Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Eflenew είπε:

      Και οι 2 Τετάρτη είμαστε! Εύχομαι να έχουμε διπλασιασμους!!! Καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος και τις σκέψεις που έχετε. Το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι υπομονή και την προσευχή μας. 

      Είναι η 8η εμβρυομεταφορά μου! Μακάρι να έχω διπλασιασμο την Τετάρτη. 17η ε? Πέρασες πολλά και συ...έχεις άλλο παιδάκι? Εγώ όχι.

      Σε ποιο κέντρο είσαι;;

      Μακάρι να τα καταφέρουμε το θέλουμε τόσο πολύ σαν όνειρο το βλέπω απλά όλα αυτά δεν σε αφήνουν να χαρείς ας τα καταφέρουμε και δεν με νοιάζει. 

Cafe Οκτωβρίου 2013


markela35

Recommended Posts

Κορίτσια εγώ που είμαι στην 16η εβδομάδα συσπάσεις δεν έχω ακόμη, είναι κακό αυτό;;;;

εγώ δουλεύω σε εταιρια πληροφορικής και πολλές ώρες μάλιστα, αλλά τι να κάνω κάνω υπομονή το μόνο που με πονάει η μέση μου, εδώ στη δουλειά μου ειπανε δε θα με αντικαταστήσει κανείς όταν γεννήσω και είμαι πολύ αγχωμένη για το πόση άδεια θα πάρω:((

Καλε τι κακο; Μονο καλο μπορει να ειναι. Σου ευχομαι να εχεις συσπασεις μονο τη μερα που θα γεννησεις!!!!!!!!


mTTwp2.png?OQgwOGTP

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κορίτσια εγώ που είμαι στην 16η εβδομάδα συσπάσεις δεν έχω ακόμη, είναι κακό αυτό;;;;

εγώ δουλεύω σε εταιρια πληροφορικής και πολλές ώρες μάλιστα, αλλά τι να κάνω κάνω υπομονή το μόνο που με πονάει η μέση μου, εδώ στη δουλειά μου ειπανε δε θα με αντικαταστήσει κανείς όταν γεννήσω και είμαι πολύ αγχωμένη για το πόση άδεια θα πάρω:((

ακριβως το ιδιο θεμα εχω και εγω με τη δουλεια δν υπαρχει κανενας να μ'αντικαταστησει πριν απο 2 εβδομαδες ειχα τρελλαθει με τη μεση μου και πηρα αναρρωτικη οταν γυρισα γινοταν χαμος δν ηξερα απο που να πιασω...τωρα που εχω συσπασεις και πρεπει να μεινω στο σπτ δν ξερω τι θα κανουν....ειμαι πολυ περιεργη...

γιατι να εχεις συσπασεισ???μν στεναχωριεσαι ισα ισα να χαιρεσαι που δν εχεις!!!


qOUNp2.png.
Link to comment
Share on other sites

Μακαρι Παναγια μου και ολοι οι αγιοι μαζι να ειναι ετσι οπως τα λες. Και εγω το σκεφτηκα μηπως μεγαλωνει η μητρα. Σημερα με εχει φαει η στενοχωρια. Δεν ξερω πως μου εσκασε ετσι; Δεν θελω να χασω το μωρο μου με τιποτα! Διαβαζω και τα υπολοιπα κοριτσια που εχουν συσπασεις και αποκολλησεις και εχω φρικαρει μηπως παθει τιποτα το μωρο. Κουραγιο κοριτσια κουραγιο και ο θεος να μας βοηθησει λιγο με τα μωρακια μας. Οσες δουλευετε πολυ αφηστε ολα τα στην ακρη. Τα μπεμπακια μας πανω απο ολα!

νασια μου επειδη καποιες απο εμας εχουμε συσπασεις ή αποκολλησεις δν σημαινει οτι θα συμβουν κ στις υπολοιπες....πιστεψε με αν εχεις συσπασεις ή αν εχεις αποκολληση ή γενικως αν κατι δν παει καλα με την εγκυμοσυνη σου θα το καταλαβεις...ειναι απολυτα λογικο να αγχωνομαστε οτι κατι δν παει καλα ειδικα μεχρι να αρχισουμε να τα νιωθουμε εγω προσωπικα ολη την ημερα νομιζω οτι κατι εχει συμβει στο μωρο αφου για να φανταστεις το βλεπω και στον υπνο μου....ολα θα πανε καλα αυτο τουλαχιστον θελω να πιστευω...


