Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , LeneL είπε:

      Δεν είναι ανεξάρτητο εισοδήματος, έχει όριο τα 40.000 ευρώ και γενικά για τη χορήγηση επιδομάτων λαμβάνεται υπόψιν το συνολικό οικογενειακό εισόδημα άσχετα με το αν κάνει χωριστή φορολογική δήλωση το ζευγάρι. Μάλλον δεν ήξερε τι σου έλεγε στο τηλέφωνο. 

      ναι με πήραν τηλέφωνο! όπως τα λες είναι. μάλλον δεν ηξερε η προηγούμενη κοπέλα! 

Cafe Οκτωβρίου 2013


markela35

Recommended Posts

μακάρι!!!!!!!!!

σε έχω πρήξει λίγο στις ερωτήσεις αλλά χρειάζομαι τα φώτα σου!!!

ο πόνος κάτω χαμηλά πάει και έρχεται, τώρα που πήγα τουαλέτα είχα κάτι υγρά διαφανή, γυαλιστερά πως να τα πω δεν ξέρω και έχω μπερδευτεί.....

είναι δυνατόν να έχω τώρα ωορρηξία??? γίνεται????

θα μου πεις όλα γίνονται αλλά είμαι 22 μέρες μετά την τελευταία περίοδο....

και σε σένα επανήλθε κανονικά ο κύκλος σου μετά την απόξεση????

αστεράκι μου και εγώ είχα αυτά τα υγρά που λες!!!:oops::oops::oops:

Ήταν όμως της εγκυμοσύνης. Εγώ μετά την απόξεση η περίοδος μου ήρθε ακριβώς στις 28 μέρες παρόλο που ο γιατρός μου έλεγε στις 40. Είναι βέβαια και θέμα οργανισμού. Για συμπτώματα εγκυμοσύνης τα βλέπω!!!:D:D:D


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

αστεράκι μου και εγώ είχα αυτά τα υγρά που λες!!!:oops::oops::oops:

Ήταν όμως της εγκυμοσύνης. Εγώ μετά την απόξεση η περίοδος μου ήρθε ακριβώς στις 28 μέρες παρόλο που ο γιατρός μου έλεγε στις 40. Είναι βέβαια και θέμα οργανισμού. Για συμπτώματα εγκυμοσύνης τα βλέπω!!!:D:D:D

ναι θυμάμαι που μου είχες πει πιο παλιά ότι ήρθε στις 28 μέρες!!!!

κατόπιν είδες περίοδο άλλες δύο φορές ή μία και πότε σου ήρθε????

είμαι πολύ σπαστική το ξέρω αλλά ξέρεις γιατί σε ρωτάω???

επειδή εγώ αδιαθέτησα στις 50 μέρες μετά την απόξεση και μήπως ακόμα ο οργανισμός μου μου κάνει παιχνίδια και ενώ περιμένω να μου έρθει την άλλη τετάρτη αυτή αποφασίσει να έρθει πάλι στις 50 μέρες δλδ καλό μάρτη.........

εν ολίγης προσπαθω να αποκλείσω πολλά για να καταλήξω στο ποθητό!!!!!!!!!!


dAADp2.png

aeNkp2.png

Link to comment
Share on other sites

ναι θυμάμαι που μου είχες πει πιο παλιά ότι ήρθε στις 28 μέρες!!!!

κατόπιν είδες περίοδο άλλες δύο φορές ή μία και πότε σου ήρθε????

είμαι πολύ σπαστική το ξέρω αλλά ξέρεις γιατί σε ρωτάω???

επειδή εγώ αδιαθέτησα στις 50 μέρες μετά την απόξεση και μήπως ακόμα ο οργανισμός μου μου κάνει παιχνίδια και ενώ περιμένω να μου έρθει την άλλη τετάρτη αυτή αποφασίσει να έρθει πάλι στις 50 μέρες δλδ καλό μάρτη.........

εν ολίγης προσπαθω να αποκλείσω πολλά για να καταλήξω στο ποθητό!!!!!!!!!!

Δεν είσαι καθόλου σπαστική αστεράκι μου. Μου ήρθε η πρώτη περίοδος σε 28 μέρες και μετά άλλες 2 πάλι σε 28 οπότε ήξερα πολύ καλά οτι έστω και με 1 μέρα καθυστέρησης θα ήμουν έγκυος. Ελπίζω να σε βοήθησα.


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μαρκελάκι καλημέρα!

Πώς είσαι σήμερα με τους εμετούς????

