Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , linaa είπε:

      Οι εξετάσεις για την θρομβοφιλια δεν αλλάζουν αν είχες κάνει πριν δύο χρόνια δεν έχει θρομβολια . Είναι γονιδιακές εξετάσεις Κ είναι στάνταρ από τότε που γεννήθηκες 

      Συμφωνώ! @η ζωή είναι όμορφη οι εξετάσεις θρομβοφιλιας δεν αλλάζουν. Ρώτησε γιατρό αλλά είμαι σίγουρη. @Angot εύχομαι ότι καλύτερο!!!! 🙏

clearblue...θετικό/αρνητικό


Recommended Posts

Καλημερα νεαρες μου!!!!Ευακι τρεχα για χοριακη καλε!!!!!!ακομα καθεσαι?Ασε τα τεστ στην ησυχια τους!!Μπραβο κοριτσι!!!μακαρι!!αντε να αρχιζει να γεμιζει η λιστα μας!!!

Ντινα δεν θα σκεφτεσαι ετσι!ο,τι θελει ας γινει!!!Αν ειναι να σκεφτομαστε το οικονομικο συνεχεια και ποσα αλλα δεν θα παιρναμε ποτε αποφαση για παιδι.

Μαριτσα τι κανεις???

εγω κοριτσια αν και οι αιματολογικες τωρα ειναι ενταξει και ο επομενος υπερηχος την αλλη Κυριακη ξεκιναω ενεσουλες.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα σε όλες!

Εύη άσε τα τεστ αφού δεν βγάζεις ακρή και τρέχα για χοριακή.....καλά αποτελέσματα.

Ντίνα άσε κοιμάμαι πάρα πολύ νωρίς τώρα τελευταία.....το σκάιπ θα με έχει ξεχάσει. Τι έγινε με τις δουλειές?εσύ δουλεύεις εκεί που δούλευες? καλά κ εμείς κ που δουλεύουμε έχουν ξεχάσει να μας πληρώσουν...με τα έτοιμα ζούμε.

Νατάσα θα γεμίσει η λίστα εγκυμοσύνες...η Εύη πρέπει να είναι έγκυος....εσύ σε λίγες μέρες θα είσαι έγκυος....η Ντίνα εφόσον έφιαξε το σπέρμα θα είναι κ εκείνη σε λίγο καιρό έγκυος.....και η Τζοάνα λογικά σε λίγο ξεκινάει προσπάθεια και θα μείνει κ εκείνη έγκυος. Εμένα πάλι δεν με βλέπω έγκυο!!!Δεν έχω καλή διαίσθηση για το νέο σπερμοδιάγραμμα εκτός αν φταίει ο φόβος μου.


POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

βρε βρε καλως την ...ακομα τπτ ...απο αυριο περιμενουμε την κοπελια μας εδω ,,,,


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

ΤΥΧΕΡΗ ΛΙΣΤΑ

Μελλοντικές μανούλες 2013

1.ath_gal1 (15/6)Καλή επιτυχία Ντίνα!

2.ευη@ (23/6) Νέος κύκλος...νέα αρχή!

3.natasoula81 (11/6)Θέλουμε μωράκι σύντομα!!!

4.Μαρίτσα10 (18/6)Προσπαθεί για το μωράκι της!!!:confused:

5.joannako Σε 2 μήνες ξεκινάει δυναμικά!:D

2055330lb2iynm2pc.gif

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ

?

ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

1473064l8tq7q16ox.gif 2333437m614nuhk5l.gif 1971549jfa8zs7lv5.gif


POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ κοριτσια τι κανετε???Ευακι τον Ιουνιο ολες μαζι!!!δεν πειραζει θα ερθει και η σειρα σου!!

Ρε κοριτσια ειδα ενα ονειρο που με απασχολει παρα πολυ!!ειδα οτι πηγα να προσκυνησω μια εικονα και προσευχομουν με ολη μου την ψυχη να μου δωσει ενα παιδακι. αλλα δεν θυμαμαι την εικονα!!!!!!!!!θυμαμαι οτι ηταν λιγο μπερδεμενη βασικα και με αρκετες φιγουρες Αγιων.θα σκασω ρε κοριτσια!!!!μηπως να παω να κανενα ταμα σε οπιαδηποτε εικονα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχ κοριτσια τι κανετε???Ευακι τον Ιουνιο ολες μαζι!!!δεν πειραζει θα ερθει και η σειρα σου!!

Ρε κοριτσια ειδα ενα ονειρο που με απασχολει παρα πολυ!!ειδα οτι πηγα να προσκυνησω μια εικονα και προσευχομουν με ολη μου την ψυχη να μου δωσει ενα παιδακι. αλλα δεν θυμαμαι την εικονα!!!!!!!!!θυμαμαι οτι ηταν λιγο μπερδεμενη βασικα και με αρκετες φιγουρες Αγιων.θα σκασω ρε κοριτσια!!!!μηπως να παω να κανενα ταμα σε οπιαδηποτε εικονα?

Άναψε μια λαμπάδα ή κάνε ένα τάμα ....σίγουρα θα νιώσεις καλύτερα. Ίσως βλέπεις τέτοια όνειρα επειδή νιώθεις την ανάγκη να προσευχηθείς.

Να είσαι δυνατή μην το βάζεις κάτω μαμα θα γίνεις!


POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Άναψε μια λαμπάδα ή κάνε ένα τάμα ....σίγουρα θα νιώσεις καλύτερα. Ίσως βλέπεις τέτοια όνειρα επειδή νιώθεις την ανάγκη να προσευχηθείς.

Να είσαι δυνατή μην το βάζεις κάτω μαμα θα γίνεις!

Για αρχη θα παω να αναψω καμια λαμπαδα!!!για να πανε ολα καλα, τουλαχιστον οσον αφορα τις εξετασεις. σκεφτομαι ενα βημα τη φορα.προσπαθω να μην βαζω τον εαυτο μου στην διαδικασια αν θα πετυχει η εξωσωματικη ή οχι.εχω δρομο μπροστα μου ακομα.

εσυ τι κανεις κοπελιτσα?

Link to comment
Share on other sites

Για αρχη θα παω να αναψω καμια λαμπαδα!!!για να πανε ολα καλα, τουλαχιστον οσον αφορα τις εξετασεις. σκεφτομαι ενα βημα τη φορα.προσπαθω να μην βαζω τον εαυτο μου στην διαδικασια αν θα πετυχει η εξωσωματικη ή οχι.εχω δρομο μπροστα μου ακομα.

εσυ τι κανεις κοπελιτσα?

εγώ όπως τα ξέρετε...δούλεια, σπίτι...σπίτι, δουλειά....χαπακώνομαι για καλύτερη ωορρηξία....χαπακώνεται για καλύτερο σπέρμα.... εχώ κ τα τεστ ωορρηξίας....θα προσπαθήσουμε κ ότι γίνει

καλα κανεις χαλαρα


POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...