Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλημέρα είμαι μανούλα διδύμων με δανικά ωράρια. Παλιά στο σπορ, μιας και τα μωράκια μου έφτασαν κιόλας 3,5 ετών. Λέμε με των άντρα μου να κάνουμε άλλη μια προσπάθεια (τελευταια) για να κάνουμε ακόμα ενα μωράκι. Εχου με βλαστοκυστες d5 Kai d6 αλλά μετά από τόσο χρόνια δεν θυμάμαι καθόλου τι θα πει αυτό... είμαι καλές πιστευετε?

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Καλημέρα κούκλες!

Πώς είμαστε σήμερα???

Ευχαριστώ leutaki μου για το ενδιαφέρον. Αύριο πάω επιτέλους να με δει... Τώρα να δούμε τι θα δείξει το μεγάλο τεστ!

Αχ κοριτσάκι μου εσένα τί σου έναναν??? Πως κατάφεραν να σακατέψουν τη φλέβα σου και πονάς??? Παρε τους κανένα τηλ μήπως και πρέπει να κάνεις κάτι. όσο για το αν θα σε ρωτούν... Σίγουρα, η περιέργεια των ανθρώπων είναι ατέλειωτη. Δεν είναι από τη δουλειά τους όμως κοριτσάκι και αν δεν θες να τους πεις να μην τους πεις. Πες τους ότι είχες ένα προσωπικό θέμα υγείας και τέλος. Φαντάζομαι πως νοιώθει και ο αντρούλης σου, αλλα όπως είπες και συ έρχονται 3ημερα και θα βοηθήσουν να ξεχαστήτε με άλλα πράγματα. Χαμόγελο και θετική ενέγεια και όλα θα πάνε καλά. :)

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ μου, μα πόσα ερωτικά μηνύματα εχθές??? :DΘα αρχίσω να ζηλεύω και γω όχι μόνο το ΑΝΙΤΑΚΙ χιχιχι. Πως είναι ο εκτορας μας? Λίγο καλλυτερα το μικρούλη μου?

chrysa μου καλημέρα και σε σένα. Να πεις του γιατρού σου ότι έχει και αλλου πορτοκαλιές... Μας το παιζουν όλοι υπεράνω... άκου εκεί μόλις του είπες πως δεν θα κάνεις τώρα βιάστηκε να σε διώξει. Να πας αλλού. Εγώ από την αρχή που ήρθα στο φορουμ αυτό λέω. Διότι και γω έτσι έκανα, αλλά απότι ακούω ο γιατρός μου που είχα πριν μπροστά στους δικούς σας ήταν πολύ πολύ πιο σωστος!!! και πάλι έφυγα διότι βρήκα άλλον που ήταν απλά καλύτερος γιατρός, πιο έξπερτ και πιο ανθρώπινος. good luck!

φιλακια σε όλες χχχχχχχχχχχ


May 2012: ΙVF-ICSI #1, (2 blastos) ~ BFN(-)

Nov 2012: FET #1, (2 blastos) ~ BFP(+) :D

mlqnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κούκλες!

Πώς είμαστε σήμερα???

Ευχαριστώ leutaki μου για το ενδιαφέρον. Αύριο πάω επιτέλους να με δει... Τώρα να δούμε τι θα δείξει το μεγάλο τεστ!

Αχ κοριτσάκι μου εσένα τί σου έναναν??? Πως κατάφεραν να σακατέψουν τη φλέβα σου και πονάς??? Παρε τους κανένα τηλ μήπως και πρέπει να κάνεις κάτι. όσο για το αν θα σε ρωτούν... Σίγουρα, η περιέργεια των ανθρώπων είναι ατέλειωτη. Δεν είναι από τη δουλειά τους όμως κοριτσάκι και αν δεν θες να τους πεις να μην τους πεις. Πες τους ότι είχες ένα προσωπικό θέμα υγείας και τέλος. Φαντάζομαι πως νοιώθει και ο αντρούλης σου, αλλα όπως είπες και συ έρχονται 3ημερα και θα βοηθήσουν να ξεχαστήτε με άλλα πράγματα. Χαμόγελο και θετική ενέγεια και όλα θα πάνε καλά. :)

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ μου, μα πόσα ερωτικά μηνύματα εχθές??? :DΘα αρχίσω να ζηλεύω και γω όχι μόνο το ΑΝΙΤΑΚΙ χιχιχι. Πως είναι ο εκτορας μας? Λίγο καλλυτερα το μικρούλη μου?

