Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Το κέντρο μου είπε είναι νωρίς για υπέρηχο αλλά η γιατρός μου, μου είπε να πάω να επιβεβαιώσουμε ότι υπάρχει ενδομητρια κύηση. Πήγα, κάναμε υπέρηχο, είδαμε τον σάκο!!!! Εμβρυικα στοιχεία δεν φαινόταν ακόμα αλλά ήταν ορατός ο λεκιθικος ασκός που προηγείται του εμβρυου. Σε 10 μέρες που θα μπω στην 7η εβδομάδα έχω πάλι υπέρηχο ελπίζω να ακούσουμε καρδια!!!!

      1 hour ago, Lila ki είπε:

      Μπταβο κορίτσια με το καλό !!!! Όλα να πάνε δεξιά !!!

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      1 ώρα πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ρε κορίτσια αλήθεια είναι φοβερό που ξένοι άνθρωποι χαίρονται με την χαρά σου σασ ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ για τις ευχές σασ αλήθεια μέσα από την καρδιά μου μόνο χαρές σας εύχομαι. Απλά η σύζυγος έσκασε γιατί μου λέει ότι εχτές θα έπρεπε να είναι κοντά 4000 και σήμερα 6000 αλλά μπορεί να μην κάνει διπλασιασμό κάθε 48ωρες σωστά δεν τα λέω;;

      Ρε χαίρομαι πάρα πολύ αλήθεια γιατί κάναμε την ίδια μέρα εμβρυομεταφορα αχααχαχαχα ο καθένας με τον πόνο του αχααχαχαχα σου εύχομαι τα καλύτερα αλήθεια εσύ πότε θα πασ για ραντεβού 

      Οχι δεν κάνει υποχρεωτικά διπλασιασμό κάθε 48. Μια χαρά ανεβαίνει η χοριακη σας!!!! Θα περιμένουμε τσ ομορφα νέα σας την Παρασκευή που έχετε υπέρηχο! 

      1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Η χοριακη σας ανεβαίνει τελειαααα με το καλό ο υπέρηχος όλα να σας πάνε κατευχην 🙏🏼

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      • Λουλούδια 2

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Νιοβη εμείς Αθήνα

ΔΕΣΙ προς τα που θέλατε να πάτε? Μερικές φορές δεν είναι καλύτερα να παραμείνεις 1 χρόνο ακόμα εκεί που είσαι απο το να πας κάπου που δεν ξέρεις που?

Σας έχει τύχει να περάσετε καλά σε κάποια μέρη? και σε κάποια άλλα όχι?

Τι παίζει πρωταρχικό ρόλο? Η απόσταση απο την πατρίδα? απο τους γονείς? η καλή παρέα που θα βρεθεί? τι άλλο δεν ξέρω....


EssPp2.png

R9Y0p2.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΑλησπέρα κορίτσια! Συγχαρητήρια για όσες πήραν τις μεταθέσεις που επιθυμούσαν και κουράγιο στις υπόλοιπες! Εμείς είμασταν για μπανάκια τοσο και καιρό και τώρα ετοιμαζόμαστε για την μετακόμιση. Ήρθε το χαρτί και παίρνει φύλλο πορέιας 25.07 οπότε τρέχουμε και δεν φτάνουμε!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια υπομονη σε όσες δεν πήρατε μετάθεση ειναι πολυ δύσκολα σε νησι ,εκτος και αν εισαι απο κει.

Εμεις παμε ροδοπολη Σερρών.ειναι καλα.

