Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Και εγώ τα clearblue πρώιμης ανίχνευσης έκανα,την τρίτη και την Τετάρτη έβγαιναν αχνά θετικά και χθες που έκανα χοριακη,ήταν 58. Ο γιατρός είπε οτι είναι λίγο χαμηλή και να σου πω την αλήθεια είμαι αρκετά στεναχωρημένη,φοβάμαι πως θα πάω αύριο και θα πάρω μεγάλη απογοήτευση..Σχετικά με τις αξιολογήσεις στο Σκρουτζ,δεν μπορώ να καταλάβω πως γίνεται να βγει θετικό και να πάρεις μηδενική χοριακη,μου φαίνεται αδιανόητο.Το να βγει ομως αρνητικό και να είσαι έγκυος,τότε ναι,έχει λογική.Κανε και αύριο ένα τεστ και δες αν η γραμμουλα είναι πιο σκούρη

      Στην αρχή είπα να κάνω αύριο...μετά που είδα όλες αυτές τις αξιολογήσεις το σκέφτομαι...Ειλικρινά θεωρώ μια χαρα τη χοριακή σου και είμαι σίγουρη ότι Δευτέρα θα διπλασιαστεί! Στο εύχομαι μέσα από την καρδια μου! Άρα Δευτέρα σημαντική μέρα και για τις 2 μας!!! Εμένα είναι η 8η εμβρυομεταφορα μου...5 αρνητικές 3 με πολύ πολύ χαμηλές τιμές που δε θεωρήθηκαν καν θετικές ούτε αρνητικές...έκανα επαναληπτικες και έπεφταν και τέλος...Δε ξέρω....

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

ναι ποντικακι ειναι σε φεκ.μου το επιβεβαιωσε και ο αντρας μου τωρα.

εαν το εψαχνες στο ιντερνετ να το βρεις το φεκ?

δεν ξερω αριθμο για να σε βοηθησω..

και εμεις περιμενουμε..αντε να δουμε..θα φυγουμε?ουφ!!!

δεν μπορεις να κανεις κανενα προγραμμα..ειμαστε ολοι

σε αναμμενα καρβουνα και περιμενουμε..

:)

Καλησπερα και χρονια πολλα σε ολες τις μανουλες!!! Να ειμαστε καλα γερες για να μπορουμε να μεγαλωνουμε τα παιδακια μας!!! Να χαιρομαστε και τις μανουλες μας να ειναι καλα και γερες να μας βοηθανε οσο μπορουνε γιατι τις εχουμε αναγκη!!!!!

Δεσι μου το πιστευεις? Ειπανε στον αντρα μου οτι δε θα ισχυσει και οτι θα ισχυσει μερικως αν ειναι δυνατον................ κλασικη Ελλαδα.............


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλησπερα!!!

ποντικακι ο καθενας λεει τα δικα του μου φαινεται..

πως γινεται να εχει βγει επισημα στην εφημεριδα της

κυβερνησης(φεκ)και να λενε θα ισχυσει μερικως?

γινεται κατι τετοιο?δεν ξερω..Ελλας το μεγαλειο σου!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια! Είμαι έτοιμη να σκάσω. Βγήκε η μετάθεση για Σέρρες. Την πατήσαμε. Εγώ δεν μπορώ να φύγω με τίποτα και ο άντρας μου σίγουρος ότι θα έμενε άλλο 1-2 χρόνια Αθήνα. Σκ..τα. Αντε τώρα να δούμε τι θα κάνω με δύο βρέφη στο σπίτι μόνη και σε λίγο να επιστρέφω στη δουλειά. Βγήκε σε καμια άλλη τουλάχιστον η μετάθεση που επιθυμούσε; Καλή τύχη σε εσας κορίτσια γιατι σε εμένα απ 'οτι καταλάβατε δεν γέλασε καθόλου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα.

Μαρια λυπαμαι που δεν βγηκε οπως την θελατε την μεταθεση σας.. :(

πες μου κατι(εαν θελεις οχι εδω εστω με πμ)τι βαθμο εχει ο συζυγος

σου και βγηκε η μεταθεση σας?δεν υπαρχει περιπτωση να πατε μαζι?

δουλευεις στον ιδιωτικο τομεα?αχχ μακαρι να βρειτε μια λυση να μην

χωριστειτε!!!αντε να δουμε και εμεις..

Link to comment
Share on other sites

Ότι καλύτερο ευχομαι για την καθεμία ξεχωριστά! Είναι λοχαγός και βγήκαν σήμερα οι μεταθέσεις των διοικητών,γι αυτό βγήκε και η δική του. Εγώ είμαι ιδιωτική υπάλληλος. Το θέμα είναι ότι τώρα έχω άδεια μητρότητας μέχρι το Μάρτιο του 2013 αν θέλω αλλά με τα οικονομικά κτλ. λογικά τον Σεπτέμβριο θα επιστρέψω. Είναι πολλά θέματα ανοιχτά κια δυστυχώς μας δυσκολευτει αυτό να πάμε όλοι μαζί πάνω, όχι ότι δεν θα το ήθελα. Τέλως πάντων, θα δούμε τις επόμενες μέρες. Μαζί με όλα αυτά γράφω και εξετάσεις για το μεταπτυχιακό, ετοιμάζω και την βάπτιση του μικρού και καταλαβαίνεις.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα Βρε Μαρια μου κριμα που σας ηρθαν ετσι τα πραματα υπομονη και ισως βρειτε μια λυση. Να ρωτησω κατι ισως ειναι και ακυρη η ερωτηση μου, δεν μπορει να την κοψει τη μεταθεση?

Στο fb λενε τα κοριτσια οτι απο Δευτερα θα βγουν οι μεταθεσεις.


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ ποντικάκι. Δεν μπορούμε να το ακυρώσουμε γιατί ήρθε επίσημα το χαρτί και είναι για να πάει διοικητής και γενικά δεν υπάρχει κάποιος σοβαρός λόγος που να στηριχτούμε να κοπεί, βλέπεις πως είναι τα πράγματα. Βγήκαν μόνο των διοικητών μου είπε. Το fb τι είναι;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μαζί με όλα αυτά γράφω και εξετάσεις για το μεταπτυχιακό, ετοιμάζω και την βάπτιση του μικρού και καταλαβαίνεις.

Και με 2 μωρα? Είσαι αξιοθαύμαστη...

Θα τα καταφέρεις


EssPp2.png

R9Y0p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...