chrysa μου καλημέρα και σε σένα. Να πεις του γιατρού σου ότι έχει και αλλου πορτοκαλιές... Μας το παιζουν όλοι υπεράνω... άκου εκεί μόλις του είπες πως δεν θα κάνεις τώρα βιάστηκε να σε διώξει. Να πας αλλού. Εγώ από την αρχή που ήρθα στο φορουμ αυτό λέω. Διότι και γω έτσι έκανα, αλλά απότι ακούω ο γιατρός μου που είχα πριν μπροστά στους δικούς σας ήταν πολύ πολύ πιο σωστος!!! και πάλι έφυγα διότι βρήκα άλλον που ήταν απλά καλύτερος γιατρός, πιο έξπερτ και πιο ανθρώπινος. good luck!

φιλακια σε όλες χχχχχχχχχχχ

Κουκλάρα μου εσύ....Δεν μου λες κοριτσάκι κάνεις και εσύ αυτά που κάνει ο αντρούλης σου με τα αλεξίπτωτα?

Ο εκτορας είναι ζωηρούλης σήμερα αλλά δεν το πατάει το πόδι του, μάλλον θα τη γλιτώσουμε με ένα απλό σπάσιμο.

Εσύ απλό υπέρηχο θα κάνεις αυριο ή κάτι αλλο?Ειμαι σίγουρη όμως ότι τα Extreme boys θα είναι μια χαρά...


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ....!!!!!!!!!

ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΝ ΞΕΡΑΤΕ....ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΜΟΥ ΕΙΠΑΤΕ ΤΙΠΟΤΑ....ΝΑ ΦΥΓΩ ΠΡΙΝ ΚΑΝΩ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ..????????????

ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΛΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΜΕΝΗ....ΝΟΙΩΘΩ ΠΟΛΥ ΗΛΙΘΙΑ......!!!!!!!!!

ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΛΕΟΝ ΝΑ ΕΜΠΙΣΤΕΥΘΩ ΚΑΠΟΙΟΝ.....!!!!!!!!!!!!!!

ΧΘΕΣ ΒΡΑΔΥ, ΑΠΟΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΣΤΙΣ 11 ΠΕΡΙΠΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΚΑΙ ΕΣΒΗΣΕ....!!!!!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΞΥΠΝΗΣΑ, ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΜΕ ΕΙΧΑΝ ΠΑΡΕΙ ΣΤΙΣ 11:30.....

ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ....ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΜΙΛΗΣΩ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΠΛΕΟΝ.....ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ ΟΛΑ....!!!!!

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ....!!!!!!!


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

Chrysa να μην κάνεις σε αυτον αν δε σου έκανε κλικ. ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ! Αντε με τους αγενεις και τους αδιαφορους όλους! Ρωτάνε πως βρίσκουμε τα χρήματα και απο τι ψυχολογικές διακυμάνσεις περνάμε? Πως αλλάζει όλη η ζωή μας και όλη η καθημερινότητα? Υπάρχουν κοπέλες στον ιδιωτικό τομέα που δεν μπορούν ούτε αδεια να παρουν και τραβάνε τα 1000 μύρια....

Να μην πας καλό μου σε αυτον! ΝΑ το ακυρώσεις....

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ help me σε κάτι...Πως γινεται ο φυσικός? Πληρώνεις κάθε μήνα ωοληψία? :(

DADA δεν ήξερα ότι στο Παίδων το κανουν δωρεαν...αλλα θα ρθουμε για 1-2 ημέρες ΑΘήνα,...θα βρω ακρη να κλεισω ραντεβου εκει? Δεν μενω ΑΘηνα....


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ....!!!!!!!!!

ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΝ ΞΕΡΑΤΕ....ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΜΟΥ ΕΙΠΑΤΕ ΤΙΠΟΤΑ....ΝΑ ΦΥΓΩ ΠΡΙΝ ΚΑΝΩ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ..????????????

ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΛΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΜΕΝΗ....ΝΟΙΩΘΩ ΠΟΛΥ ΗΛΙΘΙΑ......!!!!!!!!!

ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΛΕΟΝ ΝΑ ΕΜΠΙΣΤΕΥΘΩ ΚΑΠΟΙΟΝ.....!!!!!!!!!!!!!!

