Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Σκέψου ότι η κορούλα μου δεν ήταν ΑΑ,όπως πχ το πρώτο που βάλαμε και δεν έγινε καν εμφύτευση και όπως αυτό τώρα που εξελίχθηκε σε βιοχημική 

      Θέμα τύχης μάλλον είναι που θα βρεθεί το υγιή έμβρυο !!

      να την χαίρεσαι την κορούλα σου και εύχομαι σύντομα να της κανείς το αδελφάκι !!! 

      • Ευχαριστώ 1

Cafe Οκτωβρίου 2013


markela35

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια!!!

Θυμάστε που σας είχα πει οτι στην αυχενική μου είπαν μάλλον κοριτσάκι?

Ε! την προηγούμενη φορά ο γιατρός μου μου το άλλαξε.Μάλον κάτι βλέπει να φυτρώνει ανάμεσα στα ποδαράκια!!

Και στο 1ο μου παιδάκι έτσι μου έλεγαν μέχρι την Β'επιπέδου(οτι έχω κοριτσάκι).Στην Β'επιπέδου μου είπε ο γιατρός κατευθείαν:με το καλό ο γιος!!!

Οπότε εγώ περιμένω την σιγουριά της Β' επιπέδου:tongue::tongue:

Ή για να είσαι πιο σίγουρη κάνε τα τεστ που σου λένε πιο πάνω. :):)

Εγώ που ξέρω ότι έχω αγοράκι πάντως λέω να κάνω αυτό με τη σόδα (λάχανο δεν έχω και βαριέμαι να πάω να πάρω για να το κατούρήσω και να το πετάξω, και αν η εναλλακτική είναι να φάω στη μάπα την πεθερά και να την ταΐσω κιόλας.....)

Θα σας ενημερώσω για το αποτέλεσμα :P


as1cJLP0g410000MDAwOGQ0fDAwMDMxODhkfEVpc2FpIG1hemkgbWFz.gif

as1cONE0g410000MDA4NDczZHwwMDAxMjM1ZHxZb3UgYXJlIHdpdGggdXM.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Ή για να είσαι πιο σίγουρη κάνε τα τεστ που σου λένε πιο πάνω. :):)

Εγώ που ξέρω ότι έχω αγοράκι πάντως λέω να κάνω αυτό με τη σόδα (λάχανο δεν έχω και βαριέμαι να πάω να πάρω για να το κατούρήσω και να το πετάξω, και αν η εναλλακτική είναι να φάω στη μάπα την πεθερά και να την ταΐσω κιόλας.....)

Θα σας ενημερώσω για το αποτέλεσμα :P

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα


bhXOp3.png

ofRSp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ή για να είσαι πιο σίγουρη κάνε τα τεστ που σου λένε πιο πάνω. :):)

Εγώ που ξέρω ότι έχω αγοράκι πάντως λέω να κάνω αυτό με τη σόδα (λάχανο δεν έχω και βαριέμαι να πάω να πάρω για να το κατούρήσω και να το πετάξω, και αν η εναλλακτική είναι να φάω στη μάπα την πεθερά και να την ταΐσω κιόλας.....)

Θα σας ενημερώσω για το αποτέλεσμα :P

xaxxaxa

Εμένα η πεθερά μου είναι 200χλμ μακριά και είναι καλή.......δεν με ενόχλησε ποτέ........

Σόδα δεν νομίζω να έχω:tongue:

Εδώ δεν είναι σίγουροι οι γιατροί......θα είναι τα λάχανα???:tongue::tongue:


fxwxp2.png

EKLUp2.png

Link to comment
Share on other sites

γιαννα μου ας ειναι γερα τα παιδακια μας ας εχουμε μια τελειομηνη εγκυμοσυνη και ας ειναι οτι φυλο να'ναι....και τα δυο καλοδεχουμενα θα ειναι και στο κατω κατω αν δν ειναι αυτο που "προτιμαμε" το μαγαζι δν εκλεισε παμε για 3ο εγω και για 2ο εσυ!!!!super!!!

βλεπω απο πεθεροπληκτες φουλ ειμαστε!!!!:)


qOUNp2.png.
Link to comment
Share on other sites

xaxxaxa

Εμένα η πεθερά μου είναι 200χλμ μακριά και είναι καλή.......δεν με ενόχλησε ποτέ........

