Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Πληρώνεις αλλά όλο το πακέτο πάει περίπου 1000-1200, μπορει και λιγότερο με παζάρι.Για μας που δεν κάνουμε πολλά ωάρια είναι καλύτερα γιατί δεν υπάρχει λόγος να πέρνουμε 1000 ορμόνες και να κατεβάζουμε μόνο 2-3 αυγουλάκια.πάντα του φυσικού κύκλου είναι καλύτερης δυναμικής γιατί τα επιλέγει η ίδια η φύση.

Ναι αλλα...αφού κανεις και ωοληψία και εμβρυομεταφορα γιατι ειναι τόσο φθηνά?????? Σε ζαλίζω αλλα με ενδιαφερει πολύ το θεμα....:oops::oops::oops:

Και γιατι δε μαζευεις 2-3 να τα βαλεις μαζί ή να τα πας μέχρι βλαστοκύστες???


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αφου δεν θελεις τοτε να μην τους πάρεις κορίτσι μου.....Εμεις νομίζαμε οτι ηθελες να τα βγαλεις απο μεσα σου....Αν νιωσεις χειροτερα μιλώντας μαζί τους να μη τους μιλήσεις...

ΑΝΝΙΤΑΚΙ μου στην ΑΘήνα εχεις πολλές επιλογες απο γιατρούς...Παρε γνώμες απο τα κορίτσια και πηγαινε δες 2-3....

Εγώ μετα τις 2 προσπαθειες που ειχα με τον μ...... ειδα 4 γιατρους πριν αποφασίσω....με ποιον θα κάνω την 3η και μπορει να ηταν βιοχημική αλλα εκανα εξωσωσματικη 1η φορά με αξιοπρεπές ενδομήτριο, με καλά ωάρια και καλή αντιμετώπιση απο γιατρό και κέντρο...Ειναι πολύ σημαντικο αυτο...

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΛΕΤΑΚΙ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΠΟΥ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ..!!!


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα...αφού κανεις και ωοληψία και εμβρυομεταφορα γιατι ειναι τόσο φθηνά?????? Σε ζαλίζω αλλα με ενδιαφερει πολύ το θεμα....:oops::oops::oops:

Και γιατι δε μαζευεις 2-3 να τα βαλεις μαζί ή να τα πας μέχρι βλαστοκύστες???

Εγώ κοριτσάκι δεν θέλω να μαζέψω για το λόγο ότι δεν επιβιώνουν όλα από την κατάψυξη...όσο για την τιμή αυτό δεν το έχω καταλάβει ούτε εγώ...

Και παρεπιπτώντος δεν με ζαλίζεις...γι'αυτό είμαστε εδώ για να ενημερώνουμε η μια την άλλη...Ρώτα ότι γουστάρεις...


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΛΕΤΑΚΙ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΠΟΥ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ..!!!

Εμένα ΑΝΝΙΤΑΚι μου η 1η φορά ειναι σαν μη εγινε...με τοσο αθλιες συνθήκες έγινε...:(:(:( κανονικά δεν πρέπει να την μετράω καν....

Και εχω φτάσει σε ενα σημειο πισω απο καθε αποτελεσμα εξετασης και απο καθε πρόταση γιατρου να υποπτευομαι δολο....Ειχαμε εμβρυα 3 ημερων με 3 διαιρεσεις και μας ελεγαν οτι ηταν καλα.... ΚΑι δεν ξεραμε τοτε....:(:(:(

Να μη τα παρατήσεις ΑΝΝΙΤΑΚΙ...Εγω σου λεω πήγα ειδα 4..οποιον ειδα αδιαφορο τον απερριψα και ας ελεγαν καλα λογια για υτον...δε με ενοιαζε..με ενοιαζε σε μενα τι ενδιαφερον εδειξε...

Να ηρεμησεις...να μαζεψεις σε ενα χαρτάκι τις απορίες σου, σε ενα ντοσιε τις εξετασεις σου...να τους παρετε σβάρνα και να ειστε αμείλικτοι...

Να απαίτησετε διαφορετικές προτάσεις, αλλα πρωτόκολλα, αλλες λύσεις. Αν δεν εχουν...παμε στον επόμενο.

Για τη ζωή σας πρόκειται!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΛΕΤΑΚΙ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΠΟΥ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ..!!!

ΕΓΩ ΡΕ ΑΝΙΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΔΕΝ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ...ΔΕΝ ΣΕ ΕΙΧΑ ΓΙΑ ΗΤΤΟΠΑΘΗ ΑΤΟΜΟ...

