικη πραξη γαμου απ΄οτι θυμαμαι.βεβαια εγω θα την παρω μαζι μου καλου κακου,αλλα νομιζω πως αυτο χρειαζεται στην επιτροπη για εξωσωματικη.Θα ξερω φυσικα περισσοτερα την Πεμπτη που θα αποκτησω την εμπειρια της επιτροπης.χα χα!

κάτι έγραφε για το βιβλιάριο σε σχέση με το γάμο...ίσως φαίνεται κ από αυτό. Αλλά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί πρέπει το ζευγάρι να είναι παντρεμένο για να γράψουν τα φάρμακα. Πιστεύω ότι κάθε ζευγάρι έχει το δικαίωμα να κάνει παιδί και ας μην έχει προηγηθεί γάμος. Αν μπορέσεις ρώτα αν είναι απαραίτητος ο γάμος. Γιατί εγώ μόνο για την επιτροπή θα έμπαινα στη διαδικασία να κάνω πολιτικό σύντομα αλλιώς θα κάνω αργότερα θρησκευτικό κατευθείαν.

Και σε τι χρησιμεύουν όλα αυτά τα φάρμακα; αφού δύο αυγά θα μπορούσες να τα κάνεις και χωρίς αυτά. Μήπως φτιάχνουν καλύτερο ενδομήτριο ή είναι μόνο για να είναι πιο προγραμματισμένη η σπερματέγχυση;


POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Θα ρωτησω Μαριτσα μου οταν παω.αλλα και να χρειαστει θα κανεις ενα πολιτικο γαμο και τελειωσε η υποθεση.

Δε μου ειχε δωσει μεγαλη δοση.ξεκινησα με μικρη δοση για να δουμε πως θα ανταποκριθω στα φαρμακα.στην ουσια ηταν μια ωραιοτατη προβα για την εξωσωματικη.και σημασια εχει που δεν μου χαλασε κανενα ενδομητριο.μου το ειπε και ο ιδιος ο γιατρος οτι δεν ηθελε να μου δωσει παραπανω τωρα.

Link to comment
Share on other sites

Θα ρωτησω Μαριτσα μου οταν παω.αλλα και να χρειαστει θα κανεις ενα πολιτικο γαμο και τελειωσε η υποθεση.

Δε μου ειχε δωσει μεγαλη δοση.ξεκινησα με μικρη δοση για να δουμε πως θα ανταποκριθω στα φαρμακα.στην ουσια ηταν μια ωραιοτατη προβα για την εξωσωματικη.και σημασια εχει που δεν μου χαλασε κανενα ενδομητριο.μου το ειπε και ο ιδιος ο γιατρος οτι δεν ηθελε να μου δωσει παραπανω τωρα.

τελικά χάλια οι εξετάσεις μου:(:(:(:(:(:(:( μου έγραψε αξωνική στα επινεφρίδια, μαγνητική στην υπόφυση και καμπύλη ζαχάρου... κ μετά θέλω να κάνω και παιδί τρομάρα μου. Ας δω πρώτα τι γίνεται με την υγεία μου κ μετά παιδί:(


POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μαριτσα μου,μην στενοχωριεσαι!μην ξεχνας ειναι καλυτερο να ξερεις αν εχεις κατι ωστε να μπορεις να το αντιμετωπισεις,παρα να μην ξερεις.θα περασουν ολα γρηγορα και θα ερθει και το μωρακι σου!

Link to comment
Share on other sites

Μαριτσα μου,μην στενοχωριεσαι!μην ξεχνας ειναι καλυτερο να ξερεις αν εχεις κατι ωστε να μπορεις να το αντιμετωπισεις,παρα να μην ξερεις.θα περασουν ολα γρηγορα και θα ερθει και το μωρακι σου!

Σήμερα τελείωσα με την καμπύλη ζαχάρου...9 τρυπήματα έφαγα..δεν βρίσκαμε φλέβα. Ταλαιπωρία!!! Σήμερα δεν δουλέυω το κλείσαμε το μαγαζί μετά το πασχα δουλειά. Τις υπόλοιπες θα τις αφήσω για όταν έρθει περίοδο γιατί δεν κάνει νομίζω να κάνεις αξονική κ να υπάρχει περίπτωση εγκυμοσύνης.


POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μαριτσα τι κανεις;πρεζακι σε καταντησαν ε;;;Τα αποτελεσματα τα πηρες ή περιμενεις;στην αξονικη καλυτερα να περιμενεις να σου ερθει περιοδος πρωτα.στην μαγνητικη δεν υπαρχει προβλημα απ΄οσο ξερω.οσο για την επιτροπη σπερματεγχυσης δεν χρειαζεται να εισαι παντρεμενη.μονο στην εξωσωματικη.

Τζοανακο τι κανεις;πως εισαι κοριτσακι μου;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...