Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Καλημέρα! Πετάγομαι κι εγώ στη συζήτηση χωρίς να συμμετέχω ενεργά για να δώσω εμψύχωση... Κι εγώ την 9η μέρα έκανα τεστ και ήταν έτσι αχνή και τελικά έχω δίδυμα! Οπότε απόλαυσε το ότι ανιχνεύεται η χοριακή και μη σκας, όλα καλά θα πάνε! 🥰😇🥰😇

      • Μου αρέσει 1

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κορίτσια.

Αν μένετε Αθήνα (Καισαριανή-Βύρωνα-Παγκράι) σε ποιον παιδίατρο πάτε? Σε συμβεβλημένο φαντάζομαι...

Πόσα παίρνει την επίσκεψη?

Στις 40 μέρες πάτε απο το ιατρείο ή έρχειτε σπίτι?

Φιλάκια


EssPp2.png

R9Y0p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σας κοριτσια! Σημερα το μεσημερι σας ανακαλυψα!

Εμεις ειμαστε με μεταθεση στη Ροδο!

Ειμαι εγγυος και την Τεταρτη μπαινω στον 9ο.Κοριτσακι εχω....!

Ειναι η ηταν καμια απο σας Ροδο? Να μου συστησει κανεναν παιδιατρο γιατι αρχισα σιγα σιγα να ψαχνω...

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ?ΕΓΩ ΒΡΗΚΑ ΛΙΓΟ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΠΩ ΜΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΑΦΟΥ ΑΡΓΗΣΕ

Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ.ΘΑ ΤΟΝ ΞΥΝΗΣΩ ΣΕ ΛΙΓΟ ΓΙΑΤΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΜΙΑ ΩΡΑ

ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ ΤΟ ΒΡΑΔΥ.ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΒΑΖΩ ΣΤΗΜ ΚΟΥΝΙΑ ΤΟΥ

ΠΟΥ ΛΕΣ,ΚΛΑΙΕΙ,ΕΙΤΕ ΠΡΩΙ,ΕΙΤΕ ΜΕΣΗΜ,ΕΙΤΕ ΒΡΑΔΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΘΕΛΕΙ.ΝΟΜΙΖΕΙ

ΟΤΙ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΜΟΝΟΣ ΚΑΙ ΦΟΒΑΤΑΙ ΜΑΛΛΟΝ.ΕΤΣΙ ΤΟΝ ΝΙΩΘΩ...ΙΣΩΣ ΕΠΕΙΔΗ

ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΠΑΙΖΕΙ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΕΘΕΙ ΜΕ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟΥ.ΟΛΑ ΤΑ

ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ,ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟΝ ΕΛΕΓΧΟΥΜΕ.ΕΙΝΑΙ

ΜΙΚΡΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΜΟΝΟΣ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟΥ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΜΑΖΙ

ΜΑΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ,ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΣΟΥ ΛΕΩ,ΧΤΕΣ ΒΡΑΔΥ,ΤΟ ΕΚΑΝΑ 3ΦΟΡΕΣ!!!

ΤΟ ΠΗΓΑΙΝΑ ΚΑΙ ΣΕ ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΜΑΜΑΑΑΑΑΑΑΑ.ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ

ΦΕΡΤΟΝ ΕΔΩ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ...ΟΠΟΤΕ ΠΑΛΙ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ

ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΠΡΩΙ...ΑΣΕ ΠΟΝΑΕΙ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ.ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΞΥΠΝΗΣΩ ΠΑΕΙ ΕΧΑΣΑ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ ΜΕΤΑ,ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΩΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΜΕΤΑ...ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΠΙΜΟΝΗ

ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΝΙΩΘΩ...

Link to comment
Share on other sites

ladybag καλωρισες!και εγω ροδο ειμαι,θα σου στηλω μηνημα το ονομα του παιδιατρου,θεωρητε απο τους πιο καλους,ειναι συμβεμβλημενος και κοβει χαρτακι χωρις να περνει κατι,:D εχεις καιρο εδω?με το καλο να σου ερθει η ζουζουνα σου!!!:-P
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα καλα μιλαμε ποτε γιναν ολα αυτα με τις πορειες και εμεις δεν πηραμε χαμπαρι.Μακαρι να το ξεραμε και να συμμετηχαμε και εμεις ενεργα.Επιτελους ακουστηκε και η δικια μας φωνη.Πραγματικα δεν μπορω να το πιστεψω.Τωρα οσο αναφορα το συγκεκριμενο αρθρο ειναι υπεροχο.Μπραβο σαυτον που το εγραψε.Δυστυχως αυτη ειναι η πραγματικοτητα.Επικρατη ενα μπαχαλο στην Ελλαδα.Απο την μια κανουν μειωσεις στους μισθους γιατι λενε οτι δεν μπορουν να μας πληρωνουν και απο την αλλη δινουν καθε χρονο εκατονταδες μεταθεσεις ξοδευοντας τρελα χρηματα (εξοδα μεταθεσης) .Δεν ξερω τι να πω.Παμε απο το κακο στο χειροτερο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...