Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 hours ago, DizzyツMommy said:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία !! Όλα δεξιά ! 

      13 hours ago, Angot said:

      κορίτσια να σας πω τα νέα μ! όπως ειπα είδα αίμα την κυριακή  (32+1)κλπ ήρθα στο μαιευτήριο , ειχα πολλές συντονισμένες  συσπάσεις  χωρίς το παραμικρό σύμπτωμα! το ραμα κρατάει αλλά επειδή έχει εμπεδωθεί ήδη το μωρο έσπρωχνε προς τα κάτω και με την πίεση το ζόρισε και μάτωσε! σκεφτείτε ο γιατρός έβαλε το δάχτυλο και έπιανε ράμμα και κεφάλι, αν δεν είχαμε θα ειχα γεννήσει! σήμερα εχω βάλει τον 2ο. όρο και έχουν ηρεμήσει οι συσπάσεις μ, το αιματακι είναι ελάχιστο καφέ σκουρο , πονάκια πάλι δεν εχω και εχω κάνει και αλλαγές 3 κορτιζονες ! θα μείνω να βάλω και αύριο έναν όρο και θα φύγω το απόγευμα! όπως φαίνεται ο γιατρός είπε ότι το γλιτωσαμε για την ώρα ! αλλά είναι κακό το γεγονός ότι δεν μ δίνει συμπτώματα , όποτε το παραμικρό του παραμικρού πρέπει να το ψάχνουμε πλεον!!  λογικά τις 33 θα τις περάσουμε και όσο πάει είπε ! αυτά .

      Όλα να πάνε καλα !!!! Είσαι δυνατη θα το καταφέρεις μέχρι τη βδομάδα που χρειάζεται !! 

      • Ευχή 1

Μανούλες Αυγούστου 2013


liana87

Recommended Posts


Διαφημίσεις

Μαγδα να σας ζησει!!! Τα πρωτα βαφτισια του forum;

Εχω τρελαθει κοριτσια με τον μικρο!! Την Πεμπτη ηταν ολο γκρινια και το απογευμα ανεβασε πυρετο! Την επομενη το πρωι ξυπνησε μια χαρα αλλα απο τοτε εχει ασταματητη γκρινια και ειναι φουσκωμενα τα δυο κατω δοντακια! Εχουμε ηδη 5!!!! Το καλυτερο; Εκανε χθες τα πρωτα του βηματα!!!! Ενω πιανεται απο ενα αυτοκινητακι-στρατα και παει βολιδα, χθες το παρατησε στην ακρη κι εκανε δυο βηματακια χωρις να πιανεται απο πουθενα!!! Καμαρωνω σα γυφτικο σκεπαρνι!!!!


gK3op2.pngr0SLp3.png

HCpVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!!

Να και τα πρωτα βηματακια:):)

Που χαθηκατε ολες;;

Αληθεια αυτη η στρατα βολευει; εμεις παταμε στις μυτες σαν μπαλαρινες, πιανομαστε και σηκωνομαστε, αλλα τωρα προσπαθουμε να κανουμε πλαινα βηματακια στον καναπε και πεφτουμε κατω. Οταν πεφτει απο τα νευρα της κανει μουτσουνακια


YgXXp2.png

wbSJp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μαγδα δεν ειμαι σιγουρη αν βολευει αυτη η στρατα... Σιγουρα τον βοηθαει να μαθει την κινηση στα ποδια αλλα επειδη το σπρωχνει και προχωραει γρηγορα καμια φορα τσακιζεται! Χθες επεσε και χτυπησε στο ματι!!! Εχει μια μελανια λες και ειναι μποξερ!


gK3op2.pngr0SLp3.png

HCpVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν περπαταει κανονικα! Κανει ενα δυο βηματακια και πεφτει! Ειναι πολυ αστειο θεαμα!!!

Για τα δοντακια εχω μια οδοντοβουρτσα-δαχτυλακι και του τα κανω σπανια γιατι δεν καθεται! Εχουν τα mothercare τετοια.


gK3op2.pngr0SLp3.png

HCpVp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια τι κανετε?

χαμος ε?βηματακια δοντακια βαφτισια μπραβο μπραβο!!!!!!!!!!

εμεις καλα εδω με γκρινια

ΦΛΟΡΕΤΑ εγω εχω παρει ενα δαχτυλακι οπως ειπε κ το ΝΕΦΕΛΑΚΙ κ της τα κανω δεν καθεται παντα ομως!!!!!!!!!!!!!

βρε κοριτσια για πειτε μου τι ωραρια εχουν τα μωρα σας?τι ποσοτητες τρωνε?

