Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

Cafe Οκτωβρίου 2013


markela35

Recommended Posts

Ποπο με την πορτοκαλαδα τρελο κολλημα αλλα τη συνοδευω με σουβλακια...Τον εχω μουρλανει τον κακομοιρη τον αντρα μου... Τελικα ειναι η πιο ομορφη περιοδος!!! Οτι ζητας το'χεις!


d657c2d3c1.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Ποπο με την πορτοκαλαδα τρελο κολλημα αλλα τη συνοδευω με σουβλακια...Τον εχω μουρλανει τον κακομοιρη τον αντρα μου... Τελικα ειναι η πιο ομορφη περιοδος!!! Οτι ζητας το'χεις!

Χαχαχα! Δεν ειμαι μονο εγω που ζηταω σουβλακια δηλαδη. :tongue: Αγορακι περιμενεις pam?


695caa2bf0.png

86ba1a5ca0.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!!!!!

Τι κάνετε????

Εγώ χάθηκα γιατί ο άντρας μου έκανε μια επέμβαση (πάλι) και τρέχω και δεν φτάνω!!!!:(:(:(:(:(:(:(

Κατά τα άλλα το θετικό είναι οτι μου πέρασε ο ίλιγγος αλλά οι εμετοί συνεχίζουν!!!! Να δω που θα φτάσω πάλι!!!!:(:(:(:(:(:(

Καλησπερίζω και τα καινούργια κορίτσια μας!!!

Πάω να διαβάσω νέα σας!

ωχ περαστικα του. ενταξει ειναι τωρα?

Κοριτσια αληθεια πως πατε απο κοιλιτσα? Εχετε φουσκωσει καθολου?

κι εμενα πλεον κανει μπαμ. φαινεται καθαρα οτι ειμαι εγκυος. :D

Ποπο με την πορτοκαλαδα τρελο κολλημα αλλα τη συνοδευω με σουβλακια...Τον εχω μουρλανει τον κακομοιρη τον αντρα μου... Τελικα ειναι η πιο ομορφη περιοδος!!! Οτι ζητας το'χεις!

σουβλακια? το αγαπημενο μου φαγητο προ εγκυμοσυνης. τωρα ουτε να το δω.

εχει αλλαξει η ορεξη μου κ η προτιμιση μου στο φαγητο παρα πολυ. διαβαζα οτι μπορει να δεις διαφορα αλλα τοση διαφορα δεν το περιμενα.


bhXOp3.png

ofRSp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ δε ξερω ακομα! Προχτες που πηγα για υπερηχο ειχε σταυρωτα τα ποδαρακια του και δε μπορεσαμε να δουμε, ελπιζω την επομενη φορα να μας κανει τη χαρη! Εσυ γνωριζεις?


d657c2d3c1.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ δε ξερω ακομα! Προχτες που πηγα για υπερηχο ειχε σταυρωτα τα ποδαρακια του και δε μπορεσαμε να δουμε, ελπιζω την επομενη φορα να μας κανει τη χαρη! Εσυ γνωριζεις?

Εμενα μου ειπα αγορακι μαλλον.Εχω προαισθημα για αγορακι,στο φαγητο δεν ζηταω γλυκα αρα αγορακι,αλλα θα ηθελα κοριτσακι! :D


695caa2bf0.png

86ba1a5ca0.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τι ειναι το φλαμουρι? :confused: Εγω εχω παρει απο το φαρμακειο ενα φυτικο της propoline αλλα ευχαριστημενη ειμαι απο ενα της apivita το toral.Εχω ρωτησει και τον γιατρο και ειπε οτι επιτρεπεται...

Να σου πω πορτοκαλαδα με ανθρακικο πινεις? Γιατι εγω αυτη τη φορα την ζηταω συνεχεια.Και απο φαγητο θελω συνεχεια τηγανητα αυγα.Μιλαμε κολλημα.Αλλα φοβαμαι την χοληστερινη...

τσαι βουνου ειναι το φλαμουρι!!!

πορτοκαλαδα οχι δν με τραβαει καθολου καμια φορα θα πιω λεμοναδα με ανθρακικο...

αυγα και εγω τρωω συνεχεια για παραδειγμα εφαγα ενα βραστο το πρωι και για βραδυνο εφαγα δυο τηγανιτα!!!ελα μωρε ποσο χοληστερινη να εχουν πια!!!!για ποσο καιρο θα εχουμε ακομα τις λιγουρες???


qOUNp2.png.
Link to comment
Share on other sites

Γιατι αν ζητας γλυκα ειναι μαλλον αγορι? Τοτε μαλλον κ'γω θα'χω αγορι γιατι τα γλυκα τα εκτιμω ιδιαιτερως! Εμενα μου'πε ο γιατρος περιπουστη 12 η εβδομαδα πως μαλλον ειναι κοριτσι αλλα δε το δενω, θελω σιγουρα πραγματα.... Γερο να ειναι μονο αυτο με νοιαζει γιατι το μωρακι μου στις αρχες θα το'χανα απο βλακεια γιατρου... Φυσικα ομως αλλαξα γιατρο και τωρα ολα μια χαρα


d657c2d3c1.png
Link to comment
Share on other sites

εγω εχω τρελλαθει στα γλυκα και στις σοκολατες λετε να εχω κοριτσακι????

στην αυχενικη δεν φαινοτανε καλα καθοταν σταυροποδι το ζουζουνι...και το σαββατο που πηγα παλι για υπερηχο δν ειχα στο μυαλο μου να ρωτησω το γιατρο το φυλο του ειχα αλλα...

