Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

Καλησπερα!!!

Κοριτσια μολις μαζεψα αλλα 2πλυντηρια που απλωσα το πρωι και φυσικα..παλι σιδερωνω..αμαν βρε παιδια ποτε μαζευονται τοσα ρουχα..εμενα ιδρωνει παρα πολυ ο μικρος μου και τον αλλαζω πολυ συχνα και ετσι..πολλα ρουχα για πλυσιμο..πολλα για σιδερο.. :)

Νιοβη οσο για τα μυρμηγκια που λες,υπαρχουν παγιδες για μυρμηγκια και για κατσαριδες απο οτι ξερω,μπορεις να βαλεις σε μη εμφανη σημεια λογω παιδιου και δεν θα ξανα δεις ουτε μυρμηγκι ουτε κατσαριδα!!!! :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα κορίτσια. Αυτό το πράγμα με τη ζέστη αφόρητο. Δεν μπορώ καθόλου. Από δουλειές ευτυχώς μέχρι την Τετάρτη κάνω μόνο τα απαράιτητα μιας και τα αναλαμβάνει όλα η πεθερά μου. Δεσι εύχομαι συντομα να βρεθείς στην Κρήτη και όπου αλλού θέλετε οι υπόλοιπες. Νιοβη και Δεσι κουράγιο. Αυτό είναι το κακό με τα μικρά παιδάκια. Συνέχεια θέλουν άλλαγμα και πλύσιμο και σιδέρωμα. Και εγώ μια από τα ίδια με εσας. Εχω βαραιθεί να πλένω και να σιδερώνω.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολες!!!!

Μαρια μου σε ευχαριστω..αντε να δουμε..

Καλη δυναμη σε ολες τις μανουλες γιατι αυτη η ζεστη ειναι πολυ χαλια και με το σιδερο γινεται ακομα χειροτερη η κατασταση..

Σας φιλω!!! :D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σήμερα μου είπαν ότι έχουν υπογραφεί οι μεταθέσεις, άρα είναι θέμα ημερών.

Για να δούμε...

Τι κάνετε άλλο;

Στη δουλειά τα έχουμε δει όλα από κούραση. ΘΕΛΩ ΑΔΕΙΑ!

Αλλά περιμένω τι θα γίνει με τις μεταθέσεις για να μπορώ να κανονίσω την άδεια μου.


Δεν μπορείς να πας πίσω και να κάνεις μια νέα αρχή, αλλα μπορείς να ξεκινήσεις από το παρόν και να κάνεις ένα νέο τέλος. paulocoelho

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!!αντε να δουμε ποτε θα βγουν..λετε να βγουν αυτες τις μερες??μακαρι!!!θελω να κατεβω Κρητη με τον μικρο και το σκεφτομαι..λεω κατσε να δουμε τι θα βγει και μετα..ουφφφ!!!αντε καλη υπομονη σε ολες!!!!!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Καλε κοριτσια δεν ειναι καμια μεσα για επιβεβαιωση..??

με πηρε τηλεφωνο τωρα ο συζυγος μου και μουπε οτι βγηκαν τωρα των κατωτερων!!!!! :D

εαν καποια ξερει κατι παραπανω ας μας πει..

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Αν και εγώω τα δικά μας τα έμαθα εδώ και κάμποσο καιρό χθες το μεσημέρι μας πήρε κολλητός φίλος και μας είπε ότι βγήκαν οι μεταθέσεις. ΔΕΣΙ μου αντε με το καλό να πάτε Κρήτη! Καλά αποτελέσματα σε όλες!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μαρια σε ευχαριστω αλλα μαλλον χλωμο...εχουν βγει οι μεταθεσεις,προσπαθουμε να μαθουμε αλλα δεν βρισκουμε ακρη..αλλοι εχουν μαθει.αλλη κοπελα εμαθε για την μεταθεση??καλες μεταθεσεις σε ολες!!!

Link to comment
Share on other sites

Μαρια σε ευχαριστω αλλα μαλλον χλωμο...εχουν βγει οι μεταθεσεις,προσπαθουμε να μαθουμε αλλα δεν βρισκουμε ακρη..αλλοι εχουν μαθει.αλλη κοπελα εμαθε για την μεταθεση??καλες μεταθεσεις σε ολες!!!

Για όλες τις κατηγορίες? Έμαθα μόνο για τους αξιωματικούς...


EssPp2.png

R9Y0p2.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια,

την Παρασκευή ανακοινώθηκαν οι μεταθέσεις των αξιωματικών στην μονάδα του συζύγου μου, άρα λογικά Δευτέρα το πολύ Τρίτη θα ξέρει κι ο δικός μου.

Πάντως, οι μεταθέσεις των αξιωματικών στη μονάδα του δεν ήταν ικανοποιητική γιατί οι περισσότεροι που πήραν μεταθέσεις είναι στις γύρω περιοχές της Ορεστιάδας, οπότε φοβάμαι τι θα πούνε σε μας.

Η αγωνία έχει κορυφωθεί, για να δούμε...

Καλή τύχη σε όλες/όλους


Δεν μπορείς να πας πίσω και να κάνεις μια νέα αρχή, αλλα μπορείς να ξεκινήσεις από το παρόν και να κάνεις ένα νέο τέλος. paulocoelho

Link to comment
Share on other sites

καλα η αγωνια δεν περιγραφεται!!!

αχχ Νιοβη μου μακαρι να ερθει στο σπιτι σας ο μπαμπας σας ή εστω καπου κοντα σας!!!

και εμεις ειμαστε να σκασουμε..αντε να δουμε θα φυγουμε ή θα μεινουμε?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...