Καλημεραααααα!!!Ασε παλι σημερα τα ιδια!Δεν πειραζειιιιιιιιιιιιιιι δεν ξερω αν ειμαι μαζοχα αλλα μαρεσει!!Οτι θελει ας μου κανει αρκει να ειναι γερο!!

κορίτσια σας βρήκα!!!!!!!!!!!

επιτέλους!!!!!!!:):):)

ελπίζω να μπω και εγώ κανονικά στην παρέά σας μαζί με τα υπόλοιπα κορίτσια!!!!

Καλως ηρθες!!!

ναι θυμάμαι που μου είχες πει πιο παλιά ότι ήρθε στις 28 μέρες!!!!

κατόπιν είδες περίοδο άλλες δύο φορές ή μία και πότε σου ήρθε????

είμαι πολύ σπαστική το ξέρω αλλά ξέρεις γιατί σε ρωτάω???

επειδή εγώ αδιαθέτησα στις 50 μέρες μετά την απόξεση και μήπως ακόμα ο οργανισμός μου μου κάνει παιχνίδια και ενώ περιμένω να μου έρθει την άλλη τετάρτη αυτή αποφασίσει να έρθει πάλι στις 50 μέρες δλδ καλό μάρτη.........

εν ολίγης προσπαθω να αποκλείσω πολλά για να καταλήξω στο ποθητό!!!!!!!!!!

Και εμενα 28 μερες μετα την γεννα μου ηρθε δεν ξερω αν σε βοηθαει!!Αλλα απο την γεννα και μετα αλλαξε ο κυκλος μου σε 26 μερες απο 28!


WvYwp2.png I9Cbp2.png
Link to comment
Share on other sites

Δεν είσαι καθόλου σπαστική αστεράκι μου. Μου ήρθε η πρώτη περίοδος σε 28 μέρες και μετά άλλες 2 πάλι σε 28 οπότε ήξερα πολύ καλά οτι έστω και με 1 μέρα καθυστέρησης θα ήμουν έγκυος. Ελπίζω να σε βοήθησα.

ναι άκρως κατατοπιστική!!!!!!!!

σε ευχαριστώ πολύ ngn μου!!!!!!!!!!!

άντε θα περιμένουμε να δούμε που θα βγει και το δικό μου:):):)


dAADp2.png

aeNkp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημεραααααα!!!Ασε παλι σημερα τα ιδια!Δεν πειραζειιιιιιιιιιιιιιι δεν ξερω αν ειμαι μαζοχα αλλα μαρεσει!!Οτι θελει ας μου κανει αρκει να ειναι γερο!!

Καλως ηρθες!!!

Και εμενα 28 μερες μετα την γεννα μου ηρθε δεν ξερω αν σε βοηθαει!!Αλλα απο την γεννα και μετα αλλαξε ο κυκλος μου σε 26 μερες απο 28!

καλώς σας βρήκα μαρκέλα μου!!!!!

ναι με βοηθήσατε πολύ, τώρα μου μένει να περιμένω και να παρακαλώ να αποκτήσω και άλλα συμπτώματα:):):)

να είστε καλά κορίτσια και σας εύχομαι όλα μα όλα να σας πάνε καλά!!!!!


dAADp2.png

aeNkp2.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλησπερα...ειμαι κι εγω μια μανουλα οκτωμβριου 2013 πρωτα ο θεος θα ειναι το τριτο μου παιδακι μετα απο δυο αγορακια και μια παλλινδρομη τον ιουλιο που μας περασε...ευχομαι σε ολες να νιωσουμε την μητροτητα ειτε για πρωτη ειτε για οποια φορα εμεις θελουμε!!εγω ηδη ακουσα καρδουλα την προηγουμενη εβδομαδα 6 εβδομαδως ακριβως!ειμαι στην 7 η λοιπον με ημερομηνια πητ 4-10-2013 ξανα πρωτα ο θεος και η παναγια και ολοι οι αγιοι μαζι.το ονομα μου ειναι σοφη και θα χαρω να τα λεμε απο δω...


MQjzp2.png?FkLR57Wy

3gadp2.png?sI4enUWb

tXwAp2.png?KJlKPIIe

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλησπερα...ειμαι κι εγω μια μανουλα οκτωμβριου 2013 πρωτα ο θεος θα ειναι το τριτο μου παιδακι μετα απο δυο αγορακια και μια παλλινδρομη τον ιουλιο που μας περασε...ευχομαι σε ολες να νιωσουμε την μητροτητα ειτε για πρωτη ειτε για οποια φορα εμεις θελουμε!!εγω ηδη ακουσα καρδουλα την προηγουμενη εβδομαδα 6 εβδομαδως ακριβως!ειμαι στην 7 η λοιπον με ημερομηνια πητ 4-10-2013 ξανα πρωτα ο θεος και η παναγια και ολοι οι αγιοι μαζι.το ονομα μου ειναι σοφη και θα χαρω να τα λεμε απο δω...

