Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , Eflenew είπε:

      Αν δε σου ειναι κόπος ναι...σε ευχαριστώ. Δε κρατήθηκα έκανα τώρα το απόγευμα το Predictor early...αχνη γραμμη και αυτό αλλά πιο αξιοπρεπή...αχνη όμως....έπρεπε να πάρω κανονικό που δείχνει πάνω από 25 εκεί θα καταλάβαινα που βρίσκομαι...

      Εγώ και τα 2 early...clearblue early και predictor early.  Έχεις βάλει έμβρυα 3 ημερών ή 5?

      Αχ τι τέλεια νέα!!!! Μπράβο κορίτσι μου❤️

      Την ανέβασα,αυτό είναι από την Τετάρτη,δλδ μια εβδομάδα από την εμβρυομεταφορά.Εσενα είναι πιο έντονο? Μπορείς να το ανεβάσεις?

Cafe Οκτωβρίου 2013


markela35

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα κορίτσια, καλή εβδομάδα να έχουμε!

Έχει νιώσει καμία κοπέλα το μπεμπέ της;; και αν ναι σε ποια εβδομάδα;; εγώ ήδη βρίσκομαι στην 16η και δεν νιώθω τπτ, το μόνο που νιώθω είναι κάποιες φορές σαν να μου κατεβαίνει η περιόδος... κάτι τέτοιο δλδ, αυτό είναι οι λεγόμενες συσπάσεις;;;

οι συσπασεις ειναι κατι σαν μουδιασματα κ στο σημειο που ειναι το μουδιασμα ειναι σκληρο..

αν ειναι η πρωτη σου εγκυμοσυνη ειναι λιγο νωρις να το νιωσεις το μωρο αναμεσα στην 18η κ 20η θα το νιωσεις το μωρο.


qOUNp2.png.
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πονουσα υπερβολικα σ'ολη τη διαρκεια της μερας επαιρνα μπουσκοπαν ανα οκταωρο και τα ουτροτζεσταν κ δν περνουσε ημουν ξαπλα συνεχεια,πηγα στο ιατρειο του κ το ειδε στον υπερηχο...τα πονακια που εχω μοιαζουν με πονους περιοδου αλλα ειναι πιο εντονοι και ειναι σαν να μουδιαζω αριστερα και δεξια κατω χαμηλα.

με τον γιατρο μου που μιλησα πριν απο λιγο μου ειπε να συνεχισω τα γιουτοπαρ εως τη τεταρτη κ τα ουτροτζεσταν αυριο να παω στη δουλεια αν αισθανομαι καλυτερα.

λεω να παω κοριτσια για να μν δινω δικαιωματα οτι εκμεταλλευομαι την εγκυμοσυνη απο την αλλη ομως φοβαμαι πολυ για το μωρο...τι να κανω???

Ax Anna!!!κοιτα το μωρο σου και την υγεια σου και κατσε στα αυγα σου!!!Εγω δουλευα με την κοιλια στο στομα σε μεγαλη πολυεθνικη εταιρεια γιατι σκεφτομουν ναμ ην πουν οτι εκμεταλευομαι την εγκυμοσυνη!! χανω το μωρο λιγο πριν γεννησω και γυριζω στην δουλεια και 2 μηνες μετα με απολυουν (παρανομα φυσικα γιατι λογο του οτι ηταν τελειομηνο το μωρο ασχετα με την εκβαση που ειχε ο τοκετος εχω καλυψη μητροτητας).Ε φυσικα με ξαναπηραν πισω γιατι εκανα καταγγελια.

ΚΑΝΕΝΑΣ δεν νοιαζεται για σενα εκτος απο την οικογενεια σου.Οποτε κατσε στα αυγα σου και ασε την δουλεια!!!!