Έχουμε μια ομάδα στο fb

Δείτε την........ειναι γυναικες στρατιωτικών και τα λέμε,λέμε τον καημό μας

https://www.facebook.com/groups/Gynaikesstratiwtikwn/


eNortjKzUjI0NjM0MFWyBlwwFWgCzQ,,29.png

eNortjKzUjI0NjM0sFCyBlwwFXEC0A,,24.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα κοριτσια,σημερα συννεφια εδω στην Κρητη αλλα πολυυυ ζεστη!!! :)

believe θα συμφωνησω μαζι σου,και εγω ετσι σκεφτομαι,θετικα οσο γινεται!!λεω εδω εχουμε μαθει,αντε ενας χρονος ακομη και θα περασει..που θα πηγαιναμε τωρα που δεν θα ξεραμε κανεναν??!!δεν ειναι τραγικα στο νησι απλα ειναι στιγμες που λες να επερνα ενα αυτοκινητο να δω εστω και λιγο τους δικους μου..και αυτο δεν γινεται..αλλα στην περιπτωση μας επειδη ειμαστε απο νησι οπου και να παμε εκτος απο Κρητη αυτο θα ισχυει..παντα θα μας χωριζει η θαλασσα..καμια φορα η αποσταση βεβαια απο συγγενεις και τα λοιπα κανει καλο. :)

μαρια μου πολυ νωρις δεν σας ηρθε το φυλλο πορειας?αλλα εσας η μεταθεση ειχε βγει νωριτερα..αλλα και παλι 23/7πολυ νωρις ειναι..εχετε βρει σπιτι ή θα μπειτε στα σοα?

otis πολυ θα ηθελα να σας επισκεφτω στο σαιτ αλλα δυστυχως δεν μπορω να το δω..

θελατε να πατε προς τα εκει στις Σερρες?αντε μπορει να κανετε και παρεα με την μαρια. :)

φιλια σε ολες!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Δίκιο έχεις ΔΕΣΙ τουλάχιστον είστε μαζί και όλα θα πάνε καλά! Δεν ξέρω γιατί βγήκε τώρα, αλλά θα δούμε άυριο μήπως κάνουμε αναφορά για παράταση γιατί Η επιτροπή για τα σοα θα συνεδριάσει τέλος Αυγούστου ώστε να βγουν και όλων των άλλων οι μεταθέσεις αλλά εμάς παραμονή που φέυγουμε μας αφήνουν ακάλυπτους, οπότε περιμένουμε να δούμε αν είναι να τρέξουμε να ψάξουμε σπίτι ή θα περιμένουμε για τα σόα.

Link to comment
Share on other sites

μαρια καλα θα το κανετε για την αναφορα.δηλαδη σε στελνει Σερρες νωριτερα γιατι?αφου οι περισσοτεροι θα πανε Αυγουστο για φυλλο πορειας..γιατι να χασετε το δικαιωμα να μπειτε εαν εχετε τα μορια στα σοα?μακαρι να σας πανε ολα καλα και να μπειτε σοα γιατι τα πραγματα ειναι πολυυυ δυσκολα!!!

εμεις σκεφτομαστε να κανουμε μια συζητηση τωρα που θα γυρισουμε για μειωση ενοικιου αφου θα παραμεινουμε..δεν γινεται να μεινουμε με το ιδιο..ολα εχουν πεσει..ΠΡΕΠΕΙ να το ριξει και το ενοικιο.πολυ δυσκολα τα πραγματα!!!!αντε τα λεμε κοριτσια!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Μαρία γρήγορα σας ήρθε το φύλλο πορείας. Τουλάχιστον να έχετε δίκαιη μεταχείριση για τα ΣΟΑ.

Εμείς δεν ξέρουμε ακόμη πότε θα φύγει.

δέσι, καλά θα κάνεις και θα ζητήσεις μείωση ενοικίου.

otis από που παίρνετε μετάθεση για Σέρρες;


Δεν μπορείς να πας πίσω και να κάνεις μια νέα αρχή, αλλα μπορείς να ξεκινήσεις από το παρόν και να κάνεις ένα νέο τέλος. paulocoelho

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σας κοριτσια.ειστε καλα?εμενα εχει ο μικρος 38πυρετο..μας κολλησε μαλλον ενα ξαδερφακι μας..χαλια μεσα στο καλοκαιρι..ευχομαι να περασει γρηγορα..

Νιοβη μακαρι να μας κανει μειωση ενοικιου..στο νησι δεν χαμπαριαζουν ακομη το τι συμβαινει στην κοινωνια..με λιγα λογια χωρις να θελω να προσβαλω κανεναν,θα επρεπε απο μονοι τους να κανουν μειωσεις και οχι οι οικογενειες των στρατιωτικων που περναμε ολοι τοσο δυσκολα να τους το λεμε συνεχως και να κανουν τους αδιαφορους..τεσπα.

