Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Δικαιολογίες!


CoffeeBean

Recommended Posts

Το μεσημερι θα κανω κεφτεδακια με σαλτσα και πατατες τηγανιτες.Εχω και ωραιο κρασι,ελα να φαμε εδω αν θες..σου εχω και νεα για την παστα(χαχα!κουτσομμμμπολες!!!)...

Περισσευει κανας κιοφτες???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 513
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ξέρεις μωρέ εμένα δεν μουαρεσουν οι κιοφτεδες έτσι όπως τους φτιάχνεις. Εμένα δεν μου φτιάχνεις κανά σνίτσελ;εεεεε; υπέροχη φίλη;(Τι πρόβλημα έχετε με την Πόπη; μια χαρά παιδί είναι!!!:tongue::tongue::tongue:)


Παστάκια ενωμένα, ποτέ νικημένα

lE4Jp3.png

p2Jtp3.png?8Se464zK

Παιδί μου, ζωή μου, ψυχή μου.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν εχω σνιτσελ καλη μου,και το κρεοπωλειο εκλεισε!!!Θες να σου φταξω εναν φιδε???(:D:D:D)Η Ποπη κολλουσε στον αντρα μου....:cool:γι'αυτο δεν την γουσταρω!!!


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

:tongue::tongue:Ξέρεις κάτι είχα κάτι σνιτσελάκια έτοιμα στο ψυγείο και θα σου ετοίμαζα αλλά μετά από αυτό μου κόπηκε η όρεξη!Ακου μια χαρά παιδί το Ποπάκι!!! (Μωρέ μπας και λένε καμία σας Πόπη και ξεφτιλίζομαι? :tongue::tongue:)

να σου πω να κρατάω και τα υλικά που έχω για να με βοηθήσετε να φτιάξω κάτι στεφάνια για τα Χριστούγεννα γιατί δεν προλαβαίνω μόνη μου?? (PLEASE!!!:P)


Το αγοράκι μας!! :P

1Fzip3.png

Link to comment
Share on other sites

Εξκιουζ μι κιολας... χου ιζ ποπη?... ε?ε?ε?... να φαει το φιδε αν ειναι και μεις τα σνιτσελοκιοφτεδακια! Να παρεις απτο σουπερ μαρκετ σνιτσελ! Ειναι ανοιχτα μεχρι το βραδυ! Να μας φτιαξεις και "Μαργαριτες"!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ελα καλέ που θα χαλάσουμε όλόκληρη κατάσταση για τις τρίχες :D:D:D:D

Θέλεις να κρατάω το κερί να στις κάνω εγώ που είμαι και ελαφροχερη???:twisted::twisted::twisted:


Το αγοράκι μας!! :P

1Fzip3.png

Link to comment
Share on other sites

εεε, εντάξειτώρα μπερδεύτηκα...πόσες είναι στον διάλογο 2-4;

Δεν βαριέσαι λές και θα βγεί κανένα νόημα!!!!!! :tongue::tongue::tongue:

Αρκει να το διακσεδάζουμε!!!!:D:D


Το αγοράκι μας!! :P

1Fzip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...