qOUNp2.png.
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια εγώ που είμαι στην 16η εβδομάδα συσπάσεις δεν έχω ακόμη, είναι κακό αυτό;;;;

εγώ δουλεύω σε εταιρια πληροφορικής και πολλές ώρες μάλιστα, αλλά τι να κάνω κάνω υπομονή το μόνο που με πονάει η μέση μου, εδώ στη δουλειά μου ειπανε δε θα με αντικαταστήσει κανείς όταν γεννήσω και είμαι πολύ αγχωμένη για το πόση άδεια θα πάρω:((

θα παρεις αυτη που πρεπει να παρεις. οτι σου δινει το ικα + 6 μηνες απο τον οαεδ.

μην τους χαριστεις.

δεν αξιζει να χασεις τις πιο γλυκες στιγμες ζωης με το μωρο σου για καμια δουλεια. απλα κατσε σπιτακι σου με το παιδακι σου και ΖΗΣΤΟ.

Μακαρι Παναγια μου και ολοι οι αγιοι μαζι να ειναι ετσι οπως τα λες. Και εγω το σκεφτηκα μηπως μεγαλωνει η μητρα. Σημερα με εχει φαει η στενοχωρια. Δεν ξερω πως μου εσκασε ετσι; Δεν θελω να χασω το μωρο μου με τιποτα! Διαβαζω και τα υπολοιπα κοριτσια που εχουν συσπασεις και αποκολλησεις και εχω φρικαρει μηπως παθει τιποτα το μωρο. Κουραγιο κοριτσια κουραγιο και ο θεος να μας βοηθησει λιγο με τα μωρακια μας. Οσες δουλευετε πολυ αφηστε ολα τα στην ακρη. Τα μπεμπακια μας πανω απο ολα!

παιδι μου μην φοβασαι και σε καταλαβαινει κ το μωρουλινι σου κ το τρομαζεις.

γιατι δεν περνεις τον γιατρο σου να πας για εναν υπερηχο να ακουσεις το μωρο σου και να ηρεμησεις?

παντως μην σκας εμενα μου φαινεται φυσιολογικο να υπαρχουν που κ που πονακια. ε ολοκληρο επισκεπτη εχουμε εκει κατω.....θα πονεσουμε και λιγουλακι. χαλαλι του.:D


bhXOp3.png

ofRSp2.png

Link to comment
Share on other sites

θα παρεις αυτη που πρεπει να παρεις. οτι σου δινει το ικα + 6 μηνες απο τον οαεδ.

μην τους χαριστεις.

δεν αξιζει να χασεις τις πιο γλυκες στιγμες ζωης με το μωρο σου για καμια δουλεια. απλα κατσε σπιτακι σου με το παιδακι σου και ΖΗΣΤΟ.

παιδι μου μην φοβασαι και σε καταλαβαινει κ το μωρουλινι σου κ το τρομαζεις.

γιατι δεν περνεις τον γιατρο σου να πας για εναν υπερηχο να ακουσεις το μωρο σου και να ηρεμησεις?

παντως μην σκας εμενα μου φαινεται φυσιολογικο να υπαρχουν που κ που πονακια. ε ολοκληρο επισκεπτη εχουμε εκει κατω.....θα πονεσουμε και λιγουλακι. χαλαλι του.:D

Χαλαλι του χαλαλι του! Δεν το συζητώ καθόλου. Δεν με νοιαζει να πονεσω αρκει να ειναι καλα!


mTTwp2.png?OQgwOGTP

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια μου!!!!!

Τι κάνετε????

Εγώ χάθηκα γιατί ο άντρας μου έκανε μια επέμβαση (πάλι) και τρέχω και δεν φτάνω!!!!:(:(:(:(:(:(:(

Κατά τα άλλα το θετικό είναι οτι μου πέρασε ο ίλιγγος αλλά οι εμετοί συνεχίζουν!!!! Να δω που θα φτάσω πάλι!!!!:(:(:(:(:(:(

Καλησπερίζω και τα καινούργια κορίτσια μας!!!

Πάω να διαβάσω νέα σας!


