Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Cafe Ιανουάριος 2010


CoffeeMaker

Recommended Posts

εμενα στο 5απλο ειχε πολυ γκρινια και δεκατα για 2 μερες.σας αφηνω προς το παρον γιατι εχει τα τελευταια επεισοδια απο 1000 και 1 νυχτες με το οποιο εχω φαει κολλημα.πιστευω οτι οι θεσ/νικιες το βλέπετε.

τι ειν'τουτ?:shock:


jXj1p2.png?DWVm7y7O
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ELKARAK

    4200

  • ΣΤΕΓΙΑ

    2873

  • Lorreta

    2395

  • keli

    1839

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

το χιλιες και μια νυχτες ειναι μια τουρκικη σειρα στο μακεδονια tv η οποια κανει θραυση

ααααααααα σωστά!!!

έχω κάτι εκπτωτικά κουπόνια προδέρμ! Τα θέλει κανένα κοριτσάκι? Εμείς παίρνουμε απο το φαρμακείο!


jXj1p2.png?DWVm7y7O
Link to comment
Share on other sites

Φτού, φτού Χριστίνα στην κοράκλα σου! Κι εγώ έχω αγωνία να μας πεις για το τάισμα!

Babyjes πόσο είναι τώρα το παιδάκι σου? Κάθε πότε κ' πόσο σου είπε να το ταίζεις? Στείλε καλέ κι από εδώ κανένα γμ,!!! Όχι στη μάνα βέβαια στην κόρη!


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μολις τελειωσε η σειρα και ξαναμπηκα.η χοντρουλα ζυγιζει 7,300 και ειναι κοντουλα,μολις 60 εκατοστα.στην αρχη μου ειχε πει να την ταιζω οποτε θελει αλλα αυτη τρωει περιπου ανα 2ωρο απο 180ml τουλαχιστον και ανω και γι΄΄αυτο μου ειπε να την ξεγελαω λιγο με το κιντερτε αλλα αυτο ειναι νερο και την κανει να πειναει περισσοτερο.ελπιζω να μην ειναι ανυσυχητικο που παχαινει ετσι πολυ για κατι "φιλες" μου ειπαν να προσεχω για βρεφικο διαβητη


OjQkp2.png?B89kEt5q
Link to comment
Share on other sites

Καλημεεερααα!!Με προλαβες κελακο μου!!!Παω κι εγω για τις ετοιμασιες και επανερχομαι!!!Καλημερα Μαρακι!!!


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα Μαρακι.Μια χαρα,ηταν πολυ ωραια τα παιδακια μας.:D

Το μωρο ομως ειχε γκρινια,ουτε της εφαγε,ουτε καθοταν ησυχο αλλα και η αλλη η μικρη ψιλογκρινιαζε.Γυρισαμε κατα τις 9 και μιση,μεχρι να φτιαξω το μωρο που τα ειχε παιξει και να ετοιμασω και τα αλλα ξερη επεσα:).Αυτααα.Εσεις ολα καλα;


Y0zHp2.png?OgArctsO
Link to comment
Share on other sites

Μπορει να ειναι για λιγο γιατι συνεχεια αλλαζουν τα μωρα,κι εμενα δεν ειναι και η καλυτερη στον βραδυνο υπνο εχει μια μικρη ανησυχια αλλα δεν μπορω να πω οτι κλαιει.Πολυ ευχαριστο παντως που τρωει παραπανω...Για θερμο δεν εχω κατι σπουδαιο να σου προτεινω παρε παλι εναν απλο ή μπορει να σου δωσει καποιο αλλο κοριτσακι καμια ιδεα.


Y0zHp2.png?OgArctsO
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...