ΧΘΕΣ ΒΡΑΔΥ, ΑΠΟΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΣΤΙΣ 11 ΠΕΡΙΠΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΚΑΙ ΕΣΒΗΣΕ....!!!!!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΞΥΠΝΗΣΑ, ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΜΕ ΕΙΧΑΝ ΠΑΡΕΙ ΣΤΙΣ 11:30.....

ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ....ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΜΙΛΗΣΩ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΠΛΕΟΝ.....ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ ΟΛΑ....!!!!!

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ....!!!!!!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΝΝΙΤΑΚΙ ΜΟΥ!

Και γω το ειχα παθει αυτο...να μην εμπιστευομαι κανεναν και παρόλο που η δευτερη επιλογη γιατρού ηταν καλή..ακομα δεν εχω εμπιστοσυνη σε γιατρο...


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κοριτσάκια!

Αναστασία με το καλό να δεχτείς τον Έκτορα στην αγκαλιά σου, με τόση αγάπη που θα του δώσετε θα γίνει καλά το σκυλάκι σας!!

Ανιτάκι μην τις ακούς αυτές, κάνανε τρελίτσες χτες που έλειπες γιατί ζηλεύουν κατά βάθος που τις παρατάς και κάνεις παρείτσα με τον αντρούλη σου! :tongue::tongue::tongue::tongue::tongue: . Είδα ένα πόστ σου στο parents "θα ήθελα τη γνώμη σας για Ηλία Γάτο". μήπως να ξαναγράψεις τίποτα εκεί, τουλάχιστον για τη γραμματεία. γιατί υπάρχει και άλλη μια κοπέλα που λέει για ανοργάνωτη γραμματεία, που σημαίνει ότι μάλλον εκεί είναι το πρόβλημα.... να ξέρουν οι κοπέλες τι να περιμένουν...

Pink Hat απορία θα μου μείνει κι εμένα που πάς. Μου το στέλνεις και εμένα pm??

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ....!!!!!!!!!

ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΝ ΞΕΡΑΤΕ....ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΜΟΥ ΕΙΠΑΤΕ ΤΙΠΟΤΑ....ΝΑ ΦΥΓΩ ΠΡΙΝ ΚΑΝΩ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ..????????????

ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΛΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΜΕΝΗ....ΝΟΙΩΘΩ ΠΟΛΥ ΗΛΙΘΙΑ......!!!!!!!!!

ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΛΕΟΝ ΝΑ ΕΜΠΙΣΤΕΥΘΩ ΚΑΠΟΙΟΝ.....!!!!!!!!!!!!!!

ΧΘΕΣ ΒΡΑΔΥ, ΑΠΟΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΣΤΙΣ 11 ΠΕΡΙΠΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΚΑΙ ΕΣΒΗΣΕ....!!!!!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΞΥΠΝΗΣΑ, ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΜΕ ΕΙΧΑΝ ΠΑΡΕΙ ΣΤΙΣ 11:30.....

ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ....ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΜΙΛΗΣΩ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΠΛΕΟΝ.....ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ ΟΛΑ....!!!!!

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ....!!!!!!!

Ανιτάκι θα σε μαλώσω...Σύνελθε...εμένα όταν μου είπες ότι Γιατρός σου είναι ο Γα..ος, είχες ήδη ξεκινήσει την προσπάθεια σου και ξέρεις και συ ότι είναι πολύ λεπτό θέμα να μιλήσεις σε κάποια κοπέλα για τον γιατρό της...και ειδικά όταν ήδη έχει ξεκινήσει.Και απ' οτι είπες στον είχε συστήσει η αδερφή σου.Εγώ έχω δημοσιεύση και στο παρελθόν την εμπειρία μου για το συγκεκριμένο κέντρο και μάλιστα πολύ αναλυτικά και με πολύ σκληρά λογια.

Το θέμα όμως είναι τι κάνουμε τώρα?Τι θα κάνεις Ανίτα?Μη μου πεις ότι θα αφήσεις τον οποιοδήποτε να σου σπάσει τον τσαμπουκά?

Γνώμη μου να προχωρήσεις μπροστά και να πάρεις τηλ. στο κέντρο και να μιλήσεις τώρα με τον γιατρό σου.ανίτα το κεφάλι ψηλά..


