Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

2o τρίμηνο και άγχος


Nefelh1

Recommended Posts

καλησπερα κοριτσακια σημερα ειχα ραντεβου με το γιατρο..στον υπερηχο ολα καλα απλα σττην κολπικη εξεταση που μου εκανε ειδε οτι ο τραχηλος ειναι ακομα σκληρος και το μωρο ψηλα..μου φαινεται θελει να με παει για καισαρικη αλλα εγω δεν θεωρω οτι ειναι σοβαρος λογος αυτος..ααα και το αλλο που μου ξεφουρνισε τελευταια στιγμη..οτι στις 24-25 μαιου ου ειναι οι 2 τελευταιες μερες της πητ θα ΛΕΙΠΕΙ εκακτως αθηνα κατι του ετυχε..αφηστε αγχωθηκα γιατι ειπε αν τυχει κατι τοτε θα με αναλαβει συναδελφος του..εγω του την ειπα οτι αν ηταν να με ξεγεννησει ξεκαρφωτος πηγαινα και νοσοκομειο και δεν πληρωνα μια..τωρα τι να κανω μου λετε?σκεφτομαι να του πω αν δεν μου ερθουν οι πονοι μεχρι πεμπτη παρακευη να μπω το αλλο σκ η οποτε θελει αυτος τελοσπαντων με προκληση..να ειναι εκει σιγουρα..αχ θα τρελαθωωωω

νομιζω οτι θελει να σε κανει να γεννησεις προγραμματισμενα...τι ειναι αυτα που λεει,ειναι υποχρεωμενος να ειναι εκει ...αυτα με νευριαζουν....


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mara-76

    1673

  • _mpoumpou_

    1185

  • rosebaby

    1055

  • Nefelh1

    742

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ζωζα μου περπατας καθολου???

νομιζω οτι πρεπει ν'αρχισεις να περπατας τουλαχιστον καμια ωριτσα τη μερα,αυτο βοηθαει να κατεβει το μωρο τουλαχιστον ετσι λεγαν οι παλιες και νομιζω εχουν δικιο


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι ρε γαμωτο, δυο βδομαδουλες εμειναν και μου ανεβηκε πιεση..

Αυριο εχω κατι αιματολογικες και ουρων μεχρι το απογευμα θα τια παρω και θα παω στο γιατρο και βλέπουμε!


497fbd72be.pngtz4jmk1lehww4bsy.png
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω κοριτσακι, μπορει να φταιει και η ζεστη και πολλά αλλα εχω λιγο πρισμενα χερακια και ποδακια!!

Δεν απογοητευομαι θα δουμε αυριο!

Τι κανεις?

καλα ειμαστε,οσο για το πρηξιμο ειναι λογικο,ολες οι εγκυουλες πρηζονται τον τελευταιο μηνα...

εμεις περιμενουμε τον μπαμπα μας ,βλεπουμε sex and the city και περιμενω α ετοιμαστει και το φαγητο για αυριο...ο μπεμπουλης καλα ειναι,λιγο πιο ηρεμος τις τελευταιες μερες


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...