Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

2o τρίμηνο και άγχος


Nefelh1

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mara-76

    1673

  • _mpoumpou_

    1185

  • rosebaby

    1055

  • Nefelh1

    742

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ναι Νεφελακι, θα μετακομισουμε, δεν χωραμε με τιποτα εδω...

Καλημερουδια Ευη!

Μπουμποπύ καμιά ενόχληση έχεις?

Βάλε καμιά φώτο να δούμε την δίμετρη μελλοντική μανούλα με την κοιλίτσα της.

Link to comment
Share on other sites

Ελαχιστη ενοχληση καμια φορα σαν πονακια, τιποτα αλλο...ειναι και ψηλα το μπεμπε και δεν με πιεζει κατω, παρα μονο στο στομαχι εξού και οι καούρες!

Δευτερα θα σας ανεβασω να δειτε φωτο κοριτσακια μου, που θα εχω παραλαβει το λαπιτοπι μου


497fbd72be.pngtz4jmk1lehww4bsy.png
Link to comment
Share on other sites

Ροζουλα να σου ζησει κοριτσακι μου. Να τον χαιρεσαι εσυ και η οικογενεια σου και ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ . Αχ ρε κοριτσια ειμαι πολυ συγκινημενη που σιγα σιγα μια μια μπαινετε στην τελικη ευθεια. Ευχομαι να με αξιωσει και εμενα και συντομα... (Αυτον τον μηνα τζιφος, αδιαθετησα...σνιφ) . Αντε τωρα στην επομενη, Ζωουλα καλη επιτυχια ..Σας φιλω ολες πολυ πολυ

Link to comment
Share on other sites

Καλεσπερα και απο μενα Ροζουλα να σου ζησει ο μπεμπουλης και οπως επιθυμεις να τον καμαρωσεις,καλη αναρωσει θα σε ρωτησω για το γεννεσις να μου πεις οταν φυσικα θα εχεις χρονο γιατι και εγω εκειθα γεννησω!

Φιλια σεολα τα κοριτσια και καλο σ/κ


line_line_typew6_beg_d_typew8_time_1210392000_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

VqBap3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Rosoula μου να σου ζήσει το κουκλί σου!!!!

Εγώ έχω πολύ τρέξιμο με τις ετοιμασίες κα ιδεν προλαβαίνω να μπαίνω πολύ στο καφέ μας γιατί μόλις σταματάω με τις δουλειές πέφτω ξερή :(

Ελπίζω να είμαστε όλες καλά και τώρα να περιμένουμε τη Ζώζα και τη μπουμπούκα μας για τα επόμενα χαρμόσυνα!!! Μου φαίνεται απίστευτο ότι φτάσαμε στο τέλος πια... ή στην αρχή...

Σας αγαπώ πολύ όλες κι ας μη σας εχω δει ποτέ... Πολλά φιλιά στα κοιλάκια σας, στη Ροζούλα και τον κούκλο της...


m5Ctp2.png line_flow2_beg_minie_time_1276660800_text_c720ecf0e5ecf0dff4e120e5dfede1e9.gif
Link to comment
Share on other sites

αγαπες μου παρασκευη απο οτι δειχνουν τα πραγματα μπαινω για προκληση τοκετου ..το μπεμπε ειναι ψηλα αλλα θα ξεκινησουμε για φυσιολογικα..μακαρι να πανε ολα καλα..και να κατεβει οταν αρχισουν οι πονοι..στην ουσια 5 μερες εμειναν..ανυπομονω να δω την φατσουλα της..και να ακουσω απο τους γιατρους οτι ειναι υγιεστατη..αυτο ειναι το μεγαλυτερο αγχος μου..


ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΙΣ 21/5/2010 ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


nefelaki moy μακαρι να μας πανε ολα καλα..στις φωτο στο facebook παρεπιμπτοντως εισαι μια κουκλιτσα!εγω μοπλις ηρθα σπιτι ειχαμε παει στους γονεις μου για φαγητο ..απο το πρωι δεν εχω καθισει καθολου σημερα..πτωμΑ


ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΙΣ 21/5/2010 ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ..

Link to comment
Share on other sites

ΡΟΖΟΥΛΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΕΙΑ....ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΑΡΟΣ....ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΣΟΥ....ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ!!!!!!ΓΕΜΑΤΟΣ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΟΥ ΤΗ ΖΩΟΥΛΑ ΕΥΧΟΜΑΙ.

Κοριτσια με το καλο ευχομαι σε οσες ειναι στον μηνα τους ...αντε να παιρνουμε σειρουλα!!!

εγω πηγα στον γιατρο την παρασκευη , ολα καλα μου ειπε το μπεμπακι μεγαλωνει ειναι 2400, του ειπα απο μονη μου για την περιπτωση της καισαρικης , δεν ξερω μου φαινεται πιο ευκολο απο τον φυσιολογικο!!!

απο βδομαδα εχω και μαια....και βλεπουμε!εχετε ολες μαια?

συναρμολογησαμε και το καροτσι και περιμενω τα επιπλακια απο βδομαδα!

πηγα και ψωνισα και τα φορμακια του μπεμπη και μενει μονο το πλυσιμο!

πιο απορρυπαντικο πηρατε?λεω να παρω τις προδερμ?θα ειναι καλο?

αααα εχω και βαλιτσα?:roll::roll:πηρατε pampers???και σερβιετες??η τα παιρνουν μετα???¨¨σαν να με εχει λιγο πανικος???¨:lol:


iA8hp3.pngWtKrp3.png
Link to comment
Share on other sites

banilitsa moy εγω το προδερμ πηρα απορρυπαντικο και μαλακτικο..ωραι ειναι..στη βαλιτσα εχω βαλει και σερβιετες και παμπερς..οσο για την καισαρικη τι να σου πω ..εγω θελω φυσιολογικα..ξερω θα ειναι μεγαλο ζορι αλλα μετα πιστευω επανερχεσαι πιο γρηγορα και ειναι καλυτερη γεννα και για τον οργανισμο.αυτα..εγω οσο πλησιαζουν οι μερες αγχωνομαι λιγο..σας φιλω ψηνουμε εξω στο μπαρμπεκιου με τον αντρα μου..χωριοοο αυτα ειναι..χαχαχα


ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΙΣ 21/5/2010 ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ..

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα σε όλες!!!!

Γεννησε η φαιρυ μας με φυσιολογικο και επισκληριδιο και μου ειπε να σας πω οτι ειναι καλα και δεν πονεσε καθολου!!! Πηρε αρκετες ωρες αλλα ολα τελεια!!!!

Να σας ζησει η μπεμπα κοριτσαρα μουυυυυυυυυυυυυυ - πάντα γερη και υγιής!!!

Πωπω πολύ εχω χαρει με την φαιρυ μας!!!

:D :D

Με το καλο και οι επομενες!!!!!!!!!!!


497fbd72be.pngtz4jmk1lehww4bsy.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...