Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΜΟΣΧΑΤΟ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

Δεσποινα τι έγινε με τον παιδικο? Καλα ειμαι. 4 μηνων σημερα.

μπραβο το μωρο μου να μου τον φιλησης ειδες πως περνανε οι μηνες ! σημερα πρωτο πηγε και ειμαι καπως στεναχωρεμενη πρωτη φορα που ειναι μακρια μου !

Link to comment
Share on other sites

ανυπομονω να τον δω!κοριτσακια πως περνανε οι τελευταιοι μηνες?ειδικα ο ενατος πρεπει να ειναι αυτος που περναει πιο δυσκολα λογικα...

κατια μου μην στεναχωριεσε θα περασουν οι μηνες και οταν θα ερθει η ωρα να γενησης θα λες ποτε ηρθε και γενας !

Link to comment
Share on other sites

μπραβο το μωρο μου να μου τον φιλησης ειδες πως περνανε οι μηνες ! σημερα πρωτο πηγε και ειμαι καπως στεναχωρεμενη πρωτη φορα που ειναι μακρια μου !

καλη αρχη λοιπον!!!!!

φανταζομαι πως θα αισθανεσαι αλλα νομιζω οτι ο παιδικος σταθμος βοηθαει και εμας αλλα και και τα πιτσιρικια...

με τον αδερφο μου τον μικρο εχουμε 15 χρονια διαφορα.θυμαμαι πως ηταν ολη την οικογενεια την ημερα που πηγε ο μικρος παιδικο σταθμο..τις πρωτες μερες εκλαιγε αλλα μετα απο μια εβδομαδα μας χαιρεταγε ολο χαρα!!!:P

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα ΄σε όλες.Τι κάνετε? Σημερα ειναι και ο αντρας μου σπίτι. Πάω α χτυπησω τυροπιτουλες από τον Γιαννη στη Γραμμου!

Αχχχ Στελλα εχει κατι τυροπιτες ο ατιμος

Εγω σημερα που ημουν στην λεωφορο περασα εξω απο ενα μαγαζι με πιροσκι ...

μου μιλησανε τα ατιμα και μου ελεγαν δοκιμασε μας να δεις τι ομορφα που ειμαστε.... κρατηθηκα ...γιατι λεω πολυ λαδι ρε παιδι μου το πιροσκι ....ΑΛΛΑ πιο κατω κοντα στην EUROBANK ειναι ο Γιαννης με τισ δικες του καλες τυροπιτες τσακισα εκει μια πιτσα κλειστη ....

Θυμηθηκα οταν πηγανα φροντιστηριο απεναντι και τα απογευματα τρωγαμε με τους συμμαθητες μου απο μια τετοια πιτσα... θυμηθηκα τα λυκειακα μου χρονια :(:(:(

Τελος παντων ειστε καλα μανουλες σημερα?

εγω ειμαι στο πατρικο μου κι απο τισ 11 το πρωι που μπηκα σπιτι εχω ριξει εναν υπνοοοοο .

ουτε το τηλ της πεθερας ακουσα μονο του συζυγου και τωρα με ξυπνησε μια συναδελφος....

παραχορτασα :rolleyes::rolleyes:


Κάθε φορά που σε κοιτάζω είναι σαν την πρώτη στιγμή που σ'αγκαλιασα!!!

Μέσα απο σένα ζω....είσαι η ανάσα μου, είσαι η ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!

9zlup2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχχχ Στελλα εχει κατι τυροπιτες ο ατιμος

Εγω σημερα που ημουν στην λεωφορο περασα εξω απο ενα μαγαζι με πιροσκι ...

μου μιλησανε τα ατιμα και μου ελεγαν δοκιμασε μας να δεις τι ομορφα που ειμαστε.... κρατηθηκα ...γιατι λεω πολυ λαδι ρε παιδι μου το πιροσκι ....ΑΛΛΑ πιο κατω κοντα στην EUROBANK ειναι ο Γιαννης με τισ δικες του καλες τυροπιτες τσακισα εκει μια πιτσα κλειστη ....

Θυμηθηκα οταν πηγανα φροντιστηριο απεναντι και τα απογευματα τρωγαμε με τους συμμαθητες μου απο μια τετοια πιτσα... θυμηθηκα τα λυκειακα μου χρονια :(:(:(

Τελος παντων ειστε καλα μανουλες σημερα?

εγω ειμαι στο πατρικο μου κι απο τισ 11 το πρωι που μπηκα σπιτι εχω ριξει εναν υπνοοοοο .

ουτε το τηλ της πεθερας ακουσα μονο του συζυγου και τωρα με ξυπνησε μια συναδελφος....

παραχορτασα :rolleyes::rolleyes:

αχ πιροσκι!!!!!!!αυτα τα πιροσκι αχ αχ αχ!!!!

χρειαζοσουνα υπνο φαινεται!!!!!:-P

Link to comment
Share on other sites

φωτεινη πραγματι ο γιαννης εχει ωραια πραγματα αμα κανεις γιορτη δοκιμασε και τα αλλα που κανει σε μπουφε ειχα παρει τοτε που στρωναμε το κρεββατι και μου τα ειχε διακοσμηση ωραια !

Link to comment
Share on other sites

εδω και κατι μερες με εχει πιασει αυπνια!εκει που το μεσημερι κοιμομουνα σιγουρα 1 ωρα τωρα το ματι μου γαριδα!!

Και ακόμα που εισαι. Θα αλλάζουν τα ωράρια σου συνεχεια. Ασε που τους 2 τελευταιους μήνες εγώσηκωνομουν τουλάχιστον 2-3 φορες τη νύχτα για τουλέτα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...