ΟΛΕΣ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΡΑΣΕΙ?

ΟΛΕΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΦΑΕΙ ΣΚΑΤΑ?

ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΓΩ ΡΕ ΑΝΙΤΑ ΠΟΥ ΣΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΜΟΥ ΒΑΛΑΝ ΣΧΕΔΟΝ ΝΕΚΡΑ ΕΜΒΡΥΑ???ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΧΤΥΠΑΩ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ ΣΤΟΝ ΤΟΙΧΟ?


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ κοριτσάκι δεν θέλω να μαζέψω για το λόγο ότι δεν επιβιώνουν όλα από την κατάψυξη...όσο για την τιμή αυτό δεν το έχω καταλάβει ούτε εγώ...

Και παρεπιπτώντος δεν με ζαλίζεις...γι'αυτό είμαστε εδώ για να ενημερώνουμε η μια την άλλη...Ρώτα ότι γουστάρεις...

Ναι εχεις δικιο για την κατάψυξη....

Και γω Αναστασια μου τον αλλο μήνα θα ξανακανω για 3η φορα ΑΜΗ να καταλήξουμε τελικά τι ειναι? Μικρή ή μετρια?

Μετα θα δω αιματολογο να ξεκαθαρίσω τι χρειάζομαι για τη θρομβοφιλία μου, θα ρθω αθηνα να δω Τσιλι για ΝΚ και καρυοτυπο, θα παμε σε ανδρολογο να βοηθήσουμε με βιταμίνες όσο μπορούμε το σπερμα και τελος θα δω τη γιατρό μου να οργανώσουμε αν εχω μικρή ΑΜΗ φυσικούς κύκλους απο Σεπτέμβρη...

Απλα ελεγα μηπως μαζευα να τα παω βλαστοκύστες...αν πανε...


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

ΕΓΩ ΡΕ ΑΝΙΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΔΕΝ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ...ΔΕΝ ΣΕ ΕΙΧΑ ΓΙΑ ΗΤΤΟΠΑΘΗ ΑΤΟΜΟ...

ΟΛΕΣ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΡΑΣΕΙ?

ΟΛΕΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΦΑΕΙ ΣΚΑΤΑ?

ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΓΩ ΡΕ ΑΝΙΤΑ ΠΟΥ ΣΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΜΟΥ ΒΑΛΑΝ ΣΧΕΔΟΝ ΝΕΚΡΑ ΕΜΒΡΥΑ???ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΧΤΥΠΑΩ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ ΣΤΟΝ ΤΟΙΧΟ?

ΟΧΙ ΡΕ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΚΙ ΕΣΥ.....

ΝΑΙ, ΟΛΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΦΑΕΙ ΦΟΛΕΣ... ΤΟ ΔΕΧΟΜΑΙ....!!!!!!!!

ΓΙΑΤΙ ΟΜΩΣ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ΝΑ ΜΑΣ ΓΑΜ....ΝΕ ΕΤΣΙ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΑΣ....???????


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

ΟΧΙ ΡΕ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΚΙ ΕΣΥ.....

ΝΑΙ, ΟΛΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΦΑΕΙ ΦΟΛΕΣ... ΤΟ ΔΕΧΟΜΑΙ....!!!!!!!!

ΓΙΑΤΙ ΟΜΩΣ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ΝΑ ΜΑΣ ΓΑΜ....ΝΕ ΕΤΣΙ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΑΣ....???????

Γιατι ειναι συμφεροντολόγοι, παρτάκηδες και κοιτάνε μονο τα φράγκα!!!!

Σου ειπα...όλοι οι ασχετοι εγιναν εξωσωματικοι!!!!!

Αλλα δε θα γινει κανενας οργανωμένος συλλογος γυναικών με εξωσωματική? Θα γινει καποια στιγμή.....


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Ναι εχεις δικιο για την κατάψυξη....

Και γω Αναστασια μου τον αλλο μήνα θα ξανακανω για 3η φορα ΑΜΗ να καταλήξουμε τελικά τι ειναι? Μικρή ή μετρια?

Μετα θα δω αιματολογο να ξεκαθαρίσω τι χρειάζομαι για τη θρομβοφιλία μου, θα ρθω αθηνα να δω Τσιλι για ΝΚ και καρυοτυπο, θα παμε σε ανδρολογο να βοηθήσουμε με βιταμίνες όσο μπορούμε το σπερμα και τελος θα δω τη γιατρό μου να οργανώσουμε αν εχω μικρή ΑΜΗ φυσικούς κύκλους απο Σεπτέμβρη...