το προσωπο σας πως ειναι βρε κοριτσια??εγω εχω βγαλει κατι σπυρακια οχι σαν της ακμης σαν να εχω να κανω καθαρισμο χρονια εχετε κατι παρομοιο???


qOUNp2.png.
Link to comment
Share on other sites

Γιατι αν ζητας γλυκα ειναι μαλλον αγορι? Τοτε μαλλον κ'γω θα'χω αγορι γιατι τα γλυκα τα εκτιμω ιδιαιτερως! Εμενα μου'πε ο γιατρος περιπουστη 12 η εβδομαδα πως μαλλον ειναι κοριτσι αλλα δε το δενω, θελω σιγουρα πραγματα.... Γερο να ειναι μονο αυτο με νοιαζει γιατι το μωρακι μου στις αρχες θα το'χανα απο βλακεια γιατρου... Φυσικα ομως αλλαξα γιατρο και τωρα ολα μια χαρα

και εγω κοριτσακι θελω...εχω ηδη ενα παιδαρο και θελω να τα κανω ζευγαρακι!!!

σιγουρα ομως γερο παιδακι να ειναι υγιη πανω απ'ολα και το φυλο ερχεται μετα...

τι σου εκανα ο γιατρος αν επιτρεπεται???


qOUNp2.png.
Link to comment
Share on other sites

Pam αν θελεις γλυκα τοτε κοριτσακι θα ειναι.Αν ισχυουν αυτα με τις λιγουρες! Εννοειται γερο να ειναι.Αυτο μετραει πανω απ'ολα.

Annat και εγω αγορακι εχω οποτε θα ηθελα ενα κοριτσακι να συμπληρωθουμε.Αλλα τον γιατρο τον ειδα πολυ σιγουρο για αγορακι.Αντε να δουμε στα επισημα τι θα γινει...


695caa2bf0.png

86ba1a5ca0.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τα σπυρακια παιζει να ειναι περα απο τις ορμονες και απο τα γλυκα... Στς αρχες της εγκυμοσυνης μου ενω μεγαλωνε το μωρακι δε μεγαλωνε ο σακος και γυρισε ο γιατρος και μου ειπε αφου μολις ειχαμε ακουσει την καρδουλα του και εγω ειχα συγκινηθει, μη χαιρεσαι και πολυ σε μια εβδομαδα μπορει να εχει σταματησει η καρδια του! Τα ειδα ολα εκεινη την ωρα, θεραπεια δε μου εδινε και απλα το μονο που ειχε να μου πει ειναι οτι ειναι η κατασκευη το λες και το μωρο ειναι πλαστελινη που το κατασκευαζουμε.Πηγα ευτυχως για δευτερη γνωμη και σε εναν αλλο γιατρο που να'ναι καλα ο ανθρωπος, μου ελειπε απλα μια ορμονη απο τον οργανισμο μου ,εκανα τη θεραπεια που επρεπε και δοξα τοθεο ολα μια χαρα τωρα


d657c2d3c1.png
Link to comment
Share on other sites

εχεις απολυτο δικιο το εχω σκεφτει παρα πολυ καλα τις τελευταιες μερες και λεω να τους ενημερωσω οτι θα σταματησω για να βρουν ατομο να μ'αντικαταστησουν,ουτως ή αλλως για πολλα λεφτα δν παω ειμαι ημιαπασχοληση δν αξιζει να χασω το μωρο μου για αυτους....οσο για αυτο που συνεβει σε σενα τι να πω ειχες τον πονο σου για το μωρο και αυτοι ουτε καν το ειδαν ανθρωπινα....ετσι ειναι...

Οχι να μην σταματησεις να παρεις αναρωτικη!!!θα πληρωνεσαι απο το ικα το 80% του μισθου σου οσο εισαι με αναρωτικη!!Γιατι να τους τα χαρισεις????!!!


WvYwp2.png I9Cbp2.png
Link to comment
Share on other sites

Πονακια μικρα ειναι φυσιολογικα γιατι μεγαλωνει η μητρα βρε ομορφες!!!Εγω ειχα πονακια σαν περιοδου μεχρι τον 5 μηνα και καθε φορα νομιζα θα μου ερθει περιοδος!!!Ριλαξξξξξξ η εγκυμοσυνη θελει ηρεμια χχχ


WvYwp2.png I9Cbp2.png
Link to comment
Share on other sites

markela να μπαινεις πιο συχνα μεσα για να μας ηρεμεις!!!

αναρρωτικη ηθελα να πω οτι θα παρω εννοειται σιγα να μν τους χαριστω με τπτ!!!!

ρε κοριτσια τα πονακια με τα γιουτοπαρ δν περασαν καθολου...εγκεφαλικο θα παθω...ασε που απο το μεσημερι εχω κατι πονακια στη μεση της κοιλιας σαν κατι να με πιεζει....θα το παθω σημερα το εγκεφαλικο δν το γλυτωνω!!!!


qOUNp2.png.
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια ουτε εμενα μου ειπαν το φυλο. μου ειπε ο γιατρος οτι ακομα ειναι νωρις δεν φαινεται κατι. και εκανα την αυχενικη 12+3 .

πριν λιγο εκανα το "κορυφαιο" με τη σοδα....και αν την πιστεψω εχω κοριτσακι. αυριο θα κανω και το πιο "κορυφαιο" με το λαχανο. χαχχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχα η βλακεια σε ολο της το μεγαλειο.:D ενταξει απαλλασομαι λογω εγκυμοσυνης


bhXOp3.png

ofRSp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...