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ngn1980, εγώ είμαι στην 16η εβδομάδα και έκανα μέχρι και 9 εμετούς την ημέρα έφτασα να χάσω 4 κιλά, όλα αυτά μέχρι την 15η εβδομάδα μέχρι που ελλατώθηκαν οι εμετοί.. οπότε υπομονοί... έχε υπόψιν σου ότι μετά αρχχίζουν οι πονοκέφαλοι...


oczZp2.png

Va8Np3.png

5brsp2.png

Link to comment
Share on other sites

εγω εχω κοιλιτσα οχι πολυ μεγαλη αλλα εχω....

ngn που εισαι βρε κοριτσι εσυ???χαθηκες!!!περαστηκα στον αντρουλη σου ευχομαι ολα να πανε καλα απο εδω και περα.αφου σου περασαν οι ιλιγγοι και σου εμειναν οι εμετοι ολα παιρνουν το δρομο τους!!!!απο εμετους και εγω εχω ακομα οχι καθημερινα αλλα εχω ιδιαιτερα αν φαω πολυ!!!


qOUNp2.png.
Link to comment
Share on other sites

Ναι ναι! Εχει φουσκωσει! Αφου την κοιταω καθε μερα και μου φαινεται το πιο ομορφο και χαριτωμενο πραγμα που ειχα ποτε πανω στο σωμα μου. Ειναι τελεια σας λεω!!!!!!!!!!!:-P


mTTwp2.png?OQgwOGTP

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας,γεια σας!

Pam καλως μας ηρθες.

Αχ κοριτσια και εγω απορω ποτε θα σταματησουν οι αναγουλες.Δεν αντεχω αλλο.Στο πρωτο δεν ημουν ετσι. Εχω πιει ολες τις σοδες του σουπερ-μαρκετ.Μονο ετσι ηρεμω λιγο.

Annat προσεχε τον ευατο σου και το μωρακι σου.Αλλοι 6 μηνες ειναι,δεν θα λειψεις χρονια απο την δουλεια... :evil:

NGN περαστικα στον αντρουλη σου.Ελπιζω να τελειωσατε.

Οσο για την κοιλια,εμενα φαινεται κανονικοτατα πλεον.Εχω παρει μονο στην κοιλια μεχρι τωρα και αυτο ειναι πολυ θετικο.


695caa2bf0.png

86ba1a5ca0.png

Link to comment
Share on other sites

και εγω τα 2 κιλακια που πηρα ειναι στη κοιλια κ στο πωπω!!!εχει αλλαξει ολη η περιφερεια μου βρε κοριτσια ενω το νουμερο μου στα τζην ειναι 26 τωρα την βλεπω για 29 με 30!!!!ελπιζω μονο να μαζευτει μετα τη γεννα!!!!

nikx και εγω εχω αναγουλες και εμετους ακομα ειναι αναλογως τι θα φαω και ποσο θα φαω!!!απο ανθρακουχα νερα αλλο τπτ τα πινω συνεχεια!!!

το φλαμουρι βρε κοριτσια επιτρεπεται να το πινουμε?με πονανε λιγο τα λαιμα μου κ ηπια με λιγο μελακι για να μαλακωσει δν πιστευω να εχω κανενα θεμα ε???


qOUNp2.png.
Link to comment
Share on other sites

Αχ εγω να δω ποτε θα σκασει μυτη! Πρισμενη μονο φαινεται.. Πιστευω να ξεπεταχτει συντομα!!

αν ειναι το πρωτο σου μωρακι θα αργησει λιγο να φανει.εμενα στον γιο μου εκανε την εμφανιση της μετα τον 4ο μηνα και να φανταστεις εως τοτε ειχα παρει 11 κιλα!!!


qOUNp2.png.
Link to comment
Share on other sites

το φλαμουρι βρε κοριτσια επιτρεπεται να το πινουμε?με πονανε λιγο τα λαιμα μου κ ηπια με λιγο μελακι για να μαλακωσει δν πιστευω να εχω κανενα θεμα ε???

Τι ειναι το φλαμουρι? :confused: Εγω εχω παρει απο το φαρμακειο ενα φυτικο της propoline αλλα ευχαριστημενη ειμαι απο ενα της apivita το toral.Εχω ρωτησει και τον γιατρο και ειπε οτι επιτρεπεται...

Να σου πω πορτοκαλαδα με ανθρακικο πινεις? Γιατι εγω αυτη τη φορα την ζηταω συνεχεια.Και απο φαγητο θελω συνεχεια τηγανητα αυγα.Μιλαμε κολλημα.Αλλα φοβαμαι την χοληστερινη...


695caa2bf0.png

86ba1a5ca0.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...