Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΜΟΣΧΑΤΟ


Recommended Posts

Εγώ πάντως που έκανα για την εγχειρηση στο πόδι μου πονουσεεεεε. Πάντως μετά τη γεννα όλα μου φαίνονται απλά. Μεχρι και κολικου νεφρου που έπαθα στον 7ο (μην ακουτε εκγυουλες) πιο λίγο πόνεσα.

Τι κάνεις Δεσποινα. Πως ηταν ο παιδικος?

σημερα το πρωι ηταν καλυτερα που την αφησα τωρα μια δυο θα συνηθειση το μπεμπακι ! εσυ τι κανεις με το ζουζουνι σου ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εγω την αγαπαω πολυ!!μην με μαλωσεις!!!:tongue:

να σε ρωτησω κατι?ποναει πολυ η αναρρωση απο καισαρικη?

:confused:

κοιταξε κατια μολις γενησης κοριτσι μου δεν σε πανε κατευθειαν στο δωματιο περιμενουν να συνελθης καπου μιση με 1 ωρα και μετα σου εχουν ενα μηχανημα κοντα σου που εχει ενα κουμπι να το πατας για να παιρνεις ενυσχηση οταν πονας λιγο στην μεση τα ραμματα λιγο σε τραβανε αλλιως την αλλη μερα αν τους πει ο γιατρος σου μπορει να σου το βγαλουν για να περπατησης λιγο ενα βημα περιπου να κανεις για να ερθουν τα οργανα σου στην θεση τους σε κουρασα κοριτσι μου ?

Link to comment
Share on other sites

Τελικα τις εκανα ολες στον Τρυβιζακη τις εξετασεις, θα τις παρω την δευτερα μου ειπε.

Ενταξη δεν θα το μαλλωσω αλλα μολις γεννησω τοτε θα μπορω ευκολα να εκνευριζομαι ξανα :P:p:p:p

Περιμενω ξανα την στιγμη που θα επιστρεψω στην υπηρεσια μου και θα εχω γεννησει και θα μπορω να ξανα τσακωνομαι με τον καθε αλλοδαπο :tongue::tongue::tongue::tongue:


Κάθε φορά που σε κοιτάζω είναι σαν την πρώτη στιγμή που σ'αγκαλιασα!!!

Μέσα απο σένα ζω....είσαι η ανάσα μου, είσαι η ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!

9zlup2.png

Link to comment
Share on other sites

κοιταξε κατια μολις γενησης κοριτσι μου δεν σε πανε κατευθειαν στο δωματιο περιμενουν να συνελθης καπου μιση με 1 ωρα και μετα σου εχουν ενα μηχανημα κοντα σου που εχει ενα κουμπι να το πατας για να παιρνεις ενυσχηση οταν πονας λιγο στην μεση τα ραμματα λιγο σε τραβανε αλλιως την αλλη μερα αν τους πει ο γιατρος σου μπορει να σου το βγαλουν για να περπατησης λιγο ενα βημα περιπου να κανεις για να ερθουν τα οργανα σου στην θεση τους σε κουρασα κοριτσι μου ?

οχι κοπελα μου!τι να με κουρασες?ισα-ισα!θελω να μαθαινω για να ξερω τι μου γινεται!!ευχαριστω παρα πολυ για τις πληροφοριες!:P

Link to comment
Share on other sites

Το μπεμπακι μου ειναι καλά. Σημερα πηγαμε να του δωσουμε πρωτη φορα γάλα με μπιμπερο με αρμεξα δηλαδη. Αλλαξα 2 μπιμπερο με διαφορετικες θηλες. Το εφτηνε. Κατι ηπιε αλλά δεν το ηπιε όλο. Δεσποινα θηλάζεις?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα μανουλιτσες

Αντε βρε να κερασω καφεδακι :P:p

104s32g.jpg


Κάθε φορά που σε κοιτάζω είναι σαν την πρώτη στιγμή που σ'αγκαλιασα!!!

Μέσα απο σένα ζω....είσαι η ανάσα μου, είσαι η ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!

9zlup2.png

Link to comment
Share on other sites

Εχουμε και απο αυτην ...

Και σε ροφηματακι

25krgok.jpg

Και σε μεζεδακι

108h734.jpg

χιχιχι

Επεξεργάστηκαν by FwTeiNi

Κάθε φορά που σε κοιτάζω είναι σαν την πρώτη στιγμή που σ'αγκαλιασα!!!

Μέσα απο σένα ζω....είσαι η ανάσα μου, είσαι η ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!

9zlup2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σημερα και η μητερα μου & η πεθερα μου ψαρια ειχαν....

Αλλα φαγαμε με τον συζυγο στην πεθερουλα...:P:p

αυριο θα ειμαι και παλι στην μανουλα μου δηλαδη μοσχατο ,

δεν ξερω τι θα φτιαξει....


Κάθε φορά που σε κοιτάζω είναι σαν την πρώτη στιγμή που σ'αγκαλιασα!!!

Μέσα απο σένα ζω....είσαι η ανάσα μου, είσαι η ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!

9zlup2.png

Link to comment
Share on other sites

Παω να κανω ενα ντουζακι και επιστρεφω ελπιζω να σας πετυχω εδω ακομα...


Κάθε φορά που σε κοιτάζω είναι σαν την πρώτη στιγμή που σ'αγκαλιασα!!!

Μέσα απο σένα ζω....είσαι η ανάσα μου, είσαι η ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!

9zlup2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...