Απλα ελεγα μηπως μαζευα να τα παω βλαστοκύστες...αν πανε...

Κοριτσάκι μου να κάνεις ότι θεωρείς καλύτερο για τον εαυτό σου και για τις αντοχές σου...Και είπαμε δεν συζητάμε από δω και πέρα απαιτούμε...ΞΕΚΑΘΑΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!!!


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΟΧΙ ΡΕ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΚΙ ΕΣΥ.....

ΝΑΙ, ΟΛΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΦΑΕΙ ΦΟΛΕΣ... ΤΟ ΔΕΧΟΜΑΙ....!!!!!!!!

ΓΙΑΤΙ ΟΜΩΣ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ΝΑ ΜΑΣ ΓΑΜ....ΝΕ ΕΤΣΙ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΑΣ....???????

ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΘΕΛΩ ΚΟΚΚΙΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ...


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσάκι μου να κάνεις ότι θεωρείς καλύτερο για τον εαυτό σου και για τις αντοχές σου...Και είπαμε δεν συζητάμε από δω και πέρα απαιτούμε...ΞΕΚΑΘΑΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!!!

Ετσι ειναι...Εγω Αναστασάκι μου δεν εχω σκοπό να προχωρήσω σε 4η ειτε με ορμόνες ειτε με φυσικό αν δεν ψαξω άλλα 2-3 πραγματα...Το ειπα και στον αντρα μου...

Εάν μαθεις κάτι παραπάνω για τους φυσικούς κύκλους ενημερωσε με σε παρακαλώ....;););)

Απλα αγχώνομαι αν σε φυσικο κυκλο θα ανεβει το ενδομήτριο...τωρα με τις gonal αυξήθηκε...μόνο με divina δεν ξέρω....:(:(:(:( εχω και αυτο το πρόβλημα...


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Ετσι ειναι...Εγω Αναστασάκι μου δεν εχω σκοπό να προχωρήσω σε 4η ειτε με ορμόνες ειτε με φυσικό αν δεν ψαξω άλλα 2-3 πραγματα...Το ειπα και στον αντρα μου...

Εάν μαθεις κάτι παραπάνω για τους φυσικούς κύκλους ενημερωσε με σε παρακαλώ....;););)

Απλα αγχώνομαι αν σε φυσικο κυκλο θα ανεβει το ενδομήτριο...τωρα με τις gonal αυξήθηκε...μόνο με divina δεν ξέρω....:(:(:(:( εχω και αυτο το πρόβλημα...

αυτό το ξέρω σίγουρα, το ενδομήτριο αν μαζέψεις κατεψυγμένα πριν την εμβρυομεταφορά (15 μέρες) θα σου δώσουν φάρμακα για να το φτιάξουν.

ομως πριν κάνεις οτιδήποτε μάζεψε όλες τις εξετάσεις σου και πήγαινε στον Τσίλι για να βρεις την αιτία που δεν παχαίνει ικανοποιητικά...


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

αυτό το ξέρω σίγουρα, το ενδομήτριο αν μαζέψεις κατεψυγμένα πριν την εμβρυομεταφορά (15 μέρες) θα σου δώσουν φάρμακα για να το φτιάξουν.

ομως πριν κάνεις οτιδήποτε μάζεψε όλες τις εξετάσεις σου και πήγαινε στον Τσίλι για να βρεις την αιτία που δεν παχαίνει ικανοποιητικά...

Θα πάω...μετα το πασχα θα κλείσω ραντεβού...Να αναδιοργανωθούμε λίγο...να ηρεμήσουμε....

Ακουσα καλα λογια γι αυτον...μακαρι να ειναι καλός γιατρος και καλός ανθρωπος, να ασχοληθεί....


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Τι τιμές υπάρχουν για καρυοτυπο ζευγους και ΝΚ?

(1η μερα στη δουλεια δε μπορώ να προσαρμοστω με τιποτα...)


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

καλα ρε 2 μερες ελειψα και το κανατε το μαγαζι ... αντε να μη πω.......

ελπιζω να ειστε ολες καλα. ανιταααααααααααααααααααααααααααααααααααα τι διαβαζω ρε??????????????? θα εθρω ζακυνθο μαρη και δεν εχω και φραγκο να σε δειρω...... συγκεντρωσου γιατι βλεπω πολλες να θελουμε να σε δειρουμε..... τα νεα μου θα σας τα πω μετα παω να παρκαρω τη μικρη στη μανα μου....

φιλαρες


b1Iqp2.png

PnR7p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...