Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Καλημέρα! Πετάγομαι κι εγώ στη συζήτηση χωρίς να συμμετέχω ενεργά για να δώσω εμψύχωση... Κι εγώ την 9η μέρα έκανα τεστ και ήταν έτσι αχνή και τελικά έχω δίδυμα! Οπότε απόλαυσε το ότι ανιχνεύεται η χοριακή και μη σκας, όλα καλά θα πάνε! 🥰😇🥰😇

      • Μου αρέσει 1

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

Νενη μου εμενα η γνωμη μου ειναι να μην ασχολησε καθολου.Αν εχεις μεσο σιγουρο εσυ θα μαθεις αν σε παρουν προσωπικα.Αν δεν εχεις,απλα περιμενε αν&ποτε θα ανακοινωθει κατι επισημα.Σιγα μη κατσουμε να σκασουμε κιολας.


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας κοριτσια,να με και εγω.Χαθηκα γιατι ετρεχα για τις ετοιμασιες για τα βαπτισια.Εχω ακουσει και εγω για τα εργοστασια οπως τα λετε,ενας πολυ δικος μου εχει κανει τα χαρτια του.Καλη επιτυχια σε ολους σας λοιπον.Εγω σημερα μαγειρεψα βραστο, αν και εξω παρολο που εχει συννεφια,εχει πολυ καλη θερμοκρασια.Το λεω γιατι συνηθως αυτο το φαγητο το κανω οταν εξω εχει κρυο.Μακαρι να υπηρχε και στην αεροπορια κατι που να σου εδινε την δυνατοτητα να πας καπου που θες για 10 χρονια!

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα κουκλες τι κανετε? εμενα ο μικρος κοιμαται και γω βαριεμαι να κανω δουλειες!!!! οσο για το φαγητο ουτε να το σκεφτομαι δε θελω.ο αντρας μου εχει υπηρεσια σημερα και ειπα να φτιαξω τορτελινια μιας και εκεινος δεν τα τρωει,καθησα κια γω με μια ορεξη να τα φαω και αφου ειχε φαει 2-3 μπουκιες τι να δω? ενα σκουλικακι στο πιατο μου!!!!!!! τρελαθηκα λεω δε μπορει παω τα κοιταω εχουνε ημερομηνια ληξεως τον 6/11 και οντως ειχανε χαλασει αλλα δεν τα ειχα δει γιατι μαγειρεψα βιαστηκα αλλα καλα να παθω αφου πηρα μαρκα carrefour και οχι αυτα που περνω παντα,απο εκεινη την ωρα ουτε νερο δε μπορω να πιω.


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

Παλι καλα που δεν προλαβες να τα φας.Και εγω μια φορα εκανα το λαθος να παρω βασιλοπουλου και οχι επωνυμα και ηταν απεσια.Εμενα ο δικος μου δεν εχει υπηρεσια αλλα ολοι κοιμουντε.Και εγω βαριεμε αφανταστα.Ολο το πρωι εκανα δουλειες γιατι εχθες το απογευμα στολισαμε το δεντρο.Ειναι πολυ νωρις το ξερω αλλα η μεγαλη δεν κρατιωταν.Ειχε γινει εδω το ελα να δεις.

Οποτε τωρα το μονο που μενει ειναι να περιμενουμε τις γιορτες.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ευτηχως δεν μου ετυχε κατι τετοιο κυριως με φαγητο,οσο για το δεντρο μαλλον αρχες δεκεμβριου μας βλεπω...:D φετος με εχει πιασει ενα κατι ισως επειδει πυραμε μεταθεσει,δεν ξερω θα ειμαστε και μονοι μας..:(

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!!!ναι μωρε οτι ειναι να γινει ασ γινει με τα εργοστασια δεν θα σκασουμε κιολλας....αχ και εγω σημερα τορτελινια με τυρι ειχα.αχ ποντικακι τι ηταν αυτο που επαθες......κοριτσια εγω επειδη εχω κοντα μου DIA και ψωνιζω αρκετα συχνα προιοντα δικης του μαρκα δεν εχω κανενα παραπονο!!!!αχ και εγω θελω να στολισω......

Link to comment
Share on other sites

Μπετυ μου εμεις και περισυ μονοι μας ειμασταν αλλα τα περασαμε πολυ ωραια!

Φετος δεν ξερω θα δειξει μεχρι τελευταια στιγμη,αλλα και να μην ερθει κανενας εχω στο μυαλο μου να παμε Δραμα στην Ονειρουπολη και καμια αλλη βολτα οσο αντεχει η τσεπη μας δηλ.

Θελω και γω να στολισω αλλα ειναι νωρις μωρε αρχες Δεκεμβρη θα στολισω μου αρεσουν πααααααααααραααααααααααα πολυ τα χριστουγεννα μακαρι φετος να δουμε και χιονι θα ειναι τελεια!!!!!

Οσο για τα τορτελινια ουτε να το σκεφτομαι δεν θελω.

Νενη Π οτι ειναι να γινει θα γινει με τα εργοστασια αλλα μη το αφηνετε και στην τυχη του αν μπορειτε ομως...........