Σόδα δεν νομίζω να έχω:tongue:

Εδώ δεν είναι σίγουροι οι γιατροί......θα είναι τα λάχανα???:tongue::tongue:

εμ για αυτο ειναι καλη....επειδη ειναι 200χλμ μακρυα. ας ηταν κι εμενα 200 χλμ μακρυα και θα πινα νερο στο ονομα της.:D:D:D:D:D

και μην υποτιμας την μεθοδο του λαχανου........:tongue: βασιζεται σε κλινικες ερευνες.:-P


bhXOp3.png

ofRSp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γιαννα μου ας ειναι γερα τα παιδακια μας ας εχουμε μια τελειομηνη εγκυμοσυνη και ας ειναι οτι φυλο να'ναι....και τα δυο καλοδεχουμενα θα ειναι και στο κατω κατω αν δν ειναι αυτο που "προτιμαμε" το μαγαζι δν εκλεισε παμε για 3ο εγω και για 2ο εσυ!!!!super!!!

βλεπω απο πεθεροπληκτες φουλ ειμαστε!!!!:)

ουυυ καλα να με εχει ο Θεος εμενα και τον αντρουλη μου και τα 3 τα εχω δεδομενα.

εννοειτε οτι κανω πλακα με τα σχολια μου, μην παρεξηγηθω.


bhXOp3.png

ofRSp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλε τι να παρεξηγηθεις τον χαβαλε μας κανουμε!!!

με τα κιλα πως πατε κοριτσια??

εγω νομιζω οτι μαλλον πρεπει να πηρα το κατιτις μου παλι!!!θα τσιριζει το γιατρος παλι!!!τι να κανω ρε γμτ εχω ορεξη!!!!!


qOUNp2.png.
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια τι κανετε; Ζωηρες σας βλεπω σημερα και μ αρεσει! Σοδες διαβαζω, λαχανα, εξαϋλώσατε πεθερες κτλ. Ποτε τα προλαβατε; Ειχα γυναικα το πρωι και δεν σας προλαβα να τα κανουμε μαζι!:-P:razz::-P:razz:


mTTwp2.png?OQgwOGTP

Link to comment
Share on other sites

καλε τι να παρεξηγηθεις τον χαβαλε μας κανουμε!!!

με τα κιλα πως πατε κοριτσια??

εγω νομιζω οτι μαλλον πρεπει να πηρα το κατιτις μου παλι!!!θα τσιριζει το γιατρος παλι!!!τι να κανω ρε γμτ εχω ορεξη!!!!!

απο κιλα ουυυυ δοξα το Θεο....εχουμε και περισευμα οποια θελει ευχαριστως να της στειλω.

αννα μου εδω πηρα εγω που δεν ειχα ουτε εχω ορεξη.....οποτε πουλακι μου εσυ μη σκας, δικαιολογημενα να τα πηρες.


bhXOp3.png

ofRSp2.png

Link to comment
Share on other sites

λοιπον κοριτσια τα τελευταια νεα:

1)σταματαω τη δουλεια δια ροπαλου(αναρρωτικη εννοειται)

2)συνεχιζω τα γιουτοπαρ(γμτ)

3)το νινι μου ηταν μια χαρα ευτυχως 155 παλμους ειχε οταν καναμε τον υπερηχο κ πιπιλιζε το δαχτυλακι του

4)νομιζω οτι σημερα το ενιωσα (χωρις να ειμαι απολυτα σιγουρη γιατι ειναι πολυ νωρις ακομα για να κανει αισθητη τη παρουσια του)

γιαννα στη δουλεια πηγαινεις ή συνεχιζες με την αναρρωτικη??

μαρκελα που εισαι να μου λυσεις αποριες σχετικα με την αδεια????????


qOUNp2.png.
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


λοιπον κοριτσια τα τελευταια νεα:

1)σταματαω τη δουλεια δια ροπαλου(αναρρωτικη εννοειται)

2)συνεχιζω τα γιουτοπαρ(γμτ)

3)το νινι μου ηταν μια χαρα ευτυχως 155 παλμους ειχε οταν καναμε τον υπερηχο κ πιπιλιζε το δαχτυλακι του

4)νομιζω οτι σημερα το ενιωσα (χωρις να ειμαι απολυτα σιγουρη γιατι ειναι πολυ νωρις ακομα για να κανει αισθητη τη παρουσια του)

γιαννα στη δουλεια πηγαινεις ή συνεχιζες με την αναρρωτικη??

μαρκελα που εισαι να μου λυσεις αποριες σχετικα με την αδεια????????

