Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΜΟΣΧΑΤΟ


Recommended Posts

αχ πιροσκι!!!!!!!αυτα τα πιροσκι αχ αχ αχ!!!!

χρειαζοσουνα υπνο φαινεται!!!!!:-P

ΑΝΝ μου λειπει λεειιι???

Ο αμοιρος ο συζυγος δουλευει αρκετα και κουραζεται με αποτελεσμα το βραδυ να ρουχαλιζει λιγακι παραπανω κι εγω να περνω αργα το βραδυ το μαξιλαρι για να μην τον ενοχλησω και να κοιμαμαι σ ενα παιδικο κρεβατι που εχουμε :P:p

φωτεινη πραγματι ο γιαννης εχει ωραια πραγματα αμα κανεις γιορτη δοκιμασε και τα αλλα που κανει σε μπουφε ειχα παρει τοτε που στρωναμε το κρεββατι και μου τα ειχε διακοσμηση ωραια !

ΑΑΑ ναι τα εχω δει σ ενα παιδικο παρτυ σ ενα παιδοτοπο που παω τον ανιψιο μου ....


Κάθε φορά που σε κοιτάζω είναι σαν την πρώτη στιγμή που σ'αγκαλιασα!!!

Μέσα απο σένα ζω....είσαι η ανάσα μου, είσαι η ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!

9zlup2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Πιροσκι στα ρωσικα στη Μακρυγιαννη εχετε φαει? Εγώ πολλααααα.......

χμ...θα σε γελασω γιατι δεν ξερω που λες!παντως ο αντρας μου με παει σε ενα μαγαζι στην καλλιθεα που κανει απιστευτα πιροσκι,ειδικα το κοτομπεικον!!!εκει και αν εχω φαει πολλααααα......:tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πιροσκι στα ρωσικα στη Μακρυγιαννη εχετε φαει? Εγώ πολλααααα.......

Σ'αυτο το μαγαζι περασα και αντισταθηκα :P:p

ειναι διπλα απο την τραπεζα Πειραιως κοντα στο σουπερ μαρκετ μαρινοπουλος.... κατι αλλο να σας κατατοπισω απεναντι απο τον Αραθυμο με τα γυαλλια


Κάθε φορά που σε κοιτάζω είναι σαν την πρώτη στιγμή που σ'αγκαλιασα!!!

Μέσα απο σένα ζω....είσαι η ανάσα μου, είσαι η ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!

9zlup2.png

Link to comment
Share on other sites

Σ'αυτο το μαγαζι περασα και αντισταθηκα :P:p

ειναι διπλα απο την τραπεζα Πειραιως κοντα στο σουπερ μαρκετ μαρινοπουλος.... κατι αλλο να σας κατατοπισω απεναντι απο τον Αραθυμο με τα γυαλλια

μπραβο σου που αντισταθηκες!!!εγω δεν θα μπορουσα!!:P

Link to comment
Share on other sites

Ναι αντισταθηκα στα πιροσκι οχι στιν πιτσα λιγο παρακατω χαχααχαχχα


Κάθε φορά που σε κοιτάζω είναι σαν την πρώτη στιγμή που σ'αγκαλιασα!!!

Μέσα απο σένα ζω....είσαι η ανάσα μου, είσαι η ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!

9zlup2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Βρε κοριτσια εχω ωρες ωρες μια ανησυχια .... στις αρχες ειχα τα πονακια

μου εχει δωσει κατι χαπια η γιατρος γιατι ειχα λιγο αιμα , εκανα και 2-3 ενεσεις και εδω και 2 μερες δεν εχω πονακια...αυτο μ'ανησυχει καλα οσο ποναγα ελεγα κατι εχω μεσα μου τωρα???

ειμαι στην 7η εβδομαδα και δεν εχω ουτε αναγουλες ουτε λιγουρες ...μονο πειναω συχνα αλλα κρατιεμαι να μην τρωω χαζα πραγματα οποτε πειναω τρωω μανταρινια :P:p

Αλλα γιατι νιωθω τοση ανησυχια?

Αυριο παω να κανω τις πρωτες εξετασεις που μου εχει δωσει η γιατρος μου εδω στο ΙΚΑ ....

Αληθεια εχει κανει καμια σας καμια εξεταση στο ΙΚΑ του μοσχατου καθ'ολη την διαρκεια της εγκυμοσυνης?


Κάθε φορά που σε κοιτάζω είναι σαν την πρώτη στιγμή που σ'αγκαλιασα!!!

Μέσα απο σένα ζω....είσαι η ανάσα μου, είσαι η ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!

9zlup2.png

Link to comment
Share on other sites

φωτεινη μου αναγουλες ουτε εγω ειχα στην αρχη.τις απεκτησα πριν κανα μηνα και συνοδευονται απο απιστευτες καουρες.πονακια ειχα στην αρχη αλλα οχι ιδιαιτερα πολλα,πιο πολλα εχω τωρα.

μην αγχωνεσαι!ισα ισα που εισαι απο τις τυχερες που αισθανεται καλα!

δυστυχως δεν εχω εμπειρια απο το ικα.ολες μου τις εξετασεις τις κανω στο νοσοκομειο χαλκιδας.δουλευει εκει η ξαδερφη μου οποτε με βολευει καλυτερα.

Link to comment
Share on other sites

Κι εμενα ο κουμπαρος μου στο ΜΕΤΑΞΑ ειναι μικροιολογος και οτι αιματολογικες θελω παω απο την πισω πορτα και τις κανω αλλα αυτες δεν τις καλυπτει ολες το συγκεκριμενο νοσοκομειο και δνε θελω να τον φερω σε δυσκολη θεση για αυτο αποφασισα να παω εκει ... δεν θα τις εκανα στο ΙΚΑ δεν εχω και την καλυτερη εντυπωση .... ΑΛΛΑ τι να κανω που το χρειαζομαι τωρα γιατι ετυχαν καποια πραγματα που μας εφεραν αρκετα πισω :(:(:(:(


Κάθε φορά που σε κοιτάζω είναι σαν την πρώτη στιγμή που σ'αγκαλιασα!!!

Μέσα απο σένα ζω....είσαι η ανάσα μου, είσαι η ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!

9zlup2.png

Link to comment
Share on other sites

Κι εμενα ο κουμπαρος μου στο ΜΕΤΑΞΑ ειναι μικροιολογος και οτι αιματολογικες θελω παω απο την πισω πορτα και τις κανω αλλα αυτες δεν τις καλυπτει ολες το συγκεκριμενο νοσοκομειο και δνε θελω να τον φερω σε δυσκολη θεση για αυτο αποφασισα να παω εκει ... δεν θα τις εκανα στο ΙΚΑ δεν εχω και την καλυτερη εντυπωση .... ΑΛΛΑ τι να κανω που το χρειαζομαι τωρα γιατι ετυχαν καποια πραγματα που μας εφεραν αρκετα πισω :(:(:(:(

μην αγχωνεσαι!μια χαρα θα ειναι και στο ικα!:P

εμενα μπορει και με εξυπηρετει και πηγαινω αλλιως...

το μονο που ειχε πει ο γιατρος μου ειναι να κανω τις εξετασεις μου σε ενα μονο διαγνωστικο κεντρο για να ειναι ιδιες οι μετρησεις..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...