WvYwp2.png I9Cbp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ..Περα απο κατι ψιλοπονακια δεν εχω καταλαβει τπτ απο εγκυμοσυνη αν και δε μου ξεκινησε πολυ καλα..Τωρα ομως ολα καλα και ανυπομονω οπως και εσεις να νιωσω το μωρακι μου!!


d657c2d3c1.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια αυτο με τις συσπασεις και τις αποκολλησεις με εχει αγχωσει και με εχει στενοχωρησει παρα πολυ. Το πρωι που σηκωθηκα εκανα καποιες μικροδουλιτσες, δηλ εβαλα πλυντηριο, απλωσα ρουχα κτλ. Αρχισα να ποναω λιγο αλλα μολις εκατσα μου περασε. Δεν μπορω να καταλαβω αν ειναι κατι κακο ή η μητρα συνεχιζει να μεγαλωνει και γι αυτο εχω αυτα τα πονακια που και που οπως τα ειχαμε και στην αρχη. Αιμα δεν εχω δει ουτε σταγονα ολους αυτους τους μηνες αλλα φοβαμαι πολυ γιατι εχω χαμηλο πλακούντα. Δεν εχω στενοχωρηθει περισσότερο μεχρι τωρα! Ελπίζω να ειναι φυσιολογικο και να μην παθει τιποτα το μωρο μου. :cry:


mTTwp2.png?OQgwOGTP

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ..Περα απο κατι ψιλοπονακια δεν εχω καταλαβει τπτ απο εγκυμοσυνη αν και δε μου ξεκινησε πολυ καλα..Τωρα ομως ολα καλα και ανυπομονω οπως και εσεις να νιωσω το μωρακι μου!!

Κοριτσια καλως ηρθατε! Να εχετε τελειες εγκυμοσυνες και υγιεστατα μωράκια!


mTTwp2.png?OQgwOGTP

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ax Anna!!!κοιτα το μωρο σου και την υγεια σου και κατσε στα αυγα σου!!!Εγω δουλευα με την κοιλια στο στομα σε μεγαλη πολυεθνικη εταιρεια γιατι σκεφτομουν ναμ ην πουν οτι εκμεταλευομαι την εγκυμοσυνη!! χανω το μωρο λιγο πριν γεννησω και γυριζω στην δουλεια και 2 μηνες μετα με απολυουν (παρανομα φυσικα γιατι λογο του οτι ηταν τελειομηνο το μωρο ασχετα με την εκβαση που ειχε ο τοκετος εχω καλυψη μητροτητας).Ε φυσικα με ξαναπηραν πισω γιατι εκανα καταγγελια.

ΚΑΝΕΝΑΣ δεν νοιαζεται για σενα εκτος απο την οικογενεια σου.Οποτε κατσε στα αυγα σου και ασε την δουλεια!!!!

εχεις απολυτο δικιο το εχω σκεφτει παρα πολυ καλα τις τελευταιες μερες και λεω να τους ενημερωσω οτι θα σταματησω για να βρουν ατομο να μ'αντικαταστησουν,ουτως ή αλλως για πολλα λεφτα δν παω ειμαι ημιαπασχοληση δν αξιζει να χασω το μωρο μου για αυτους....οσο για αυτο που συνεβει σε σενα τι να πω ειχες τον πονο σου για το μωρο και αυτοι ουτε καν το ειδαν ανθρωπινα....ετσι ειναι...


qOUNp2.png.
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια αυτο με τις συσπασεις και τις αποκολλησεις με εχει αγχωσει και με εχει στενοχωρησει παρα πολυ. Το πρωι που σηκωθηκα εκανα καποιες μικροδουλιτσες, δηλ εβαλα πλυντηριο, απλωσα ρουχα κτλ. Αρχισα να ποναω λιγο αλλα μολις εκατσα μου περασε. Δεν μπορω να καταλαβω αν ειναι κατι κακο ή η μητρα συνεχιζει να μεγαλωνει και γι αυτο εχω αυτα τα πονακια που και που οπως τα ειχαμε και στην αρχη. Αιμα δεν εχω δει ουτε σταγονα ολους αυτους τους μηνες αλλα φοβαμαι πολυ γιατι εχω χαμηλο πλακούντα. Δεν εχω στενοχωρηθει περισσότερο μεχρι τωρα! Ελπίζω να ειναι φυσιολογικο και να μην παθει τιποτα το μωρο μου. :cry:

νασια μου κι εγω παλι αυτες τις μερες εχω αρκετα πονακια. δεν νομιζω να ειναι ανησυχητικο ομως.