Και εγώ την κόρη μου πριν δυόμιση χρόνια κάπου στη βδομάδα σου την πρωτοένιωσα. Δεν αποκλείεται καθόλου, και ας μη με πίστευαν οι γιατροί. Μέχρι το τέλος το ίδιο πράγμα είναι, απλά σταδιακά γίνεται πιο έντονο!! Άντε, με το καλό και σε δυνατές κλοτσιές.

Στα υπόλοιπα δεν μπορώ να βοηθήσω, σου δίνω όμως όλες τις ευχές μου για υπομονή!!


as1cJLP0g410000MDAwOGQ0fDAwMDMxODhkfEVpc2FpIG1hemkgbWFz.gif

as1cONE0g410000MDA4NDczZHwwMDAxMjM1ZHxZb3UgYXJlIHdpdGggdXM.gif

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια αυτο με την σοδα το εκανα και δεν αφρισε καθολου... ο γιατρος επιμενει πως εχω αγορι...μαλλον ο γιατρος κανει λαθος!!!!

οσο για την πεθερα μου!!!!!ανατριχιασα!!!


MQjzp2.png?FkLR57Wy

3gadp2.png?sI4enUWb

tXwAp2.png?KJlKPIIe

Link to comment
Share on other sites

Καταρχην αυτο με το λαχανο και την πεθερα......ελιωσα στο γελιο!!!!!!χαχαχαχχα......

εγω μαλλον ειμαι απο τις λιγες που πρωτον εχουν κοντα την πεθερα τους.....και εξακολουθουν να εχουν τελεια σχεση!!!ευτυχως τα πεθερικα μου ειναι καταπληκτικα.....ενας βασικος λογος που παντρευτηκα!!!χαχαχχαχαχαχα.....και στο αλλο που μαλλον ειμαι απο τις λιγες......εγω θα ηθελα να ειναι αγορακι......οι περισσοτερες βλεπω οτι θελετε κοριτσακι!!!!καλα...ναι....θελω....θελεις.....ας ειναι γερο και δυνατο και ας ειναι οτι θελει αλλα λεμε τωρα!!!!! εγω ειμαι καλα......σωματικα...ετσι νιωθω τουλαχιστον....ψυχολογικα....χαλια.....την αλλη τριτη παω στο γιατρουδακο και ανυπομονω να δω τι κανει το μπεμπεδακι μου!!!!!!αχ.....!!!!!!!

ευχομαι σε ολες τα καλυτερα και ελπιζω καποια στιγμη που θα μπω μεσα να σας πετυχω online....μαλλον μπαινω ακυρες ωρες!!!!

σας διαβασα και χαιρομαι που ολες ειστε καλα...και τα μπεμπεδακια σας!!!!!!

πολλα φιλιααααααααααα σε ολες λοιπον!!!!!!!!!


T4YJp2.png

Ο μπαμπας και η μαμα ανυπομονουν να ερθεις στη ζωη τους!!!!!!!!σε περιμενουμε....πειρατη μας!!!!!

2013.pngMake a pregnancy ticker

wSStp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια πως ειστε σημερα? Αννα την καλυτερη δουλεια θα κανεις! Κοιτα να ηρεμησεις τωρα να σκεφτεσαι θετικα και ολα θα πανε μια χαρα!! Εγω με το καλο δουλευω και τον ιουνιο και τελος μετα. Οσο για την αδεια νομιζω πως θα πρεπει να περασεις απο γυναικολογο του ικα και αυτος θα σου γραψει την αδεια...


d657c2d3c1.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολες τις κουκλες και τα κουκλια τους που εχουν στις κοιλιτσες αλλα και εκτος κοιλιτσας(για τις ηδη μανουλες)

πως πατε?

εγω εεεε αυτο το στομαχι δε λεει να με αφησει λιγο να παρω τα πανω μου. και οι εμετοι μια σταματανε μια ξαναρχονται.

ολοι μου λενε οταν το ακουσω θα ηρεμησω......ομως μεχρι να το ακουσω πως να την παλευω????:cry:

λοιπον κοριτσια τα τελευταια νεα:

1)σταματαω τη δουλεια δια ροπαλου(αναρρωτικη εννοειται)

2)συνεχιζω τα γιουτοπαρ(γμτ)

3)το νινι μου ηταν μια χαρα ευτυχως 155 παλμους ειχε οταν καναμε τον υπερηχο κ πιπιλιζε το δαχτυλακι του

4)νομιζω οτι σημερα το ενιωσα (χωρις να ειμαι απολυτα σιγουρη γιατι ειναι πολυ νωρις ακομα για να κανει αισθητη τη παρουσια του)

γιαννα στη δουλεια πηγαινεις ή συνεχιζες με την αναρρωτικη??

