Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

2o τρίμηνο και άγχος


Nefelh1

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mara-76

    1673

  • _mpoumpou_

    1185

  • rosebaby

    1055

  • Nefelh1

    742

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ζωήτσα μου να μην στεναχωριέσαι, όλα θα πάνε καλά! Σε λίγο φθάνει η μεγάλη στιγμή, έτσι πρέπει να το βλέπουμε!

Η Ροζούλα μας τώρα νιώθω ότι θα είναι με τον μπέμπη αγκαλίτσα. Αν γέννησε Τετάρτη, που από ότι κατάλαβα τότε πρέπει, λογικά το σκ θα επιστρέψει και θα μας γράψει τα ευχάριστα.

Αχ κορίτσια και εγώ νιώθω σαν να έχω αυξημένα υγρά σήμερα. Λέτε! Θα συνεχίσω να το παρακολουθώ και αν συνεχιστούνε πάω ντόκτορ.

Τώρα όμως προηγείτε το μαλλί, πάω κομμωτήριο και μετά το καθιερωμένο περπατηματάκι.

Φιλάκια σε όλες, τα λέμε το βραδάκι!

Γλυκιά μου Φίφούλα πολλά πολλά φιλιά από μένα!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια και απο μενα περιμενω και εγω τα νεα απο την ροζουλα που σιγουρα θα εχει τον μπεμπαρο αγκαλιτσα και ειναι και οι δυο μια χαρα!

Δεν μπορω να σταματησω την πεινα μου συνεχεια θελω να τσιμπαω ουφ!!!τι θα κανω με τα κιλα!!!!!!!!


line_line_typew6_beg_d_typew8_time_1210392000_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

VqBap3.png

Link to comment
Share on other sites

Ζωζα μου σε καταλαβαινω αλλα μην αγχωνεσαι ολα θα πανε καλα ξεκινα το περπατημα!

Εμας στα μαθηματα ανωδυνου τοκετου μας ειπαν να καθομαστε οκλαδον γιατι λενε πως κανει καλο στο περινεο και τον τραχηλο αν σε βολευει γιατι εγω δεν βολευομαι για πολυ ωρα δεν ξερω αν ισχυει απλα σου το λεω μηπως βοηθησει παντως και εμενα η γιατρος μου ολο για καισαρικη μου λεει και τα εχω ψιλοπαρει σκεφτομαι αν συνεχισει αυτο το τρυπακι μπορει να αλλαξω τελευταια στιγμη!!!!!


line_line_typew6_beg_d_typew8_time_1210392000_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

VqBap3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια πηγα παλι στον γιατρο σημερα να μιλησουμε επι του θεματος..του ειπα οτι δεν παιζει το σεναριο να με ξεγεννησει αλλος..και κανονισαμε πεμπτη να παω κανονικα στο ραντεβου μας να με κοιταξει παλι απο κατω κι αν θελω κι εγω παρασκευη να προκαλεσουμε τοκετο..και να γεννησω 3-4 μερες νωριτερα απο πητ επειδη θα λειπει..του ειπα οτι θελω να ξεκινησουμε για φυσιολογικο τοκετο..ελπιζω να τα καταφερω..


ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΙΣ 21/5/2010 ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σας κοριτσουδια μου.

Εμεις παντως οταν γεννησαμε, 7 η ωρα μπηκα στην ανανηψη, 11 ο αντρας μου το ειχε γραψει στο φειςμπουκ και ειχε ανεβασει και φωτο

να ξερει ο κοσμος ντε

λογικα, σκ θα μαθουμε νεακια

ελπιζω να ειστε ολες καλα

σας φιλω

νεφελακι εισαι ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ στις φωτο. Πολυ ομορφη εγκυμονουσα. Ο αντρας σου θα χαιρεται να σε βλεπει.


4Rnfp3.png
Link to comment
Share on other sites

γειά σας κοριτσάκια μου

βρήκα επιτέλους ελεύθερο ιντερνετ και μπήκα να σας πω

γέννησα τελικά την Τετάρτη το κακό αν μπορεί να το δει κάποιος είναι ότι έκανα καισαρική τελικά γιατί ο μικρός ήταν τόσο ψηλά που ακόμα και μετά από 12 ώρες η διαστολή μου ήταν στο 1. Δεν με νοιάζει καθόλου ο μικρός γεννήθηκε 3330 ακριβός όσο τον είχαμε μετρήσει και είναι πενέμορφος 52 εκατοστά ύψος.

Τι να σας πω ρε κορίτσια είναι ένα όνειρο όχι η γέννα που δεν την απόλαυσα και τόσο αλλά εκείνη η στιγμή που τον κράτησα πρώτη φορά στα χέρια μου.

Σας εύχομαι τα καλύτερα και με έναν πόνο.


Αντώνης & Ελένη

c201207d47.png

rh2pp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΜΠΡΑΒΟ ΡΟΖΟΥΛΑ ΜΟΥ, ΜΠΡΑΒΟ. Τα καλυτερα τωρα αρχιζουν. Η μητροτητα ειναι πολυ ωραια φαση. Θα σε ολοκληρωσει.

Να χαιρεστε το μωρο σας, να το καμαρωσετε οπως επιθυμειτε, και να ειναι παντα γερο και καλοτυχο. Κι εσεις ευτυχισμενοι γονεις να το καμαρωνετε.

Να τους πεις να σε προσεχουν τωρα ε? θελει κι η μαμα φροντιδα και προδερμ, οχι μονο το μωρο. Πως ειναι? Ειναι ησυχουλης?


4Rnfp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


σμουτς μου είναι ήσυχος μέχρι στιγμής τα μάτια του όλη την ώρα κοιτάνε

μόλις τον πάρω αγκαλιά τέρμα παίρνει ύπνους βαθιούς

είναι γλύκας τι να πω, ξέρεις πως κάνει η κάθε μάνα για το παιδί της.


Αντώνης & Ελένη

c201207d47.png

rh2pp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...