Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλως ηρθες κοπελα μου!!!!!!με το καλο σου ευχομαι!!!!!!!! :)

κοριτσια τελικα δεν μας το εκανε ο παιδιατρος το σtρεπ τεστ γιατι λεει δεν εχει πυρετο οποτε δεν χρειαζεται..το παιδι ειναι καλα,μονο μυξουλα εχει..

οι υπολοιπες που ειστε καλε?ειστε καλα?ευχομαι καλα να περνατε!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλως μας όρισες! Σε ποιο σώμα είναι; Αντε με το καλό να σας έρθουν όλα! Περαστικά ΔΕΣΙ μου! Όλα καλα θα πάνε πλέον!!! Αντε να κανει τα μπανάκια του με την ησυχία του και ήρεμος!!!Εμεις πακετάρουμε, ξαναπακετάρουμε και τελειωμό δεν έχουμε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Είμαστε στο Πεζικό.Ναι σίγουρα γιατί κλείνουμε 3 χρόνια Αθήνα,του χρόνου 4 οπότε δεν νομίζω να κάτσουμε άλλο!Έχω προετοιμαστεί για Έβρο και θα κόψω φλέβα αν κάτσω και άλλο στην Αθήνα!!!Καλά ήτανε για τόσο,τώρα με το μωρό θέλω επαρχία!!:):):)


6H9Vp2.png

T5mwp2.png

Link to comment
Share on other sites

oneiraki ειμαστε στο ιδιο σωμα ;) και εμεις κλεισαμε φετος 3χρονια..περιμενα οτι θα φυγουμε αλλα παμε για 4 χρονο δυστυχως..αλλαζουν πολυ τα πραγματα..

πω πω πως μπορειτε στην Αθηνα βρε κοριτσια..?εγω ουτε ζωγραφιστη δεν θελω να την βλεπω..δεν αντεχω καθολου..βεβαια να μην λεω μεγαλα λογια μην μας ερθει απο εκει που δεν το περιμενουμε..εσεις που θελετε να πατε?τι βαθμο εχει ο συζυγος?

και αυτες οι κρισεις γιατι καθυστερουν βρε κοριτσια..?

Link to comment
Share on other sites

Η Αθήνα είναι σούπερ όταν είσαιχωρίς παιδία. Επίσης στην Αθήνα βρήκα και εγώ δουλειά και έχω κανονικό μισθό.Είναι λοχαγός. Νομίζω πως οι κρίσεις έγιναν σήμερα,διάβασα κάτι στο ιντερνετ.


6H9Vp2.png

T5mwp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...