καλως ηρθες μανουλα μαζι ειμαστε λιγες μερες διαφορα εχουμε!!!

Εγω σημερα πηγα αλλα δεν μας εκανε την χαρη η καρδουλα!!Η γιατρος μας ειπε να μην ανησηχουμε ολα ειναι καλα θα ακουσουμε στον επομενο υπερηχο!


WvYwp2.png I9Cbp2.png
Link to comment
Share on other sites

με το καλο μαρκελλα μου να γεννησουμε τα μωρακια μας.στις προηγουμενες εγκυμοσυνες ακουγαμε καρδουλα πολυ αργοτερα...κι εγω εξεπλαγην ευχαριστα μετα απο αυτο.την επομενη φορα σιγουρα θα ακουσεις .ποτε εχεις το επομενο ραντεβου?εγω 28-2


MQjzp2.png?FkLR57Wy

3gadp2.png?sI4enUWb

tXwAp2.png?KJlKPIIe

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια!!!

Τι κάνετε????

ΝΟΥΝΟΥ καλώς ήρθες στην παρέα μας!!!:D:D:D

θέλω κάπου να πω τον πόνο μου......

έχω ένα βάρος μέσα μου και δεν ξέρω γιατί.....

λέω γιατί να έρχονται έτσι τα πράγματα στη ζωή μας και γιατί να συμβαίνουν άσχημα γεγονότα.....????????

ακούγομαι αχάριστη το ξέρω αλλά έτσι νοιώθω....

μου καρφώθηκε η ιδέα ότι δεν είμαι έγκυος και στεναχωριέμαι μόνη μου....

ο αντρούλης μου προσπαθεί να με στηρίξει και να μου δίνει δύναμη αλλά δε θέλω να τον κάνω να νοιώθει άσχημα όπως εγώ...:(:(:(

είμαι στη φάση που λέω δε θα ξαναμπω στο φορουμ για να μην σκέφτομαι τίποτα αλλά από την άλλη έχω την έγνοια των κοριτσιών....

είμαι τόσο χαζή που αντί να χαρώ αυτά που έχω σκέφτομαι έτσι.................

και υπάρχουν άλλα πολλά και χειρότερα πράγματα στη ζωή αλλά......


dAADp2.png

aeNkp2.png

Link to comment
Share on other sites

με το καλο μαρκελλα μου να γεννησουμε τα μωρακια μας.στις προηγουμενες εγκυμοσυνες ακουγαμε καρδουλα πολυ αργοτερα...κι εγω εξεπλαγην ευχαριστα μετα απο αυτο.την επομενη φορα σιγουρα θα ακουσεις .ποτε εχεις το επομενο ραντεβου?εγω 28-2

Ετσι ειναι , εγω εχω ραντεβου στις 25 του μηνα!

θέλω κάπου να πω τον πόνο μου......

έχω ένα βάρος μέσα μου και δεν ξέρω γιατί.....

λέω γιατί να έρχονται έτσι τα πράγματα στη ζωή μας και γιατί να συμβαίνουν άσχημα γεγονότα.....????????

ακούγομαι αχάριστη το ξέρω αλλά έτσι νοιώθω....

μου καρφώθηκε η ιδέα ότι δεν είμαι έγκυος και στεναχωριέμαι μόνη μου....

ο αντρούλης μου προσπαθεί να με στηρίξει και να μου δίνει δύναμη αλλά δε θέλω να τον κάνω να νοιώθει άσχημα όπως εγώ...:(:(:(

είμαι στη φάση που λέω δε θα ξαναμπω στο φορουμ για να μην σκέφτομαι τίποτα αλλά από την άλλη έχω την έγνοια των κοριτσιών....

είμαι τόσο χαζή που αντί να χαρώ αυτά που έχω σκέφτομαι έτσι.................

και υπάρχουν άλλα πολλά και χειρότερα πράγματα στη ζωή αλλά......

Οι ορμονες κοριτσι μου ετσι ειναι....μην στεναχωριεσαι ομως εχει πιστη και εδω ειμαστε να τα λεμε....Σε καταλαβαινω ετσι ημουν και εγω καθε μηνα τους τελευταιους 6 μηνες..και εγω δεν εχω αλλα παιδακια οπως ειπα το εχασα το αγορακι μου λιγες ωρες πριν τιν γεννα.Να γραφεις στο φορουμ να σου φευγει απο πανω σου...