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

Και εγω δεν ειχα καθολου ορεξη να στολισω φετος αλλα εχει χαρη που ειναι οι μικρες.Βεβαια τωρα θα το χαρουμε γιατι σε 3 εβδομαδες θα παμε πανω(πατριδα) για γιορτες .Βρε κοριτσια αντε ωραια σημερα μαγειρεψαμε κατι αυριο ομως τι στο καλο να κανω.Ριχτε καμια ιδεα.Σε ποιο μερος ειστε ποντικακι?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


maripoza.gr

ειμαστε στην ορεστιαδα!εσεις?

αν και αργα σας λεω οτι θα μαγειρεψω μακαρονια με σαλτσα απο λαχανικα (κολοκυθακι,μελιτζανα,καροτο,ντοματουλα και τυρακι).

για να φαει και ο μικρος που ειναι μακαρονας!


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΣΑΣ ΑΛΛΑ ΑΝ ΤΟΝ ΑΛΛΑΞΩ 3 ΤΗ ΝΥΧΤΑ ΘΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΤΟΝ ΑΚΟΥΕΙ ΜΕΤΑ?ΜΙΑ ΦΟΡΑΕΚΑΝΑ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΝΕΡΑΚΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΤΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ ΠΟΥ ΞΥΠΝΗΣΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΗΘΕΛΕ ΠΑΙΧΝΙΔΙ.ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΕΦΑΡΜΟΣΟΥΜΕ ΝΕΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ.ΚΛΕΙΝΕΙ Η ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΝΩΡΙΣ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΜΠΑΝΑΚΙ ΓΑΛΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΜΑΣ'ΠΑΝΤΑ'ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΟΥ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΕΙ.ΤΩΡΑ 3ΜΕΡΕΣ ΕΧΕΙ ΞΕΧΑΣΕΙ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ,ΤΟΥ ΛΕΩ ΠΑΡΑΜΥΘΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΤΟ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΩ.ΕΧΕΤΕ ΔΕΙ ΠΑΙΔΑΚΙ ΝΑ ΤΟΥ ΛΕΣ ΠΑΡΑΜΥΘΙ ΚΑΙ ΣΕ5ΛΕΠΤΑ ΝΑ ΦΩΝΑΖΕΙ ΜΑΜΑ,ΜΑΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΚΛΕΙΝΕΙ ΤΟ ΣΤΟΜΑ?ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙ ΥΠΝΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΝΑΝΟΥΡΙΣΤΕΙ.ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΞΥΠΝΟΣ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΙ ΘΑ ΤΟΝ ΚΑΝΩ?ΧΤΕΣ ΣΗΚΩΘΗΚΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΦΕΡΕ 5-6ΠΑΙΧΝΙΔΙΑΓΙΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ....ΜΟΝΟ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΗΘΕΛΕ,ΜΟΛΙΣ ΤΑ ΕΦΕΡΕ ΤΑ ΕΚΑΝΕ ΠΕΡΑ ΚΑΙ ΠΑΛΕΥΕ ΚΛΑΣΣΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΜΑΞΙΛΑΡΙ.ΤΟ ΚΑΒΑΛΑΕΙ ΤΟ ΠΕΡΝΕΙ ΑΓΚΑΛΙΑ ΘΑ ΠΑΛΕΨΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΒΕΡΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΤΕΤΑΡΤΟ Η' ΜΕΤΑΑΠΟ ΜΙΑ ΩΡΑ ΘΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ.ΞΕΚΙΝΑΜΕ 9 ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΥΠΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗ ΜΕΡΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ 2ΩΡΕΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ.ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΑΦΗΝΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ?ΑΥΤΟΣ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ 3ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΓΑΛΙΑ ΓΑΛΙΑ ΑΝΟΙΓΕΙ ΨΥΓΕΙΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΦΕΡΝΕΙ ΤΟ ΓΑΛΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ....ΤΙ ΝΑ ΠΩ?ΧΤΕΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ 10 ΚΑΙ ΣΤΙΣ 2ΕΙΧΕ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΜΑΣ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΠΡΩΙ...ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΥΠΝΟΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!

Link to comment
Share on other sites

Βρε Δεσι μου τοτε μηπως απλα θελει να κοιμαται μαζι σας γι αυτο τα κανει ολα αυτα?θελει πολυ υπομονη και επιμονη τοτε κοιμησε τον μαζι σας πηγαινε τον στο κρεβατι του μετα γνωμη μου ειναι να το κανεις για λιγο καιρο οσες φορες χρειαστει ωστε να μαθει ειναι δυσκολο αλλα με πολυ προσπαθεια θα μαθει ασε που μετα θα του αρεσει στο κρεβατακι του.

και μενα πριν λιγους μηνες επαιζε στην κουνια του καμια ωρα και το μεσημερι και το βραδυ πριν κοιμηθει και τωρα το ιδιο κανει απλα οχι για πολυ ωρα!

αν τον βαλεις στο δικο του κρεβατι τι κανει δεν παιζει? κλαιει?


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...