Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κορίτσια τελικά με κράτησαν και για 4ο όρο! μου το χαμήλωσαν δοκιμαστικά στις 40 μονάδες δλδ να πέφτει πιο αργά με την προϋπόθεση να δουν πως παω και να κάνω nst ώστε να φύγω αύριο , αλλά μου το ανέβασε πάλι στο 60 όπως ήταν αρχικά! 😔 

Μανούλες Αυγούστου 2013


liana87

Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσακια!!! Σημερα ξεκινησαμε παιδικο σταθμο και ηταν τελεια!!! Κατσαμε 2,5 ωρες κι ο μικρουλης ουτε που με αναζητησε!!! Περνουσε τελεια!!! Αυριο θα κατσουμε λιγο παραπανω και απο Τεταρτη κανονικα 7.30-13.30! Το κακο ειναι οτι δεν κοιμηθηκε καθολου (σιγα μην εχανε το παιχνιδι....) και μολις γυρισαμε σπιτι ξεραθηκε για 3 ωρες!!!! Και το βραδυ κανονικα στην ωρα του κοιμηθηκε! Υπομονη μια δυο βδομαδες να προσαρμοστουμε ολοι...

Λινα μπες στο moda-pari.gr να δεις και πηγαινε απο κει! Εμεις τα ειχαμε παρει 90 ευρω κι εχει τεραστια ποικιλια!!! Στο site δεν εχει τοσα πολλα και τα εχει πανακριβα αλλα αξιζει να πας να δεις απο κοντα!


gK3op2.pngr0SLp3.png

HCpVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Νεφελακι καλη αρχη!!!σιγα σιγα θα προσαρμοστει!!!ειναι μεγαλη αλλαγη για κεινον!!παντως μια χαρα ξεκινησε μου φαινεται!!καλα δειγματα εδειξε!!

Το site θα μπω τωρα να το δω,σ ευχαριστω πολυ!!αφηστε που σε 3 βδομαδες γινεται κουμπαρος ο αντρας μου κ εγω φορεμα ακομα να βρω!!ειναι κι αυτο εξτρα εξοδο τωρα που ετοιμαζουμε το δικο μα γαμος!!ολα κυμαινονται απο 250? γιατι γυναικα κουμπαρου και κατι απλο δεν παει!δεν εχω βρει κανενα μαγαζι με βραδυνα κ καλη τιμη κ δε μου παει απ τη μια να μαζευουμε λεφτα για μας και να ξεπαραδιαστω για το φορεμα!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσουδια μου!!!

Πεταξαμε και το ζευτερο ζοντακι μας!!!!!!κι ετσι εξηγηθηκε και η μικρη νερουλι καταρροη που εχουμε....

Κοριτσια λιωωωωνωωωω!!!ο γιος μου με φωναζει αλα ιταλικα....μάμα!!!!βεβαια το λεει και σε ανυποπτες στιγμες!!!αλλα του λες πού ειναι η μαμα και γυρναει και με κοιταει!!υποθετω πως εχει συνδεσει τη λεξη με το προσωπο μου λοιπον!!

Σημερα το πρωι ξυπνησε κατα τις 7 και συνηθως τετοια ωρα του ξαναβαζω πιπιλα για να ξανακοιμηθει κανα μισαωρο!!σημερα ομως ξυπνησε παιζοντας κ φωναζοντας μάμααα!!!ενταξει οχι μονο πιπιλα δεν του ξαναβαλα αλλα σκοτωθηκα να τρεξω στη κουνια του να δηλωσω παρουσαααα!!!εδω ειναι η μάμααα!!!καλημεραα!!και εννοειται πως δεν ξανακοιμηθηκα,εε;;

Μάμααα και γερνει το κεφαλι στο πλαι για ναζακι.....ΠΕΘΑΙΝΩΩΩΩ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Νεφελακι μπηκα στο site και φαινονται ωραια τα πραματακια του!!αλλα απο πανω λεει πχ 170? κι απο κατω 90?!!ειναι ασημενια ή επαργυρα;κι αν ειναι κι εχουν αυτες τις τιμες...ετρεξαααα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ασημενια ειναι!! Να πας!!! Εμεις απο κει πηραμε τα δικα μας, των κουμπαρων μας κι εχουμε στειλει αρκετους φιλους!