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ανιτάκι θα σε μαλώσω...Σύνελθε...εμένα όταν μου είπες ότι Γιατρός σου είναι ο Γα..ος, είχες ήδη ξεκινήσει την προσπάθεια σου και ξέρεις και συ ότι είναι πολύ λεπτό θέμα να μιλήσεις σε κάποια κοπέλα για τον γιατρό της...και ειδικά όταν ήδη έχει ξεκινήσει.Και απ' οτι είπες στον είχε συστήσει η αδερφή σου.Εγώ έχω δημοσιεύση και στο παρελθόν την εμπειρία μου για το συγκεκριμένο κέντρο και μάλιστα πολύ αναλυτικά και με πολύ σκληρά λογια.

Το θέμα όμως είναι τι κάνουμε τώρα?Τι θα κάνεις Ανίτα?Μη μου πεις ότι θα αφήσεις τον οποιοδήποτε να σου σπάσει τον τσαμπουκά?

Γνώμη μου να προχωρήσεις μπροστά και να πάρεις τηλ. στο κέντρο και να μιλήσεις τώρα με τον γιατρό σου.ανίτα το κεφάλι ψηλά..

ΣΥΜΦΩΝΩ!

Να πάρεις τηλεφωνο και με πολλή αξιοπρεπεια να πεις όσα εχεις να πεις στον ιδιο στον γιατρο και να του τονισεις οτι να μην φερεται σωστα ειναι δυσφήμηση γι αυτον γιατι σιγουρα σε οποια κοπελα σε ρωτήσει γι αυτον θα πεις τι εγινε και δεν τον συμφερει. Να το καταλαβουν αυτο....Μου εγιναν ολοι οι εξωσωματικοι...Ολοι οι παλιοι γυναικολόγοι με 1-2 συνεδρια και σεμιναρια μου εγιναν εξωσωματικοι...

Σας εχω γραψει για τον 1ο γιατρο που ειχα....ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ! θα λεω τα χειροτερα απο σταθω και βρεθώ....


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Chrysa να μην κάνεις σε αυτον αν δε σου έκανε κλικ. ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ! Αντε με τους αγενεις και τους αδιαφορους όλους! Ρωτάνε πως βρίσκουμε τα χρήματα και απο τι ψυχολογικές διακυμάνσεις περνάμε? Πως αλλάζει όλη η ζωή μας και όλη η καθημερινότητα? Υπάρχουν κοπέλες στον ιδιωτικό τομέα που δεν μπορούν ούτε αδεια να παρουν και τραβάνε τα 1000 μύρια....

Να μην πας καλό μου σε αυτον! ΝΑ το ακυρώσεις....

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ help me σε κάτι...Πως γινεται ο φυσικός? Πληρώνεις κάθε μήνα ωοληψία? :(

DADA δεν ήξερα ότι στο Παίδων το κανουν δωρεαν...αλλα θα ρθουμε για 1-2 ημέρες ΑΘήνα,...θα βρω ακρη να κλεισω ραντεβου εκει? Δεν μενω ΑΘηνα....

Θα σου πω τι θα κάνω εγώ, Θα μαζευώ το ωάριο του κύκλου και θα προχωράω κατευθείαν σε εμβρυομεταφορά μετά από λίγες μέρες.Δεν θα βάζω κατάψυξη για να τα βάλω όλα μαζί.Ξέρω όμως ότι πληρώνεις κάθε μήνα την ωοληψία( λιγότερα χρήματα όμως απ' οτι με την κλασική εξωσωματική)


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ help me σε κάτι...Πως γινεται ο φυσικός? Πληρώνεις κάθε μήνα ωοληψία? :(

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ για πες μου καλό μου αν ξερεις βεβαια...


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Θα σου πω τι θα κάνω εγώ, Θα μαζευώ το ωάριο του κύκλου και θα προχωράω κατευθείαν σε εμβρυομεταφορά μετά από λίγες μέρες.Δεν θα βάζω κατάψυξη για να τα βάλω όλα μαζί.Ξέρω όμως ότι πληρώνεις κάθε μήνα την ωοληψία( λιγότερα χρήματα όμως απ' οτι με την εξωσωματική)

Δεν ειδα οτι μου απαντησες και σε ξαναρωτουσα...

Α...ετσι θα το κανεις ε? Και εμβρυομεταφορα δεν πληρώνεις?

Ειναι καλυτερα Αναστασάκι έτσι?


