Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Neverstop είπε:

      Καλημέρα!! Το γάλα μου κατέβηκε αφού γέννησα και μετά από λίγες μέρες. 

      Σε ό, τι αφορά τα κιλά.. το τελευταίο δίμηνο πήρα σχεδόν δέκα κιλά,είχα μια απίστευτη όρεξη..τι ενάμισι κιλό ακούω??!!!!! μια χαρά είναι!!!

      βασικα ο άντρας μ μου είπε προχθές να κόψω τις σαβούρες γιατί ψιλό πήρα και λέω ρε λες να είναι πολύ;  (εγώ του εχω πει, όταν με δει και πάρω να μ το πει)  εγώ εχω όρεξη για fast food δε θέλω φαγητό 

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Κοριτσάκι μου χαίρομαι που είσαι καλά.Πολύ καλά έκανε ο αντρούλης σου και μας έβαλε στον πάγο.Δεν είναι να στεναχωριέσαι έγκυος γυναίκα.Έκλεισα ραντεβού με τον γιατρό που μου είπες του ΕΟΠΥΥ για να με καθοδηγήσει και σ'ευχαριστώ πολύ γι'αυτό.Στην επιτροπή παίρνω παίρνω,αλλά γραμμή δεν βγάζω,βουίζει συνέχεια το τηλ.Θα

ξαναπροσπαθήσω αύριο πάλι.Αλήθεια ο γιατρός σου ποιός είναι,που τόσο καλά λόγια έχουμε ακούσει γι'αυτόν?

Λοιπον μην αγχωνεσαι για το ραντεβου πες στο Λυκούδη που κλεινουν ραντεβού κι αν εχει κέφια θα σου κλεισει εκείνος, ειναι καλος ανθρωπος, εξαλου τα ραντεβού ειναι στο ιδιο κτήριο θα πας απο κοντα να κλεισεις. Ο γιατρος μου ειναι ο Αρκουλης στο Μιτωση στον Πειραια και για την δική μου περίπτωση ήταν ο καλήτερος.

Φιλια πολλα


image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495398image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495566
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ANASTASIA μου, δυστυχώς δεν ενδιαφέρονται..

Είναι μέχρι να πάρουν το πακέτο.

Μετα στα τέτοια τους!

Απο interview πρέπει να του περνάμε του μακακες!

Αλλα δυστυχώς την έχουμε πατήσει πρώτα και μερα έχουμε βάλει μυαλο.

Οπως παντα δηλαδη.

Το μωρο τι κανει;

Μέσα θα τον κοιμιζεις;


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Zetta εμείς είχαμε ωοληψία παρασκευή πρωί και μας είπαν να έχουμε επαφή ως Τετάρτη βράδυ, και κάναμε τετάρτη βράδυ.

Αναστασία μου, θυμάμαι που μιλούσαμε, μαζί και με την Dada που την είχα για συνοδοιπορο γιατί ήμασταν σχεδόν ταυτόχρονα :(.. Η επόμενη λύση είναι οι φυσικοί κύκλοι. Η lamprinipo μας πώς τα κατάφερε;;;

Εγώ πάντως σίγουρα θα στραφώ σε φυσικούς, το έχω αποφασίσει, εσύ τώρα θα γεννήσεις με το καλό το μπεμπέ που κουβαλάς μεσα στην κοιλίτσα σου και μετά αν θελήσεις και άλλο παιδάκι θα κάνεις φυσικό κύκλο...:D:D:D:D


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια ειμαι και γω καινουργια εδω και αποφασισα να σας γραψω τα δικα μου βασανα....

Μετα απο πολλες προσπαθειες και απογοητευσεις και μετα απο πολλες εξετασεις και επιτροπες προχωρισαμε και μεις για εξωσωματικη.

Ειχα ξεκινησει το μακρυ πρωτοκολλο (Daronta-Puregon) και εκανα ομως μονο ενα ωαριο το οποιο δεν μεγαλωνε και σωστα. Σταματησαμε στη μεση λοιπον την προσπαθεια και αποφασισαμε μετα απο δυο μηνες να ξαναπροσπαθησουμε με το αλλο πρωτοκολλο. Ξεκινησα λοιπον παλι ενεσεις, (αυτη τη φορα Menopur-cetrotide)και τελικα παλι τα ιδια.... μονο ενα ωαριο. Αυτη τη φορα αποφασισαμε ομως να προχωρησουμε μιας και εδειχνε για πολυ καλο.