μαρκελα που εισαι να μου λυσεις αποριες σχετικα με την αδεια????????

ναι δυστηχως αννα μου εχω γυρισει στο γραφειο. το πρωτο δεκαημερο του απριλη ειχα αδεια. τωρα παλι εδω.

λοιπον εγω που ρωτησα στο ικα τι πρεπει να κανω μου ειπαν τα εξης:

-αν ο γιατρος μας δεν ειναι του εοπυυ τοτε θα πρεπει να πας σε εναν γυναικολογο του εοπυυ να σου γραψει την αδεια. αυτο πρεπει να γινει τις 2 πρωτες μερες τις αδειας. ναι ναι καλα καταλαβες τις 2 πρωτες μερες τις αδειας(εγω που υποτιθεται οτι ειχα αιμοραγια και πηρα αδεια τις λεω αυτηνης μα καλα ειναι δυνατον να σηλωθω με αιμοραγια να παω σε γιατρο εοπυυ να κανω τη δουλεια μου? μου λεει εχετε δικιο οτι και να πειτε κι εγω μαζι σας συμφωνω αλλα δυστηχως ετσι πρεπει να γινεται, γι'αυτο το λογο μου λεει μπορεις να στειλεις ενα δικο σου ατομο να στην γραψει. για να στην γραψει ο γιατρος πρεπει να εχει το βιβλιαριο σου και την γνωματευση του γιατρου σου που λεει το λογο και τις μερες της αδειας. ο γιατρος του εοπυυ θα σας δωσει την αδεια (αν θυμαμαι 3 σελιδες πολυχρωμες) που πρεπει να υπογραψει και να σφραγισει και ο εργοδοτης πανω εκει και μετα εχεις περιθωριο 1 μηνα να πας στο ικα να την καταθεσεις.

ΠΡΟΣΟΧΗ ΟΜΩΣ: αυτο ισχυει για αδειες εως 15 μερες. αν σου εχει δωσει απο 15 και πανω τοτε πρεπει να περασεις επιτροπη υγειονομικου (καπως ετσι)....αλλα δεν ξερω την διαδικασια.

κοριτσια αυτο με την σοδα το εκανα και δεν αφρισε καθολου... ο γιατρος επιμενει πως εχω αγορι...μαλλον ο γιατρος κανει λαθος!!!!

οσο για την πεθερα μου!!!!!ανατριχιασα!!!

λαθος εκανε ο γιατρος σου.....η σοδα αποκλειεται :cool:

Καταρχην αυτο με το λαχανο και την πεθερα......ελιωσα στο γελιο!!!!!!χαχαχαχχα......

εγω μαλλον ειμαι απο τις λιγες που πρωτον εχουν κοντα την πεθερα τους.....και εξακολουθουν να εχουν τελεια σχεση!!!ευτυχως τα πεθερικα μου ειναι καταπληκτικα.....ενας βασικος λογος που παντρευτηκα!!!χαχαχχαχαχαχα.....και στο αλλο που μαλλον ειμαι απο τις λιγες......εγω θα ηθελα να ειναι αγορακι......οι περισσοτερες βλεπω οτι θελετε κοριτσακι!!!!καλα...ναι....θελω....θελεις.....ας ειναι γερο και δυνατο και ας ειναι οτι θελει αλλα λεμε τωρα!!!!! εγω ειμαι καλα......σωματικα...ετσι νιωθω τουλαχιστον....ψυχολογικα....χαλια.....την αλλη τριτη παω στο γιατρουδακο και ανυπομονω να δω τι κανει το μπεμπεδακι μου!!!!!!αχ.....!!!!!!!

ευχομαι σε ολες τα καλυτερα και ελπιζω καποια στιγμη που θα μπω μεσα να σας πετυχω online....μαλλον μπαινω ακυρες ωρες!!!!

σας διαβασα και χαιρομαι που ολες ειστε καλα...και τα μπεμπεδακια σας!!!!!!

πολλα φιλιααααααααααα σε ολες λοιπον!!!!!!!!!

μαρακι μου απαιτω να φτιαξει και η ψυχολογια σου....:D

μην μου αγχωνεσαι ολα καλα θα ειναι με τη μπουμπου σου.

θα πας να την δεις ζωηρη ζωηρη και θα ηρεμησεις. :D


bhXOp3.png

ofRSp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...