Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

2o τρίμηνο και άγχος


Nefelh1

Recommended Posts

rozoylaaaaaaaaaaaaaaa να σου ζησειιιιιι ο μπεμπακος γλυκεια μου!ολα καλα δηλαδη αντε τωρα δεν θα τον χορταινεις!ουφ εγω εχω σειρα τωρα?smoutsaki εσενα η μπεμπα ειχε κατεβει?αχ λετε κι εγω να μην την γλιτωσω την καισαρικη?


ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΙΣ 21/5/2010 ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mara-76

    1673

  • _mpoumpou_

    1185

  • rosebaby

    1055

  • Nefelh1

    742

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Kαλησπέρα και απο μενα...Δεν διαβασα ολα τα νεα σας.

Κοριτσακι, ροζακιιιιιιιιι, να σου ζησει ο μπεμπουλης καλο μου, να ειναι παντα γερος!!!

Στα νεα μου...

Οι εξετασεις μου ειναι ετσι και ετσι...

Λευκωμα δεν εχω ευτυχως, η πίεση έπεσε σχετικα σημερα αλλά οι τρανσαμινασες ειναι στα υψη!! Στα ύψη όμως!

Κατα τ' άλλα καναμε κολπική, δεν πονεσα καθολου, ειναι ελαφροχερης ο ντοκ.

Αλλά......το μωρο ειναι πολύ ψηλά παρα το περπατημα...

Συνεχιζω το περπατημα ακαθεκτη.

Δυστυχως δεν εχω λαπτοπ ακομη και ειμαι με δανεικο του καλου μου και σε λιγο θα το καβατζωσει!


497fbd72be.pngtz4jmk1lehww4bsy.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσακια μου....

ροουζακι μου...να σου ζησει ο μπεμπουλης σου,παντα καλοτυχος και υγιεστατος!!!!!!!!

εμεις σημερα βολταραμε λιγακι ,πηγαμε εκει που δουλευει ο μπαμπας μας και περασε λιγο η ωρα...


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Ροζούλα να σου ευχηθώ και από εδώ.

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ! ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΌΣ , ΔΥΝΑΤΟΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΜΑΡΩΝΕΤΕ ΜΕ ΧΑΡΑ!

Θα περνάς φαντάζομαι τις πιο ευτηχισμένες στιγμές της ζωής σου! Κοίταξε να ξεκουραστείς, ελπίζω να μην πονάς πολύ και σε περιμένουμε από Δευτέρα να μας πεις λεπτομέρειες.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kαλησπέρα και απο μενα...Δεν διαβασα ολα τα νεα σας.

Κοριτσακι, ροζακιιιιιιιιι, να σου ζησει ο μπεμπουλης καλο μου, να ειναι παντα γερος!!!

Στα νεα μου...

Οι εξετασεις μου ειναι ετσι και ετσι...

Λευκωμα δεν εχω ευτυχως, η πίεση έπεσε σχετικα σημερα αλλά οι τρανσαμινασες ειναι στα υψη!! Στα ύψη όμως!

Κατα τ' άλλα καναμε κολπική, δεν πονεσα καθολου, ειναι ελαφροχερης ο ντοκ.

Αλλά......το μωρο ειναι πολύ ψηλά παρα το περπατημα...

Συνεχιζω το περπατημα ακαθεκτη.

Δυστυχως δεν εχω λαπτοπ ακομη και ειμαι με δανεικο του καλου μου και σε λιγο θα το καβατζωσει!

Μπουμπούκα οι τρανσαμινασες τι είναι? Κοίταξε να εκμεταλευτείς το διάστημα αυτό και να συνεχίσεις το περπάτημα.

Αντε Μπουμπούκα και Ζωήτσα με το καλό, και μετά παίρνουμε σειρά εγώ και η Φαίρη.

Link to comment
Share on other sites

Ξανα καλησπέρα και απο μενα..