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Ανιτάκι θα σε μαλώσω...Σύνελθε...εμένα όταν μου είπες ότι Γιατρός σου είναι ο Γα..ος, είχες ήδη ξεκινήσει την προσπάθεια σου και ξέρεις και συ ότι είναι πολύ λεπτό θέμα να μιλήσεις σε κάποια κοπέλα για τον γιατρό της...και ειδικά όταν ήδη έχει ξεκινήσει.Και απ' οτι είπες στον είχε συστήσει η αδερφή σου.Εγώ έχω δημοσιεύση και στο παρελθόν την εμπειρία μου για το συγκεκριμένο κέντρο και μάλιστα πολύ αναλυτικά και με πολύ σκληρά λογια.

Το θέμα όμως είναι τι κάνουμε τώρα?Τι θα κάνεις Ανίτα?Μη μου πεις ότι θα αφήσεις τον οποιοδήποτε να σου σπάσει τον τσαμπουκά?

Γνώμη μου να προχωρήσεις μπροστά και να πάρεις τηλ. στο κέντρο και να μιλήσεις τώρα με τον γιατρό σου.ανίτα το κεφάλι ψηλά..

ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ ΓΙΑ ΜΕΝΑ......ΕΙΛΗΚΡΙΝΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΛΕΟΝ......ΠΟΙΟΝ ΝΑ ΕΜΠΙΣΤΕΥΘΩ....??????????

ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΑΝΑΜΙΛΗΣΩ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ....ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΛΗΓΩΜΕΝΗ....!!!!!!!!!

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΕΚΤΟΡΑ.....


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειδα οτι μου απαντησες και σε ξαναρωτουσα...

Α...ετσι θα το κανεις ε? Και εμβρυομεταφορα δεν πληρώνεις?

Ειναι καλυτερα Αναστασάκι έτσι?

Πληρώνεις αλλά όλο το πακέτο πάει περίπου 1000-1200, μπορει και λιγότερο με παζάρι.Για μας που δεν κάνουμε πολλά ωάρια είναι καλύτερα γιατί δεν υπάρχει λόγος να πέρνουμε 1000 ορμόνες και να κατεβάζουμε μόνο 2-3 αυγουλάκια.πάντα του φυσικού κύκλου είναι καλύτερης δυναμικής γιατί τα επιλέγει η ίδια η φύση.


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ ΓΙΑ ΜΕΝΑ......ΕΙΛΗΚΡΙΝΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΛΕΟΝ......ΠΟΙΟΝ ΝΑ ΕΜΠΙΣΤΕΥΘΩ....??????????

ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΑΝΑΜΙΛΗΣΩ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ....ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΛΗΓΩΜΕΝΗ....!!!!!!!!!

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΕΚΤΟΡΑ.....

Αφου δεν θελεις τοτε να μην τους πάρεις κορίτσι μου.....Εμεις νομίζαμε οτι ηθελες να τα βγαλεις απο μεσα σου....Αν νιωσεις χειροτερα μιλώντας μαζί τους να μη τους μιλήσεις...

ΑΝΝΙΤΑΚΙ μου στην ΑΘήνα εχεις πολλές επιλογες απο γιατρούς...Παρε γνώμες απο τα κορίτσια και πηγαινε δες 2-3....

Εγώ μετα τις 2 προσπαθειες που ειχα με τον μ...... ειδα 4 γιατρους πριν αποφασίσω....με ποιον θα κάνω την 3η και μπορει να ηταν βιοχημική αλλα εκανα εξωσωσματικη 1η φορά με αξιοπρεπές ενδομήτριο, με καλά ωάρια και καλή αντιμετώπιση απο γιατρό και κέντρο...Ειναι πολύ σημαντικο αυτο...


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ ΓΙΑ ΜΕΝΑ......ΕΙΛΗΚΡΙΝΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΛΕΟΝ......ΠΟΙΟΝ ΝΑ ΕΜΠΙΣΤΕΥΘΩ....??????????

ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΑΝΑΜΙΛΗΣΩ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ....ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΛΗΓΩΜΕΝΗ....!!!!!!!!!

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΕΚΤΟΡΑ.....

ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΞΑΝΑΓΥΡΝΑ ΣΤΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΡΘΩ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΧΑΜΟΣ...

ΤΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΡΕ ΑΝΙΤΑ?????ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΑΤΗΣΕΙΣ???

ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΑΚΟΥΩ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΠΟ ΣΕΝΑ....ΤΣΤΣΤΣΤΣ


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...