Να μην πολλυλογο λοιπον πηγα χτες για ωοληψια και σημερα που πηρα τηλ. να δω αν γονημοποιηθηκε μου ειπαν οτι δεν δεν το προχωρισαν καν μιας και το ωαριο ηταν τελικα ανωρημο :(

Εχω απογοητευτει πια και δεν ξερω τι θα γινει. Τωρα πρεπει να περιμενω να ερθει ξανα περιοδος και φτου απ την αρχη....:confused:

κοριτσι μου καλωςηρθες. Εδω αυτο που ειναι σιγουρο θα βρεςι παρηγορια. ειμαστε ολες με ιστοριες που τσακιζουν. Καποιες φορες απογοητευομαστε (εγω τωρα βγαινω απο 2 η στη σειρα αρνητικη χοριακη και ειμαι ακομα λιγο στεναχωρημενη) αλλα σε γενικες γραμμες στηριζουμε η μια την αλλη και ολα αλλαζουν σε λιγες μερες. Αληθεια πως μας βρηκες; ειμαστε λιγο χωμενες σε ασχετο φορουμ. Λοιπον θα πω στην κυρια προεδρο να αναρτησει για αλλη μια φορα τη λιστα με τα ιστορικα μας για να παιρνουν θαρρος οι καινουριες. Εισαι ευχαριστημενη με τον γιατρο σου; ποτε με το καλο ξεκινας καινουρια προσπαθεια; ειμαστε εδω οτι και αν αν θελει ς να πεις ή να ρωτησεις.


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν προλαβαινω να σας διαβάσω παω την μικρή για υπνο και μαλλον θα κοιμηθω κι εγω ειμαι πολύ κουρασμενη, θα τα πουμε αυριο.

Louloukita κατσε ακούνητη και βαζε utrogestan σου εκανε ενεση προγεστερόνης ? θα ξανακολλήσει συντομα μια βδομαδα το πολύ θελει.

Aννιτακι μου θα παω στον Γατο και θα αρχίσω να γαβγίζω αν δεν παρει τηλεφωνο και να κοψει τις μ>.......... οτι ταχα φταιει αλλος. Ετσι ειναι οι φιρματοι τα ψωνια που την εχουν δει επειδη τους εχουμε ανάγκη. Πηγε και ο Καραμανλής εκει και του εκανε διαφήμιση.

Αντε παω για υπνο.

Τα λεμε αυριο


image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495398image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495566
Link to comment
Share on other sites

ζεττάκι μην τον ξεζουμίσεις πολύ...έχετε και ωοληψία την Τετάρτη...χιχιχι...

αντε βρε καλό βόλι....;);););)

Ζεττα αν τον ξεζουμίσεις θα βγουν ολα κορίτσια, αστον ήσυχο να εχει να δωσει και κανενα αρσενικο την τετάρτη τον ανθρωπο. Φιλια πολλα με το καλο!


image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495398image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495566
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ ΑΝΙΤΑΚΙ μου αλλά θα κάνω υπομονή, ελπίζω ότι δεν είναι τπτ... Αν πονάω πιο πολύ αυριο θα του τηλ. χχχχχχχ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ μου, μανα μου το μικρουλη, το καημένο... Ελπιζω να μην είναι σοβαρό... Αλλά μην ανησυχεις που δεν έχει όρεξη είναι φυσιολογικό αφού πονάει. Μόλις νοιώσει καλύτερα θα επανελθει. Περαστικούλια του! χχχ

Ζεττα μου όχι περισσότερη απόχη από 3 αντε 4 μέρες μαχ. xxx

Κορίτσια πονάει η πλάτη μου και είμαι συνέχεια κουρασμένη.. Φαίνεται άρχισα να βαραίνω... :?

Θα ξαπλώσω και μάλλον αύριο θα μπορέσω να ξαναμπώ.

φιλάκια πολλά σε όλες και όνειρα γλυκά

χχχχ


May 2012: ΙVF-ICSI #1, (2 blastos) ~ BFN(-)

Nov 2012: FET #1, (2 blastos) ~ BFP(+) :D

mlqnp3.png

Link to comment
Share on other sites

ANASTASIA μου, δυστυχώς δεν ενδιαφέρονται..

Είναι μέχρι να πάρουν το πακέτο.

Μετα στα τέτοια τους!

Απο interview πρέπει να του περνάμε του μακακες!

Αλλα δυστυχώς την έχουμε πατήσει πρώτα και μερα έχουμε βάλει μυαλο.

Οπως παντα δηλαδη.

Το μωρο τι κανει;

Μέσα θα τον κοιμιζεις;

Δεν έχει φύγει από τα πόδια μου το μανάρι μου....κοιμάται συνέχεια είναι πολύ ταλαιπωρημένο, όταν σηκώνομαι έρχεται από κοντά μου σκοντάφτωντας, σαν να είναι μεθυσμένο είναι.

Σας ευχαριστώ όλες για το ενδιαφέρων...

Οσο για την συνέντευξη στους γιατρούς...ΣΥΜΦΩΝΩ


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου ζουζούνα,

Λοιπόν αυτά με την "απαράδεκτη" γραμματεία

συγνώμη και που το λέω είναι "μ@κ@κιες" για να κρατάνε τον κόσμο

και οτι καλά δεν φταίει ο μέγας doctor, ο οποίος ο καημένος δεν έχει ενημερωθεί.

Άντε γιατί έχω αρχίσει και φορτώνω...

Έλεος ως πότε θα μας πουλάνε φύκια?

Ποτέ και πουθενά δεν έχω ακούσει έναν ΥΠΕΥΘΥΝΟ να πει "ναι συγνώμη, λάθος",

όλο οι "κάτωθεν" τους φταίνει που κάτι ξέχασαν, κάτι έκαναν λάθος κτλ.