κ τι τρωτε?ειδικα το απογευμα προβληματιζομαι πολυ


pXU3p2.png?EiDCGUBk

empty.gifIA2Ep2.png?qFHIC4kY

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κοριτσακια!!!τι νεα διαβαζω;;;;ποσο γρηγορα μεγαλωνουν θεε μου!!

Μπραβο μπραβο σας!!!

Κι εμεις απο γκρινια μια χαρα παμε!!τα δυο πανω ειναι φουσκωμενα κ κοκκινα αλλα τπτ ακομα απο πανω!!

Κατα τα αλλα ο δικος μου ειναι ενα μεγααααλο νουμερο!!!πτι ναζι κ τσαχπινια για να με τρελανει!!στην αρχη ειχα απορριψει το θεμα στρατας λογω αρθρων που ζω διαβασει αλλα θα μιλησω κ με τη γιατρο,γιατι μπορει να μη κανει βημα στο μπουσουλημα αλλα θελει συνεχεια να τον κρατας ορθιο κ τα ποδαρακια του εχουμ δυναμωσει πολυ!!το ξανασκεφτομαι...

Ιωαννακι το δικο μας προγραμα εχει ως εξης:

-γαλα στις 0800-210μλ

-αυγο κ λιγο μετα φρουτοκρεμα στις 1030 -180μλ περιπου

-1130 νανι για καμια ωριτσα

-1430 φαγητο 250 μλ

-1530 νανι για παλι καμια ωρα

-1800 γιαουρτακι (τη βρωμη ουτε να τη φτυσει)

-2100 υπνος!

Link to comment
Share on other sites

αυτή την οδοντόβουρτσα-δαχτυλάκι κι εγώ την έχω, αλλά ούτε τα δικά μου κάθονται.. έλεγα μήπως είχατε καμιά καλύτερη λύση :rolleyes:

πως τους ντύνω; φανελάκι αμάνικο από μέσα, κοντομάνικο μακό από πάνω, και παντελόνια φόρμας από κάτω! Και κάλτσες φυσικά!

Για τη στρατα ενώ ήμουν κάθετη ότι δεν πρέπει να τη χρησιμοποιήσουμε, είπε ο γιατρός ότι δεν πειράζει να τη χρησιμοποιούμε λίγη ώρα καθε μέρα. Οπότε τους βάζω και γίνεται χαμός! Το διασκεδάζουν πάρα πολύ, πηγαίνουν παντού κι εξερευνούν όλο το σπίτι...είναι πολύ ωραία απασχόληση!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια!!!!!!τι κανετε;που ειστε;;;εμεις ειμαστε αρκετα καλα απο γκρινιτσα!!πηγαμε 10150 και 76.5!!ποσο χαιρομαι που ο μικρος εμοιασε στο μπαμπα του,χαχαχα!!εχω ενα καρο δουλειες στο σπιτι και βαριεμαιιιιι!!!!!ειμαι και σε αναζητηση νυφικου αλλα και σε διλημμα αν ειναι να φτιαξουμε μονοι μας τις μπομπο!!ακομα δεν εχω σκεφτει ενα σχεδιο και για τα 2 μυστηρια!!εσεις τι κανετε;;;;

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια..... αράχνιασε το φόρουμ..!!!!! χαχαχααα

εμείς καλά είμαστε γενικότερα, με τις ιώσεις μας με τις γκρίνιες μας (φυσιολογικό), με τις δουλειές μας κλπ....

ετοιμάζουμε την βάφτιση με θέμα τον πειρατή. νονούς δεν βρίσκαμε κανέναν όπως σας είχα πει κ τελικά θ ακάνουμε τα 3 μεγαλύτερα ανήψια. ηλικίες 10-9-9. πλάκα θα έχει...

κατά τα υπόλοιπα καλά... από δόντια τπτ, από κιλά κ ύψος δεν ξέρω. κιλά υπολογίζω γύρω στα 7,500 κ τρώμε όλο μας το φαγητό.... σε λίγο θα βάλουμε ψάρι και φρούτα εποχής. κ σε ένα μήνα περίπου όσπρια.

Λινάκι με τον γάμο θέλεις να κάνεις θέμα?? από βαφτίσια για αγόρια παίζει πολύ ο πειρατής, τα στρουμφάκια, ο πρίγκιπας και τα ζώα του δάσους. ότι θέλεις μπορώ να σου δώσω πληροφορίες...

τα φιλιά μας σε όλους σας!!!!


WeDjp2.png

0hUop3.png

Link to comment
Share on other sites

Α ρε ζουνιτσα πες τα!!!αραχνιασαμε!!!χαχαχα!!!πολυ ωραιο το θεμα σας!!εμεις δε θα βαλουμε θεμα λογω του γαμου αλλα ο χρωματισμος για τη βαφτιση θα ναι τιρκουαζ και λιλα για το γαμο!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...