Οι τρανσαμινασες ειναι ηπατικά ενζυμα...

Ειναι καποιες εξετασεις που γινονται για να τσεκαριστει το συκωτι. Μου τις εδωσε εξαιτίας της πιεσης.


497fbd72be.pngtz4jmk1lehww4bsy.png
Link to comment
Share on other sites

κορίτσια μου συγνώμη για την καθηστέρηση αλλά έρχεται κόσμος και νοσοκόμες όλη την ώρα και το έκλεισα αναγκαστικά. τώρα κοιμούνται όλοι και εγώ ξύπνησα.

σμουτς θα πρέπει να κάνω ειδική παραγγελία πάνες για τον άντρα μου γιατί τα κάνει πάνω του κάθε φορά που έρχεται ο μπέμπης. από χαρά και από πανικό μαζί. αν δεν κουνηθεί μισό δεύτερο πεθαίνει. αυτός κοιμάται μόλις τον παίρνω αγκαλιά. τώρα πρέπει να μάθει να θηλάζει αν και ακόμα δεν εχω γάλα αλλά πρέπει να εξοικειωθεί με την θηλή. δύσκολο μου φαίνεται αλλά είμαι αισιόδοξη. οι κοπέλες εδώ υπέροχες όλες και σου μαθαίνουν τα πάντα. ο πόνος είναι υποφερτός όλα θα πάνε καλά και την δευτέρα πρώτα ο θεός βγαίνουμε. να προσέχεται πολύ και να παίρνεται σειρά σιγά σιγά.

σας φιλώ και θα τα ξανά πούμε.


Αντώνης & Ελένη

c201207d47.png

rh2pp3.png

Link to comment
Share on other sites

ROSE ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΑΝΤΡΑΚΙ!!!!!ΝΑ ΤΟ ΚΑΜΑΡΩΝΕΤΕ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΤΟΥ ΠΑΝΤΑ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ!!!!!!ΤΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΟΝ ΠΑΤΕΡΟΥΛΗ !!!!!

ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΣΑΡΑΝΤΙΣΜΟ!!!!!!!!!!!!!

ΣΕ ΠΟΙΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΓΕΝΝΗΣΕΣ ΚΑΛΗ ΜΟΥ?


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΕΓΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΝΑ ΣΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΕΧΑΣΕΣ ,ΜΟΝΟ ΟΤΙ ΑΝΥΠΟΜΟΝΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ.ΠΩΣ ΣΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΑΣ?ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΟ ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΠΟΤΕ ΣΟΥ?


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλά δεν το συζητώ όλος ο κόσμος αλλάζει οταν τον βλέπω. μας τα φέρνουν συγκεκριμένες ώρες εδώ και όχι ώρες επισκεπτηρίου. αυτό είναι και καλό και κακό. υπομονή λίγες μέρες έμειναν ακόμα.


Αντώνης & Ελένη

c201207d47.png

rh2pp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΕΓΩ ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΙΧΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.

ΟΤΑΝ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟ ΕΧΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΠΩΣ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ......ΗΜΟΥΝ ΛΙΓΟ ΑΡΝΗΤΙΚΗ.

ΤΩΡΑ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΕΧΩ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ.


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

εγώ γέννησα στο γένεσις θεσσαλονίκη και εδώ έχουν αυτή την πολιτική που εν μέρη συμφωνώ γιατί είναι ακόμα μικρό για αντισώματα σε μικρόβια που μπορεί ο κάθε επισκέπτης να έχει. όσο για τον ύπνο αν και ανά διαστήματα πάντα ξυπνούσα πάντα με έπαιρνε ο ύπνος αλλά σήμερα ξαγρύπνησα και δεν μπόρεσα να ξανα κοιμηθώ. γιατί να είμαι κουρασμένη όλη μέρα κάθομαι και κάνω βόλτες.


Αντώνης & Ελένη

c201207d47.png

rh2pp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...