και έτσι να είναι εσύ ρε μεγάλε τι κάνεις? Δεν ελέγχεις? Αλλού είσαι?

Μόνο να τα τσεπώνεις ξέρεις?

Δηλαδή δεν ξέρεις αν η Ανίτα, η Ζέττα, η Λέτα, η Τέτα κτλ

έπρεπε να κάνουν χοριακή σήμερα ?

Δηλαδή δεν θες να ξέρεις άν είχεις επιτυχία?

Αν την είχες όμως θα έπαιρνεις να μου κάνεις τον Θεό έτσι?

Αι και .... δηλαδή.

Συγνώμη κιόλας ρε κορίτσια, αλλά έλεος ΠΙΑ!!!!!

με τον κάθε ανευθυνο-υπεύθυνο!!!!

Mpravo zettaki mou ... Pes taaaaa !!!!

ANITAKI, ginete na min tou milas sto kinito? Eidika esu pou den menis Athina !!! Na pernis sto kentro? Ma ti vlakies einai autes,

Den exo parei pote to giatro mou sto kentro, ma pote.

24/7 opote thelo ton perno sto kinito, oti ora thelo !!!!

Kai na sas pw kai kati, otan epese i xoriaki mou autos eprepe na parei na mou to pei epeidi edosa to aima ekei sto kentro, meta to iperixo.

Afou den me eperne kai perase i ora, ton perno egw kai ton rotao ti ginete giatre mou kai mou lei: Ax vre Danielitsa mou se ksexasa signomi, lathos mou, tora tha sou pw.

Opote iparxoun kai kapoi pou lene kai signomi kai lene kai tin alithia !!!

Gia auto ton agapawwwwwwww !!!


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ωχ! Ξέχασα να καλωσορίσω τη νεα κοπέλα!

Ναι είσαι καλα pink hat!

Καλησπέρα κοπέλα μου καλώς μας ήρθες!

Παρουσιασου αμέσως!

Εμ... Συγνώμη εννοω για πες μας το story σου αν θες! :-)


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Φούλες μου είμαι σκατά.Πιο σκατά δεν γίνεται(συγνώμη για την έκφραση αλλά δεν μπορώ).Ηταν ο άντρας μου με τον Εκτορα στην αυλή και αυτός ο μικρός έπαιζε με ενα λουλούδι κρεμαστό σε μια γλάστρα, το αποτέλεσμα...έπεσε η γλάστρα πάνω του και το σκυλί έσπασε το πόδι, τον πήγα κτηνίατρο και μου είπε αυριο το πρωι θα βγάλουμε ακτινογραφία να δούμε ποιά ακριβώς είναι η ζημιά και θα του βάλουμε κλάπες στο ποδαράκι του.Το κακόμοιρο δεν έχει όρεξη για τίποτα και του δίνω και depon σιρόπι με σύριγγα για τον πόνο.Ρε κορίτσια τι γκαντεμιά είναι αυτή?

όχι ρε π.... κοιτα το παρηγορο ειναι οτι επειδη ειναι μικράκι θα γιανει γρηγορα και θα δεσει το κοκκαλο αμεσως. Απλως θα ταλαιπωρηθεί το καημενακι. Μην ανησυζεις, σε λιγους μηνες θα ειναι ο μεγα σκυλαρος.


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites

Δεν προλαβαινω να σας διαβάσω παω την μικρή για υπνο και μαλλον θα κοιμηθω κι εγω ειμαι πολύ κουρασμενη, θα τα πουμε αυριο.

Louloukita κατσε ακούνητη και βαζε utrogestan σου εκανε ενεση προγεστερόνης ? θα ξανακολλήσει συντομα μια βδομαδα το πολύ θελει.

Aννιτακι μου θα παω στον Γατο και θα αρχίσω να γαβγίζω αν δεν παρει τηλεφωνο και να κοψει τις μ>.......... οτι ταχα φταιει αλλος. Ετσι ειναι οι φιρματοι τα ψωνια που την εχουν δει επειδη τους εχουμε ανάγκη. Πηγε και ο Καραμανλής εκει και του εκανε διαφήμιση.

Αντε παω για υπνο.

Τα λεμε αυριο

ελα ρε , τα διδυμα ειναι Made in Γατος; τι μαθαινει κανεις


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω mimitra μου...

Αρα θα κλείσω μετα το Πασχα με Τσιλιβάκο...να δούμε τι θα μας πει...να δώσουμε και αιμα αν γίνεται...

Λογικά για ΝΚ και Καρυότυπο...(Αντε να δούμε πόσα χρηματα θα δώσουμε ακόμα)

Απλα ρε κορίτσια Μαντούδης + φυσικο κύκλο πρεπει να εισαι αθηνα ή κοντά...καθε μηνα κανεις τη διαδικασια και τα μαζευεις...απο σερρες ειναι πολύ δυσκολο...:(

Leuta mou, egw tha kano kariotupo sto Pedon kai einai dorean. Prepei na sou grapsei ginekologos sou ena parapemtiko kai ston andraou ourologos i andrologos kai klinis ena rantevou kai ola ok. Se ena mina vgenoun. Etsi kai alios perimenis.


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...