Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , linaa είπε:

      Οι εξετάσεις για την θρομβοφιλια δεν αλλάζουν αν είχες κάνει πριν δύο χρόνια δεν έχει θρομβολια . Είναι γονιδιακές εξετάσεις Κ είναι στάνταρ από τότε που γεννήθηκες 

      Συμφωνώ! @η ζωή είναι όμορφη οι εξετάσεις θρομβοφιλιας δεν αλλάζουν. Ρώτησε γιατρό αλλά είμαι σίγουρη. @Angot εύχομαι ότι καλύτερο!!!! 🙏

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΜΟΣΧΑΤΟ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2l881eb.jpg

Καλημερααααααα......

Αχχχ εγω ποτε θα το ακουσω και θα δω τι ειναι ????

Ωρες Ωρες λεω οτι δεν περναει ο καιρος...:-(:sad:


Κάθε φορά που σε κοιτάζω είναι σαν την πρώτη στιγμή που σ'αγκαλιασα!!!

Μέσα απο σένα ζω....είσαι η ανάσα μου, είσαι η ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!

9zlup2.png

Link to comment
Share on other sites

2l881eb.jpg

Καλημερααααααα......

Αχχχ εγω ποτε θα το ακουσω και θα δω τι ειναι ????

Ωρες Ωρες λεω οτι δεν περναει ο καιρος...:-(:sad:

φωτεινη μου πιστεψε με δεν θα καταλαβεις καθολου πως περναει ο καιρος.:P

σε λιγες εβδομαδες θα κανεις και την αυχενικη διαφανεια!!θα ευχαριστηθεις υπερηχο!!!:tongue:

Link to comment
Share on other sites

Ναι εκλεισα ραντεβου στης 26/3

πηρα και τον συζυγο τηλ οταν το εκλεισα να ΜΗΝ τολμησουν να του βαλουν βαρδυα εκεινη την ημερα ... ΑΝ το κανουνε θα παω στο καραβι και θα γινει η μαχη της Σαλαμινας :P:p:p:p

Τι εννοεις θα την ευχαριστηθω ..... πως την κανουν ???

αααα θα μου παρουν και αιματακι :(:(:(


Κάθε φορά που σε κοιτάζω είναι σαν την πρώτη στιγμή που σ'αγκαλιασα!!!

Μέσα απο σένα ζω....είσαι η ανάσα μου, είσαι η ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!

9zlup2.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι εκλεισα ραντεβου στης 26/3

πηρα και τον συζυγο τηλ οταν το εκλεισα να ΜΗΝ τολμησουν να του βαλουν βαρδυα εκεινη την ημερα ... ΑΝ το κανουνε θα παω στο καραβι και θα γινει η μαχη της Σαλαμινας :P:p:p:p

Τι εννοεις θα την ευχαριστηθω ..... πως την κανουν ???

αααα θα μου παρουν και αιματακι :(:(:(

αντε μια χαρα!κραταει λιγο παραπανω απο τον συνηθισμενο υπερηχο!κανουν μετρησεις.

ναι θα σου παρουν και αιματακι!καθε μηνα μας παιρνουν αιματακι!:mad:

μου εγραψε εξετασεις αιματος σημερα και την καμπυλη σαγχαρου που σου παιρνουν αρκετες φορες αιμα μεσα σε λιγες ωρες και καπως αισθανομαι..:cool:

δεν φοβαμαι τις ενεσεις οπως στην αρχη αλλα δεν ειναι και το καλυτερο μου...:tongue:

που θα τον κανεις τον υπερηχο?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εκλεισα ραντεβου στο ΙΑΣΩ {150ευρω} μου ειπαν μαζι με την PAPP-A{αν ετσι την λενε αν θυμαμαι καλα}

Αχ αυτο με την καμπυλη ζαχαρου την ειχε κανει η νυφη μου 2 φορες αν θυμαμαι.Σου δινουν λεει γλυκοζη σε κρατανε εκει 4 ωρες χωρις νερο χωρις τιποτα και σε τρυπανε καθε 4 ωρες.

Στον Τριβυζακη θα την κανεις αυτην την εξεταση?


Κάθε φορά που σε κοιτάζω είναι σαν την πρώτη στιγμή που σ'αγκαλιασα!!!

Μέσα απο σένα ζω....είσαι η ανάσα μου, είσαι η ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!

9zlup2.png

Link to comment
Share on other sites

οχι.θα την κανω στη ξαδερφη μου στη χαλκιδα.ασε απο τωρα το σκεφτομαι!πως θα μεινω νηστικη τοσες ωρες??

μαλλον πρεπει να κοψω το πολυ φαγητο γιατι με βλεπω βαρελακι στο τελος!οτι κιλα εχασα στην αρχη τα πηρα τωρα μαζεμενα!χαχα

απο εχθες μου εχει κολλησει να φαω παγωτο!!

εγω στο λητω ειχα δωσει 120 ευρω.μεχρι να κανω τον υπερηχο ειχαν βγει και οι εξετασεις αιματος.

Link to comment
Share on other sites

καλα ειμαι..μολις γυρισα απο τον γιατρο!ο μπεμπουλης εχει παει αισιως 850 γραμμαρια!καλα να περασετε με το μικρο σου!εχει απιστευτη μερα εξω!

Μολις γυρισαμε από τη βολτα στο σουπερ μαρκετ. Τον ειχα το σλινγκ. Τελεια μερα.

Link to comment
Share on other sites

Καλε ο Τριβυζακης τις κανει όλες τις εξετασεις. Κριμα εναι να δώσετε παραπάνω. Κάτια παίδαρος ο Βασιλάκης.

Επεξεργάστηκαν by stellitsa1978
Link to comment
Share on other sites

ααα εγω δεν μπορω να πω οτι τρωω πολυ πχ τωρα για πρωινο δεν εχω φαει τιποτα...παω να ετοιμαστω να κατεβω Μοσχατο...σημερα ειναι ημερα να μεινω στην μανουλα μου:tongue::tongue::tongue:θα τα πουμε πιο μετα απο εκει


Κάθε φορά που σε κοιτάζω είναι σαν την πρώτη στιγμή που σ'αγκαλιασα!!!

Μέσα απο σένα ζω....είσαι η ανάσα μου, είσαι η ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!

9zlup2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλε ο Τριβυζαλς τις κανει όλες τις εξετασεις. Κριμα εναι να δώσετε παραπάνω. Κάτια παίδαρος ο Βασιλάκης.

ναι η αγαπη μου!μεγαλωσε παρα πολυ!ακομα θυμαμαι τον πρωτο μας υπερηχο!αχ συγκινηθηκα παλι!:-(

να δουμε ποσο κιλα θα φτασουμε με το καλο!

κοριτσακια θα σας χαιρετησω για σημερα.θα παω στην ξαδερφη μου που γεννησε να την δω λιγακι και μετα θα παω στη μανουλα μου!!!

φιλακια πολλα σε ολες και στα μωρακια σας!:P

ασχετο αλλα σημερα η μερα ιδανικη για περπατημα!θα την ξεποδαριασω την μανουλα μου!:P:tongue::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...