νομιζω οτι η otis εχει γραψει πιο πανω Νιοβη οτι ειναι τωρα Κυπρο..εαν το θυμαμαι καλα.. :)

εμας ενα συγγενικο μας προσωπο πηρε 20αυγουστου φυλλο πορειας..ευχομαι σε ολες καλη δυναμη για τις μετακομισεις!!!

Link to comment
Share on other sites

Περαστικά ΔΕΣΙ. Εμεις σήμερα πήγαμε να πάρουμε κάποια πραγματάκια για την μετακόμιση και σιγά σιγά πακετάρουμε. Υποτίθεται ότι πήραμε παράταση για 20/8 αλλά κάτι μου λέει ότι θα μας στείλουν πάνω νωρίτερα! Anyway, θα δείξει το προσεχές μέλλον! Μακαρι Νιοβη μου να μας πάρουν γιατί το να συντηρήσουμε 2 σπίτι με τους μισθούς μας που συνέχεια μειώνονται είναι υπερβολικά δύσκολο, όπως και για όλους απ' ότι φαντάζομαι.

Link to comment
Share on other sites

βγηκαν και οι γενικες σημερα..δεν ειμαστε μεσα..τελος και η τελευταια ελπιδα.

σε ευχαριστω μαρια.αντε καλη δυναμη για την μετακομιση,να πανε ολα καλα!!!!

ο μικρος σημερα δεν εχει πυρετο,μονο μπουκωμα και κατι σπυρακια μικρα κοκκινα στο λαιμο και πλατη..χτες που πηγαμε σεναν παιδιατρο,ο δικος μας ειναι διακοπες,με φοβισε..θα αφησουμε λεει μια δυο μερες να δουμε πως θα εξελιχθει..γιατι μπορει ναναι αιφνιδιο εξανθημα ή στρεπτοκοκκος..μουπε να κανουμε αυριο το τεστ..ουφφφφ ειμαι και μονη..ο μπαμπας μας εφυγε το σαββατο και ειπαμε να κατσουμε μια βδομαδα ακομη αλλα μαλλον μας βγηκε σε κακο...μακαρι να μην ειναι τιποτα.. :(

Link to comment
Share on other sites

δέσι αν είναι πολύ μικρά κόκκινα σπιθουράκια τότε είναι από τον ιδρώτα κι τη ζέστη. Θα του κάνεις κομπρέσες με χαμομήλι κι μετά θα του βάλεις υγρή πούδρα (είναι σαν γαλάκτωμα), θα φύγουν γρήγορα.

Περαστικά στο μικρούλη.

Μαρία μακάρι να μη σας στείλουν νωρίτερα. Ξέρω πως είναι να συντηρείς 2 σπίτια το κάναμε τρία χρόνια κι δεν παλεύετε.

Κουράγιο με το πακετάρισμα.

Εμάς ακόμη δεν είπαν πότε ακριβώς θα φύγει, από αναμονή σε αναμονή μας πάνε. Δεν αντέχετε αυτό το χάλι της τελευταίας στιγμής.


Δεν μπορείς να πας πίσω και να κάνεις μια νέα αρχή, αλλα μπορείς να ξεκινήσεις από το παρόν και να κάνεις ένα νέο τέλος. paulocoelho

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω πολυ Νιοβη μου..μακαρι να περασουν και να μην ειναι κατι σοβαρο..γιατι τωρα το απογευμα εβγαλε και στο πηγουνακι του 2-3σπυρακια μικρα κοκκινα..αυριο θα παω να του κανει το στρεπ τεστ..

αυτο με τις κομπρεσες και την πουδρα δεν το ηξερα,σε ευχαριστω πολυ.. :)

τον κανω 2-3φορες την ημερα ντουζακι για ναναι δροσερος..αντε να δουμε αυριο τι θα μας πει ο γιατρος..

φιλια σε ολες!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...