Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Koula - mares


kale

Recommended Posts


Διαφημίσεις

νομιζω οτι ηδη εχω πει στη dada για τον συγκεκριμενο. Οποτε λογικα θα σου δωσει την ιδια πληροφορια. εκτος κι αν εχει διαφορετικη γνωμη που αν ειναι ετσι θα ηθελα να ξερω.. για να εχω και πληρη εικονα δηλαδη.

Pote to estiles;

Tora epsaxna ta minimata mou, den exo kati apo esena :confused::confused::confused:


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σε ευχαριστώ πολύ pink hat.Έλαβα το μήνυμα.Ρε κορίτσια σήμερα πρώτη μέρα δεν έχω καπνίσει και υπάρχουν στιγμές που νομίζω θα σκοτώσω άνθρωπο.Βασικά μόνο όταν το σκέφτομαι.Να τώρα που είμαι σπίτι και υπό άλλες συνθήκες θα κάπνιζα το σκέφτομαι και με πιάνει φρίκη.Όταν είμαι στη δουλειά που έτσι κι αλλιώς δεν καπνίζω δεν νιώθω τίποτα.Θέλω συνέχεια κάτι να κάνω για να μην το σκέφτομαι.Βασικά το αποφάσισα γιατί το έκοψε και ο άντρας μου εδώ και έναν μήνα περίπου και κάποια στιγμή το Σάββατο που πήγα να τον φιλήσω και νωρίτερα είχα καπνίσει του μύρισε άσχημα και το είδα αυτό,οπότε είπα τέλος,αλλά υπάρχουν στιγμές που δεν την παλεύω και αυτή η στιγμή είναι μια από αυτές τις στιγμές.Έχω κόψει πρόσφατα και τον καφέ και καταλαβαίνετε...

Link to comment
Share on other sites

αχ κοριτσια ου μπλεξεις με γιατρους ασοψετε η αναγκη....

πηγα σημερα στον εξωσωματικο με ξεπεταξε στα γρηγορα ειδε τις εξετασεις μου κμου λεει μια χαρα δεν εχεις προβλημα παμε στην επομενη προσπαθεια με τα κρυοσυντηρημενα κ οταν τον ειπα τελος του χρονου εκει ηθελε να με ξεφορτωθει...τον ειπα οτι η ανοσολογος μου ειπε οτι ειναι ορμονικο κ πρεπει να ρυθμιστει η περιοδος κ ισως για αυτο απεβαλα μηπως η μητρα ξερενεται για αυτο ειχα την αποβολη κ μου λεει κατι τετοιο δεν ισχυει σε αυτο βεβαια δεν επιμενω μπορει να χει δικιο κ του λεω τι φταιει τοτε αφου δεν βρισκουμαι το προβλημα μου λεει η αποβολη ναι αλλα η αποβολη καπου οφειλεται κ μου λεει οργανισμος το απεβαλε μαλλον ηταν τυχαιο κ του λεω καλα τον προηγουμενο μηνα μου δωσατε πιθανοτητα 13% τυχαιο κ οτι πρεπει να κανω τις συγκεκριμενες εξετασεις οπου θα βρεθει κ το προβλημα που εδωσα στο κεντρο σας 850 κ τωρα μου λετε τυχαιο ακρη παντως κοριτσια δεν εβγαλα μου εδωσε κ πρωτοκολο που δεν μου εξηγησε τι πρεπει να κανω...τωρα θα μου πειτε αντι νασαι χαρουμενη που δεν εχεις κανενα προβλημα ναι ειμαι χαρουμενη αλλα δεν αναπαυομαι κιολας δεν θελω 2η αποτυχια χωρις να ξερουμε τι φταιει ειναι δυσκολοι καιροι εδωσα 2500 κ τωρα θα πρεπει να μαζεψω 1300 αν ειχα την οικονομικη ανεση δεν θα το συζητουσα καν....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια...

Επιστροφή στη δουλειά........:(:(:(

Κοιμήθηκα χαλια...δεν ξέρω τι εγινε στη χθεσινη αιμοληψία αλλα ειχα φριχτούς πόνους στο χερι, ήταν πιασμένο όλο απο τα δαχτυλα μέχρι τον ώμο...Νόμιζα θα εκραγεί η φλέβα, φοβήθηκα κάποια στιγμή....Δύσκολη μέρα - δύσκολη νύχτα...Αν περάσει και η σημερινή που θα ρωτάνε όλοι που ήμουνα και θα πρέπει να τo παίζω ανετη...τον φαγαμε τον γαιδαρο..

Και ο αντρας μου δεν ειχε υπνο...ο κακομοίρης...εγινε 5 να κοιμηθει...χαλια ηταν...να δω πως θα παει στη δουλεια και αυτος....


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Zetta πλησιάζει η ωοληψία....σου ευχομαι ολα να πανε μια χαρα...να εχεις πολλα ωάρια και καλά που να γινουν παιδακια σε λίγους μήνες...

Κελλυ σήμερα θα πας στον γιατρο? Ελπίζω να μας πεις καλά νεα....

Λαμπρινή μου πως εισαι εσυ? Το μωράκι σου καλα?

Χριστινάκια μου εγκυούλες όλα καλα? Θελω να προσεχετε και να μην αγχωνεστε (όσο γίνεται :tongue:)

Louloulika ελπίζω να εισαι καλύτερα κορίτσι μου!!!

Σε όλες τις αλλες!!!! Χασαμε τη μάχη κορίτσια όχι τον πόλεμο!!!Ειναι Άνοιξη...ακολουθούν 3ημερα ;););););) ολα καλα!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου...Τι μου κάνετε?Εγώ σήμερα σπίτι θα περιμένω με αγωνία πότε θα μου φέρει ο άντρας μου τον Εκτορα από τον κτηνίατρο, δεν μπόρεσα να πάω μαζί του γιατί χθες έκανα οξέα στην αισθητικό και δεν πρέπει να με δει ο ήλιος, σύν ότι μου είρθε τελικά η περίοδος και πονάω αρκετά...