ειμαστε κ με ιδια ηλικια κυησης οποτε μαλλον μεγαλωνει η μητρα μας. εξαλλου αν θυμαμαι καλα οσο ειμαι μεσα στο καφε οκτωβριου πανω κατω οτι ειχες εσυ ειχα κι εγω.....οποτε ολα καλα.;)

ε τι να πω? τοση συμπτωση πια να μας πιανουν τα ιδια πραγματα τις ιδιες μερες? δεν νομιζω Τακη..........:D


bhXOp3.png

ofRSp2.png

Link to comment
Share on other sites

εχεις απολυτο δικιο το εχω σκεφτει παρα πολυ καλα τις τελευταιες μερες και λεω να τους ενημερωσω οτι θα σταματησω για να βρουν ατομο να μ'αντικαταστησουν,ουτως ή αλλως για πολλα λεφτα δν παω ειμαι ημιαπασχοληση δν αξιζει να χασω το μωρο μου για αυτους....οσο για αυτο που συνεβει σε σενα τι να πω ειχες τον πονο σου για το μωρο και αυτοι ουτε καν το ειδαν ανθρωπινα....ετσι ειναι...

αννα μου γι αυτο πανω απο ολα το μωρακι σου εσυ και η οικογενεια σου και ασε τους αλλους να κουρευονται.

κανενας δεν θα νιαστει για τον πονο σου η την στεναχωρια σου.....μονο εικονικα για τα ματια του κοσμου ..........καρατσεκαρισμενο αυτο που σου λεω.


bhXOp3.png

ofRSp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια εγώ που είμαι στην 16η εβδομάδα συσπάσεις δεν έχω ακόμη, είναι κακό αυτό;;;;

εγώ δουλεύω σε εταιρια πληροφορικής και πολλές ώρες μάλιστα, αλλά τι να κάνω κάνω υπομονή το μόνο που με πονάει η μέση μου, εδώ στη δουλειά μου ειπανε δε θα με αντικαταστήσει κανείς όταν γεννήσω και είμαι πολύ αγχωμένη για το πόση άδεια θα πάρω:((


oczZp2.png

Va8Np3.png

5brsp2.png

Link to comment
Share on other sites

νασια μου κι εγω παλι αυτες τις μερες εχω αρκετα πονακια. δεν νομιζω να ειναι ανησυχητικο ομως.

ειμαστε κ με ιδια ηλικια κυησης οποτε μαλλον μεγαλωνει η μητρα μας. εξαλλου αν θυμαμαι καλα οσο ειμαι μεσα στο καφε οκτωβριου πανω κατω οτι ειχες εσυ ειχα κι εγω.....οποτε ολα καλα.;)

ε τι να πω? τοση συμπτωση πια να μας πιανουν τα ιδια πραγματα τις ιδιες μερες? δεν νομιζω Τακη..........:D

Μακαρι Παναγια μου και ολοι οι αγιοι μαζι να ειναι ετσι οπως τα λες. Και εγω το σκεφτηκα μηπως μεγαλωνει η μητρα. Σημερα με εχει φαει η στενοχωρια. Δεν ξερω πως μου εσκασε ετσι; Δεν θελω να χασω το μωρο μου με τιποτα! Διαβαζω και τα υπολοιπα κοριτσια που εχουν συσπασεις και αποκολλησεις και εχω φρικαρει μηπως παθει τιποτα το μωρο. Κουραγιο κοριτσια κουραγιο και ο θεος να μας βοηθησει λιγο με τα μωρακια μας. Οσες δουλευετε πολυ αφηστε ολα τα στην ακρη. Τα μπεμπακια μας πανω απο ολα!


mTTwp2.png?OQgwOGTP

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...