Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Δικαιολογίες!


CoffeeBean

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 513
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Σημερα εχει κεφτεδακια και σε οποιον αρεσει!!!!!!Κεφτεδες-πατατες-μηλοπιτα-κρασι!!!ΤΕΛΟΣ!!!!:D:D:D

τελικά θα έρθουμε ή θα πάς για τις τρίχες????:tongue::tongue::tongue:

mapolif: παραπονιάρικό μου!!!Ολες μαζί παίζουμε αλλά συγχρονιζόμαστε και γι'αυτό σε προσπερνάμε!!!!:tongue::tongue::tongue:


Το αγοράκι μας!! :P

1Fzip3.png

Link to comment
Share on other sites

mapolif: παραπονιάρικό μου!!!Ολες μαζί παίζουμε αλλά συγχρονιζόμαστε και γι'αυτό σε προσπερνάμε!!!!:tongue::tongue::tongue:

Δεν τρεχει τιποτις καλε! Απλα νιωθω σαν κατι κινουμενα σχεδια που ειναι καποιοι και μιλανε και ειναι απο πισω αυτα και ολο χοροπηδανε για ειναι πιο κοντουλικα και προσπαθουν να συμμετεχουν και ολο πεταγονται αλλα τα αγνοουν!!! ουουουουουχαχαχχαχαχαχαχα :tongue:

Link to comment
Share on other sites

Θα ερθετε για φαγητο και μετα το απογευμα κατα τις 7 εγω θα παω για τις τριχες μου......Εσεις καθηστε να πλυνει η καθεμια τα πιατα της....:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Οχι καλη μου δεν θα μπορεσω γιατι εχω 20 ευρουλακια μονο και αυτα θα πανε στην Ποπη(οχι την γνωστη!!!).....Ποιο θελεις???Μηπως το εχω εγω σπιτι???


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ειναι κλεισμενη μεχρι τις 21 Δεκεμβριου 2012!!!(συμφωνα με τους μαγια η συντελια του κοσμου,και ολες θελουν να πανε ομορφες στον αλλο κοσμο!!!:D:D:D:D).Παρ'ολα αυτα αν θες μπορω να σου κλεισω ενα εκτακτο ραντεβου στην Φαιη μας που ειναι και ελαφροχερα!!!!!!:evil::evil:


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...