Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

      Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

      ειχα όλο το πρώτο 3μηνο ροζουλια , καφετιά κλπ ! έπαιρνα περισσότερη προγεστερονη σταματούσε, μετά πάλι τα ίδια! δεν μάθαμε ποτέ τι ήταν! μην ανησυχείς ολα καλα! πήγαινα κανονικά στη δουλειά μ απλώς ήμουν προσεκτική στο περπάτημα κλπ! δουλειά γραφείου κ γω! 

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Αυγούστου 2013


liana87

Recommended Posts

Γεια σας κοριτσακια!!

Φλορετακι γιατι ετσι ρε γαμωτο;μιλησες με το παιδιατρο κ ειπε πως ειναι παρενεργειες του τριπλου;τοσο βαρβατο ειναι;;ειναι να το κανουμε κι εμεις αυτο το μηνα!!τα υπολοιπα κοριτσια αντιμετωπισατε το ιδιο;

Εντάξει, πέρασε! τρεις μέρες ήταν το ζόρι... αλλά πολύ ζόρι μιλάμε! Είναι όντως βαρβάτο εμβόλιο, καμία σχεση με όσα έχουμε κάνει μέχρι τώρα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια με τρομαζεται θα το κανουμε τον οκτωβρη σε όλα συμβαινει αυτο; φλορετακι σου χουν ξανα αρωστησει με εμβολιο ποτε;

Μπα όχι, ποτέ δεν είχαμε τίποτα ιδιαίτερο. Μόνο λίγο γκρίνια κάποιες φορές! Δεν ξέρω, ίσως φταίνε και τα δόντια τους τώρα, γιατί βγάζουν πολλά μαζεμένα πάλι... αλλά μου έβγαλαν το λάδι!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλημέρα!! Με τρομάξατε με το εμβόλιο.... Εμείς αυτό το μήνα θα κάνουμε δυο από τα συνθισμένα αλλά αυτό το φοβερό και τρομερό τον επόμενο μήνα! Κατά τα άλλα έχουμε λίγη γκρίνια, μάλλον ετοιμάζουμε δόντια και κάνουμε όλη την ώρα σκανταλιές οπότε ήρθε η ώρα για μερικές αλλαγές στο σπίτι.... Τρέχω και δε φτάνω!!!! φιλιά!


gK3op2.pngr0SLp3.png

HCpVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα ουτε εμεις το καναμε το εμβολιο αυτο, και εγω το φοβαμαι!!!! Βγαλαμε και κυνοδοντες, το πουλακι μου κλαψουριζε σε αυτους!!! Κοριτσια η δικια μου ολη την ωρα ατα ζηταει και μαμ!!!!! Ολο βολτες παμε.


YgXXp2.png

wbSJp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Που είστε βρε κοριτσάκια; Έσβησε το καφέ μας.. τώρα κυνηγάμε τα μπεμπίνια!

Εμείς περπατάμε, λέμε λεξούλες, γέμισε και το στόμα μας δόντια... δεν είμαστε μωρά πια, είμαστε παιδάκια κανονικά! Έχουμε άποψη για τα πάντα, όταν δεν περνάει το δικό μας ξαπλώνουμε στο πάτωμα και χτυπιόμαστε, γελάμε πονηρά, δείχνουμε συνέχεια με το δάχτυλο αυτό που θέλουμε, και χαϊδεύουμε τα μαλλάκια της μανούλας!.. και λιώνει η μανούλα! Επίσης πήραμε και μαρκαδόρους και ζωγραφίζουμε :)

φιλάκια σε όλες!

Link to comment
Share on other sites

Όντως βρε κορίτσια ερήμωσε το καφέ μας... Κι εμείς πλέον είμαστε αντράκια κανονικά! Περπατάμε, τρέχουμε, σκαρφαλώνουμε, κλωτσάμε τη μπάλα, παίζουμε με αυτοκινητάκια και διαβάζουμε βιβλία. Το καλό είναι ότι έχει μάθει από τον παιδικό να μαζεύει τα παιχνίδια του κι έτσι το σπίτι μας είναι πάντα τακτοποιημένο! Ευτυχώς γιατί δεν άντεχα το χάος τόσους μήνες.... Αυτό που του αρέσει όμως περισσότερο είναι να φροντίζουμε τα αρκουδάκια μας! Τα ταίζουμε, τα πλένουμε, τους αλλάζουμε πάνες, τα βάζουμε για ύπνο... Κι όλα αυτά πάνω στην ώρα μιας και πρέπει να προετοιμαστούμε για το αδερφάκι μας!!!!! Κατά τα άλλα μιλάμε ακατάπαυστα, τα περισσότερα τα καταλαβαίνουμε αλλά υπάρχουν και στιγμές που μιλάει μόνος του και μάλιστα νευριάζει που δεν τον καταλαβαίνουμε! Μόλις άρχισε να λέει "τσίσα" και "κακάκια", χωρίς να το εννοεί πάντα, αλλά νομίζω ότι είμαστε σε καλό δρόμο... Εννοείται ότι όταν δε γίνεται το δικό του τρελαίνεται, φωνάζει, τσιρίζει, χτυπάει τα πόδια του και δεν ξέρω τι να τον κάνω!! Το καλύτερό μου είναι όταν έρχεται και μας χαϊδεύει, μας φιλάει και μας παίρνει αγκαλιά, αλλά συνήθως πρέπει να παρακαλέσουμε για λίγες στιγμές τρυφερότητας... Πώς πέρασε έτσι ο καιρός; Μου φαίνεται σαν χθες που τον φέραμε νεογέννητο στο σπίτι και τώρα είναι κανονικό παιδάκι!


gK3op2.pngr0SLp3.png

HCpVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...