Σημερα αφησα το μικρουλη στον παιδικο και γυρισα σπιτι να ξεκινησω γενικη σιγα σιγα. Μου λειπει πολυ ομως η φατσουλα του....


gK3op2.pngr0SLp3.png

HCpVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εννοειται και θα παω!!!νεφελακι μου ειναι λογικο να σου λειπει!!ομως ετσι κι αλλιως καποια στιγμη θα πρεπε να παει,οποτε καλυτερα που ξεκινησε τωρα να μαθαινει σιγα σιγα!!κι εκεινος αλλα κι εσυ!!!ολες θα περασουνε απ αυτο και το ξερω πως δεν θα ναι καθολου ευκολο!!

Νανα εεε;καλα το παει!!!σου ρχεται οπου ναι και σενα...ετοιμασου!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στις μ`αααμες!!!! Λινα τελειος ο μικρος Νεφελη καλα αρχη!

Εμεις δεν κοιμωμαστε ξυπναει ανα 3 ωρες ξανα γυρισαμε πισω λεω να εφαρμοσω το κολπο με το τσαι.


YgXXp2.png

wbSJp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μαγδα μου εννοεις το βραδυ;;για να θηλασει;;πριν απο αυτο θηλαζε μονο μια φορα το βραδυ;μηπως εχει ενοχλησουλες απ τα δοντακια;ανα 3 ωρες το βραδυ ειναι σκληρο!!μονο με θηλασμο ηρεμει;;

Εμας παλι απ το προγραμα μας εχει καταστραφει ο μεσημεριανος υπνος!!και εννοειται το απογευμα ειναι μες τη γκρινια κ νυσταζει απ τις 1830!τι να πω!!ισως παιζει ρολο και το δοντακι που βγηκε!!

Υπομονη μαγδακι!!!

Οσο για το μπρουμυτα στον υπνο το κανει και μενα που κ που κι εκει που σιχαινοταν να ναι μπρουμυτα τωρα γυρναει κ κοιμαται ετσι...καποιες φορες,αλλα..δε μπουσουλαει :confused:

Link to comment
Share on other sites

Λίνα χάχαχαα! ο γιός σου βγήκε λατίνος εραστής! Κι εσύ ερωτευμένη μαμά! χιχι!

Λοιπόν να σας ρωτήσω.. ψάχνουμε βαφτιστικά ρούχα για τους μπέμπηδες και έχω θέμα με τα παπούτσια. Το μικρότερο νούμερο που βρήκα είναι το 19. Αυτή τη στιγμή το 19 τους χωράει και έχει και ένα δάχτυλο περιθώριο. Ο άντρας μου όμως λέει να πάρουμε το νούμερο 20 γιατί έτσι γρήγορα που μεγαλώνουν θα τα φορέσουν πολύ λίγο! Δεν ξέρω ποιό νούμερο να πάρω και είναι κρίμα γιατί είναι πολλά τα χρήματα -75 ευρώ το ζευγάρι! Μεγαλώνουν όντως τόσο γρήγορα και τα πόδια; από την άλλη όμως το 19 τους είναι ήδη μεγάλο, το 20 θα είναι βάρκα! αχχχ πρόβλημα κι αυτό... εσείς τι λέτε;

Η βάφτιση είναι τον Ιούνιο!

Link to comment
Share on other sites

Floretaki τα παπα θα εχουν σκρατς απο πανω ή κατι;αν ναι θα παιρνα το 20 για να τα βαλουν και το καλοκαιρακι!εχω ακουσει πως ανα τρεις σχεδον μηνες χρειαζονται μεγαλυτερα παπουτσακια!!οσο για τα βαφτιστικα σου στελνω πμ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...