Καλημέρα κορίτσια!!!

Τι κάνετε????

ΝΟΥΝΟΥ καλώς ήρθες στην παρέα μας!!!:D:D:D

Καλημερα!!Καλα ειμαστε αγκαλια με την τουαλετα σημερα το πρωι...καναμε την ενεση μας και πηγαμε για αιματολογικες.Τωρα γυρισα εφαγα 3 κριτσινια και λιγο τυρακι και θα ξαπλωσω γιατι εχω ναυτιες!


WvYwp2.png I9Cbp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!Καλα ειμαστε αγκαλια με την τουαλετα σημερα το πρωι...καναμε την ενεση μας και πηγαμε για αιματολογικες.Τωρα γυρισα εφαγα 3 κριτσινια και λιγο τυρακι και θα ξαπλωσω γιατι εχω ναυτιες!

μακάρι να είναι οι ορμόνες μαρκέλα μου γιατί ώρες ώρες νομίζω ότι τα' χω χάσει τα λογικά μου:(:(:(:(

υπομονή με τη ναυτία σου αν και πιστεύω ότι τη χαίρεσαι:):) και καλά κάνεις!!!!

είναι πολύ ωραίο να νοιώθεις ότι αυτό το σκουλικάκι σου τα κανει όλα αυτά!!!!


dAADp2.png

aeNkp2.png

Link to comment
Share on other sites

θέλω κάπου να πω τον πόνο μου......

έχω ένα βάρος μέσα μου και δεν ξέρω γιατί.....

λέω γιατί να έρχονται έτσι τα πράγματα στη ζωή μας και γιατί να συμβαίνουν άσχημα γεγονότα.....????????

ακούγομαι αχάριστη το ξέρω αλλά έτσι νοιώθω....

μου καρφώθηκε η ιδέα ότι δεν είμαι έγκυος και στεναχωριέμαι μόνη μου....

ο αντρούλης μου προσπαθεί να με στηρίξει και να μου δίνει δύναμη αλλά δε θέλω να τον κάνω να νοιώθει άσχημα όπως εγώ...:(:(:(

είμαι στη φάση που λέω δε θα ξαναμπω στο φορουμ για να μην σκέφτομαι τίποτα αλλά από την άλλη έχω την έγνοια των κοριτσιών....

είμαι τόσο χαζή που αντί να χαρώ αυτά που έχω σκέφτομαι έτσι.................

και υπάρχουν άλλα πολλά και χειρότερα πράγματα στη ζωή αλλά......

αστεράκι μου εδώ είμαστε για να λέμε όλα αυτά που μας απασχολούν. Δεν πρέπει όμως να σκέφτεσαι έτσι γιατί έχεις πολλές ελπίδες να είσαι έγκυος. Αν σε αγχώνει το forum τότε καλύτερα να μην μπαίνεις γιατί το θέμα είναι να είσαι εσύ καλά!!! Εύχομαι όλα αυτά να είναι από τις ορμόνες της εγκυμοσύνης σου και μετά να τα λέμε και να γελάμε!!!!:D:D:D


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites

αστεράκι μου εδώ είμαστε για να λέμε όλα αυτά που μας απασχολούν. Δεν πρέπει όμως να σκέφτεσαι έτσι γιατί έχεις πολλές ελπίδες να είσαι έγκυος. Αν σε αγχώνει το forum τότε καλύτερα να μην μπαίνεις γιατί το θέμα είναι να είσαι εσύ καλά!!! Εύχομαι όλα αυτά να είναι από τις ορμόνες της εγκυμοσύνης σου και μετά να τα λέμε και να γελάμε!!!!:D:D:D

το ξέρω ότι δεν πρέπει να σκέφτομαι έτσι αλλά ξέρεις τι παιχνίδια παίζει το μυαλό και που σε οδηγεί με τις σκέψεις του!!!!

επειδή όμως διαβάζω εσάς που ήδη είστε έγκυες και τα άλλα κορίτσια που αγωνιούν όπως και εγώ μου φτιάχνετε λίγο η διάθεση!!!!

αν δεν ήσασταν και εσείς δεν ξέρω πως θα το άντεχα να τα κρατάω όλα μέσα μου:(

δε θέλω να σας χαλάω και τη δικιά σας ψυχολογία, συγχωρέστε με....

σας ευχαριστώ πολύ μέσα από την καρδιά μου!!!!!!!!!!!!!!


dAADp2.png

aeNkp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...