Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 44 λεπτά , Lila ki είπε:

      Έλα Παναγία μου … πως τώρα είπε για εξωμητριο δεν το καταλαβαινω χωρίς υπέρηχο … και δεν είναι και κάτι απλο υο εξωμητριο … έχεις αίμα ; Έχεις πόνους ; Γιατί αυτο διαβάζω τώρα για εξωμήτρια κύηση . 

      Εχω πόνους και τραβήγματα,αλλά μου είπε πως αυτό ειναι απ' τα φάρμακα..Ο  κύριος λόγος που πάω αύριο απ' όσο κατάλαβα,είναι για να δούμε αν πέφτει η χοριακη,γιατί τώρα δεν έχει πέσει σχεδόν καθόλου..Πολύ ψυχοφθόρο ☹️

      πρίν από 7 λεπτά , dec-e είπε:

      Κορίτσι μου λυπάμαι πολύ. Το έχω περάσει κ εγώ, ευτυχώς σε τόσο χαμηλές τιμές η χοριακή θα μηδενιστεί σχετικά γρήγορα κ μπορείς να προχωρήσεις άμεσα ακόμα και σε εμβρυομεταφορά. Όντως ψυχολογικά όλα αυτά κουράζουν, υπομονή. Το εξωμήτριο κ εγώ πιστεύω το είπε απλά για να είναι σίγουρος για κάθε ενδεχόμενο, αν δεν κάνω λάθος δίνει μεγαλύτερες τιμές χοριακής. 

       

      Σ' ευχαριστώ πολύ ❤️ Μέχρι στιγμής μετράω μια μηδενική χοριακη,μια παλινδρομη,μια εγκυμοσύνη που γέννησα την κορούλα μου και αυτό τώρα που μάλλον είναι βιοχημική.Ε φτάνει δε θέλω άλλο☹️ Και εγώ θέλω να πιστεύω πως δεν είναι εξωμητριο,δλδ και ο γιατρός απλά να θέλει να το αποκλείσει.

      Εσύ όταν είχες βιοχημική,πως το πέρασες?

Αποκτηση Βρετανικης Υπηκοοτητας


travellingmum

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 138
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

twra paw perissoterw gia tous allous para gia mena gia na vlepoun ton mikro. kai idika gia thn pethera mou pou epeidh de mpainei se aeroplano den mporei na erthei edw kai gia th giagia mou pou einai 80vale

egw tha h8ela na paw alou

Σκέψου το παιδί σου που δεν θα έχει αυτά τα κολλήματα. Όλο αλλού θα θέλει να πάει, κυρίως εκεί που θα θέλουν να πάνε οι φίλοι του. Με δεδομένο ότι το 42% των Βρετανών πάνε διακοπές στην Ισπανία, θα έλεγα οι πιθανότητες είναι καλές για Ιβηρική.


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites

nai kale to xerw. esu prin douleves se panepisthmio h se nhs? emena pantos h prohgoumenh douleia mou den htan oute to ena oute to allo

Η τελευταία δουλειά μου ήταν σε πανεπιστήμιο, αυτή με τις 36 εργάσιμες διακοπές ήταν σε εταιρία.


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites

Οι 28 περιλαμβάνουν τα bank holidays. 20 εργάσιμες + 8 bank holidays.


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

https://www.gov.uk/holiday-entitlement-rights/entitlement

edw leei 28. les na mas rixnoun:rolleyes:?

οχι, ηξερα οτι ειναι 5.6 και για καποιον ηλιθιο λογο ειπα 5 χ 5.6 =23, αντι για 28 (:oops::oops::oops::oops: ημουν και στατιστικινα τρομαρα μου). Διαβαζω τωρα το link και βλεπω οτι εχουν αλλαξει, καποτε ηταν +τα bank holidays.

Link to comment
Share on other sites

οχι, ηξερα οτι ειναι 5.6 και για καποιον ηλιθιο λογο ειπα 5 χ 5.6 =23, αντι για 28 (:oops::oops::oops::oops: ημουν και στατιστικινα τρομαρα μου). Διαβαζω τωρα το link και βλεπω οτι εχουν αλλαξει, καποτε ηταν +τα bank holidays.

egw pantws stis perissoteres aggeleies pou vlepw parapanw lene.


uDLqp1.png

Link to comment
Share on other sites

egw pantws stis perissoteres aggeleies pou vlepw parapanw lene.

ναι, αυτο ειναι το λιγοτερο, συνηθως οι πολυ μικρες εταιριες μονο δινουν τοσες μερες. Πως καταφεραμε και το καναμε το θεμα παλι αχταρμα; :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Πάντα τα bank holidays υπολογίζονταν (μπορούσαν να υπολογιστούν) μέσα στο statutory. Το παλιό allowance ήταν 23 μέρες αν θυμάμαι καλά, μετά έγινε 26 και το 2009 αυξήθηκε σε 28.


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites

ναι, αυτο ειναι το λιγοτερο, συνηθως οι πολυ μικρες εταιριες μονο δινουν τοσες μερες. Πως καταφεραμε και το καναμε το θεμα παλι αχταρμα; :D:D:D

xaxaxaxaxa

auto pou oi idioi anthrwpoi prepei na milame se diaforetika topic polu mou ti dinei!

as ginoun axtarma ti peiraze?:tongue::tongue:


uDLqp1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


egw pantws stis perissoteres aggeleies pou vlepw parapanw lene.

Όταν λένε πόσες μέρες δίνουν άδεια, τότε είναι benefit οπότε σίγουρα θα είναι παραπάνω από το statutory.


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites

xaxaxaxaxa

auto pou oi idioi anthrwpoi prepei na milame se diaforetika topic polu mou ti dinei!

as ginoun axtarma ti peiraze?:tongue::tongue:

τωρα μπορεις να μου πεις τι ηθελα να δω στην τβ στις 9.50 και δεν θυμαμαι;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...