Αυτά απο εμένα....

Ανίτα σε πήρε ο γιατρός?


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

αχ κοριτσια ου μπλεξεις με γιατρους ασοψετε η αναγκη....

πηγα σημερα στον εξωσωματικο με ξεπεταξε στα γρηγορα ειδε τις εξετασεις μου κμου λεει μια χαρα δεν εχεις προβλημα παμε στην επομενη προσπαθεια με τα κρυοσυντηρημενα κ οταν τον ειπα τελος του χρονου εκει ηθελε να με ξεφορτωθει...τον ειπα οτι η ανοσολογος μου ειπε οτι ειναι ορμονικο κ πρεπει να ρυθμιστει η περιοδος κ ισως για αυτο απεβαλα μηπως η μητρα ξερενεται για αυτο ειχα την αποβολη κ μου λεει κατι τετοιο δεν ισχυει σε αυτο βεβαια δεν επιμενω μπορει να χει δικιο κ του λεω τι φταιει τοτε αφου δεν βρισκουμαι το προβλημα μου λεει η αποβολη ναι αλλα η αποβολη καπου οφειλεται κ μου λεει οργανισμος το απεβαλε μαλλον ηταν τυχαιο κ του λεω καλα τον προηγουμενο μηνα μου δωσατε πιθανοτητα 13% τυχαιο κ οτι πρεπει να κανω τις συγκεκριμενες εξετασεις οπου θα βρεθει κ το προβλημα που εδωσα στο κεντρο σας 850 κ τωρα μου λετε τυχαιο ακρη παντως κοριτσια δεν εβγαλα μου εδωσε κ πρωτοκολο που δεν μου εξηγησε τι πρεπει να κανω...τωρα θα μου πειτε αντι νασαι χαρουμενη που δεν εχεις κανενα προβλημα ναι ειμαι χαρουμενη αλλα δεν αναπαυομαι κιολας δεν θελω 2η αποτυχια χωρις να ξερουμε τι φταιει ειναι δυσκολοι καιροι εδωσα 2500 κ τωρα θα πρεπει να μαζεψω 1300 αν ειχα την οικονομικη ανεση δεν θα το συζητουσα καν....

Chrysa όποιος δεν μας κάνει τον αλλάζουμε, δεν τους έχουμε ανάγκη, μας έχουν ανάγκη...Αντε μην τα πάρω πάλι στο κρανίο...:evil::evil::evil:


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν ήρθε η ώρα τώρα μια και έχω και τα νευρα μου να μιλήσω για τον γιατρό της Ανίτας και για την γραμματεία του κέντρου, μιας και έχω ιδία πείρα αφού την πρώτη ivf την είχα κάνει σε αυτό το κέντρο στον συνεργάτη του κυριου Γ..ου.Λοιπόν οι άνθρωποι είναι για τα σκ@τ@ εντελώς, κανένα ενδιαφέρων και καμία εξειδίκευση, το απόλυτο τίποτα.Να φανταστείτε μου είχαν δώσει τότε να κάνω gonal, ξεκίνησα κανονικά την θεραπεία μου, πάω για τον πρώτο υπέρηχο βλέπουν ότι δεν είχα καλή ανταπόκριση μου λέει ο γιατρός θα πάρεις τόσες μονάδες και θα ανεβαίνεις σταδιακά, να μην πολυλογω πάω για τον δευτερο υπέρηχο μου ανεβάζει και άλλο τη δόση, πάω σπίτι μου και βλέπω ότι δεν με φτάναν οι μονάδες για άλλες 3 ημέρες που ήθελα για την θεραπεία, τους παίρνω τηλ και μόνο που δεν με έβρισε η κοπέλα στην γραμματεια, μου φώναζε και μου έλεγε "Γιατί δεν έχετε άλλες ενέσεις?Θα πάει όλη η θεραπεία χαμένη...Και είναι δύσκολο να βρείτε στο φαρμακείο χωρίς να έχετε κάνει παραγγελία" κλπ.Της λέω "κοπέλα μου εσείς μου είπατε να γράψω 3000 μονάδες gonal, δεν μου τα έγραψα μόνη μου τα φάρμακα" και μου λέει "αφού είδες ότι σου ανέβαζε τη δόση ο γιατρός, δεν κατάλαβες ότι δεν θα σου φτάναν?" και τα παίρνει στο κρανίο ο άντρας μου και μου βουτάει το τηλ. από το χέρι και της ρίχνει ένα ξέχεσμα, της λέει "δεν έχουμε ξανακάνει εξωσωματικη κυρία μου για να ξέρουμε τι ενέσεις και πόσες ενέσεις να πάρουμε, αυτό είναι δική σας δουλειά και του γιατρού σας να μας ενημερώσετε, αν ξέραμε θα κάναμε μόνοι μας δεν θα ερχόμασταν σε σας."Τέλοσπάντων απ'οτι καταλαβαίνετε αντιμετώπιση χάλια, θυμάμαι ότι είχα στρεσαριστεί τόσο πολύ που ήθελα να τα παρατήσω στη μέση και κακώς που δεν τα παράτησα τελικά, αλλά να πας με την ελπίδα και στο τέλος την πατάς.

Καλα σοβαρα?

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ!!!!!!!!!!!!

Τι τραβάμε ρε με τους αχρηστους!!!!

Περαστικα στο σκυλάκι σας! Ελπίζω να μην ποναει πολύ το καλό μου...


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...