Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 43 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

      Σε ευχαριστώ 😍μακάρι αν και κρατώ μικρό καλάθι....δεν πειράζει..θα ειναι 2-3 μερες δυσκολες μετα θα επανελθω...όπως λέω πάντα έχουμε δικαίωμα να πέσουμε αλλά υποχρέωση να σηκωθούμε! Αν θέλει ο Θεός θα γίνει!

      • Ευχή 1

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

Ναι,στη Λευκωσία.εμενα μου αρέσει πολυ εδω,ειναι πολυ ωραία ,σε άλλες δεν αρέσει,γούστα ειναι αυτα.Τα νοίκια όπως την Ελλάδα ,δλδ ένα σπίτι στην αθηνα επιπλωμενο με 3υπνοδωματια 3 μπάνια ,σαλόνι ,κουζίνα ποσο κανει???η στην Θεσσαλονίκη?στον Έβρο???εδω το νοικιασουμε 600?.

Αλλα η ζωη ειναι πιο ακριβή απο ελλαδα(τουλάχιστον έτσι όπως άφησα την Ελλάδα πριν 2χρονις)γιατι μου λενε ότι έχουν ακριβαίνουν πολυ εκει.δν ξέρω τι να πω!

Στην κω ε?σου αρέσει?θες να φύγεις?για που λες?απο που είστε ?

Στην κω ερχομασταν κάθε μηνα(είμασταν στη λερο το2002)ωραίο νησί ε?

Και η λερος που ωραίο νησι,περάσαμε φοβερά!!!!


eNortjKzUjI0NjM0MFWyBlwwFWgCzQ,,29.png

eNortjKzUjI0NjM0sFCyBlwwFXEC0A,,24.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

Οτις,φοβερh η σελίδα στο fb.!

Εγινες μέλος στην ομάδα μας???Ναι εχει πολυ πλακα η ομάδα,αλλα πολλες φορές φαγονονται κιόλας δυστυχώς

Λέμε τον πόνο μας..........

Ποιο το όνομα σου έκει?


eNortjKzUjI0NjM0MFWyBlwwFWgCzQ,,29.png

eNortjKzUjI0NjM0sFCyBlwwFXEC0A,,24.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας, έχω μέρες να μπω, αλλά κάνω τρελές υπερωρίες στη δουλειά (φυσικά άνευ αποδοχών όπως πάντα) και δεν έχω μετά άλλες αντοχές να κάτσω μπροστά σε υπολογιστή. Σήμερα επιτέλους γύρισα στην ώρα μου κι κοιμήθηκα κιόλας μισή ώρα.

Θα σκάσω πια με αυτήν την αναμονή.

Γεια σου otis, ο σύζυγος έχει 3 χρόνια Ορεστιάδα κι εγώ με την μικρή μου είμαστε Ιωάννινα. Οπότε περιμένουμε πως κι πως τις μεταθέσεις.

Τέσπα, εύχομαι μέχρι Παρασκευή να μάθουμε.

Δέσι, τουλάχιστον κάνετε μπάνιο. ;)


Δεν μπορείς να πας πίσω και να κάνεις μια νέα αρχή, αλλα μπορείς να ξεκινήσεις από το παρόν και να κάνεις ένα νέο τέλος. paulocoelho

Link to comment
Share on other sites

μετά τις 16 οι μεταθέσεις.......

¨Οταν λες μετά τις 16,εννοείς Αυγούστου; Κι πότε θα φύγουν, αυτοί που είναι να φύγουν;

Θα μας τρελάνουν τελείως


Δεν μπορείς να πας πίσω και να κάνεις μια νέα αρχή, αλλα μπορείς να ξεκινήσεις από το παρόν και να κάνεις ένα νέο τέλος. paulocoelho

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...