Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ακούσαμε καρδια!!!!!!! 143 παλμοί! Μου έγραψε εξετάσεις και ξανά εξεταση σε 15 μέρες!  Πιθανή ημερομηνία τοκετού Γενάρης 2025!

      πρίν από 40 λεπτά , DizzyツMommy είπε:

      Καλημέρα κορίτσια, όχι τελικά δεν έκανα την ωοληψια. Θα πάμε σε επόμενη προσπάθεια. Θα χρειαστώ gonal καθώς δεν μπορώ να ξαναπάρω απ' την επιτροπή τόσο σύντομα. Αν γνωρίζετε κάτι το εκτιμώ πάρα πολύ!

      Κορίτσια και bemfola 300 αν υπάρχουν. Ευχαριστώ πολύ!

      Πόσο θυμώνω με το κράτος που δε βοηθάει πιο ουσιαστικά με τα φάρμακα. Εύχομαι να βρεις άμεσα. 🙏

      πρίν από 15 λεπτά , Τουτουνι είπε:

      Κορίτσια καλημερα!!! Μήπως κάποια κοπέλα ξέρει να μου πει τι είναι η βλαστοκυστη d6?

      Η βλαστοκυστη  5ης ημέρας αξιολογείται απο το 1 εως το 6 και πίσω από το νούμερο παίρνει 2 γράμματα από Α-C. Σε βλαστοκυστη 5ης ημέρας το 6 μπροστά δείχνει ότι έχει εκκολαφθει πληρως. Εκτός αν εννοούν βλαστοκυστη 6ης ημέρας  

      • Μου αρέσει 1
      • Λουλούδια 1

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Μετά τις 10 μέρες μπορείς να φάς και άλλα φαγητά????

Τι επιτρέπεται να πίνεις????Χυμό ας πούμε επιτρέπεται ή με τόσα φρούτα δεν κάνει να πίνεις και χυμό!!!Καφέ???

ΝΑΙ μετά τις 10 μέρες μπορείς να φάς οτι φαγητό θέλεις,μπορεις να φας το κρέας το μεσημέρι και μετά 3 ώρες να φας ρύζι ή και πατάτες.......οχι χυμούς καφέ μέχρι 2 την ημέρα,αντε 3........

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πάντως δεν ακούγεται ιδιαίτερα δύσκολη.Την έχεις κάπου γραμμένη να μου την στείλεις σε mail???

Δεν την έχω .....αλλά θα την γράψω ΄΄και θα πω την νύφη μου πως να την στείλω.....

Link to comment
Share on other sites

Εκτός χοιρινό......εγώ τα κάνω στο φούρνο,μαγειρεύω για 2 μέρες.......μπορείς και μπανάνα,αλλά τώρα έχει τόσα φρούτα που δεν χρειάζεται να φας μπανάνα........δεν θέλει να γίνεται αυτός ο συνδυασμός........δεν ξέρω γιατί......

Αυτό με το χοιρινό με χάλασε λίγο, μου αρέσει ρε γ@#$το...Με της Δημητρούλας τρώω σχεδόν τα πάντα και δε πεινάω...


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Στο κρέας δεν βάζω και εγώ.Στη σαλάτα όμως θέλω λίγο λαδάκι.Όχι πολύ.

Ναι μπορείς .....και δεν χρειάζεται να μαγειρεύεις ξεχωριστα.....απλά δεν θα τρως μαζι κρέας με σαλάτα ή ρύζι.....

Link to comment
Share on other sites

Δεν την έχω .....αλλά θα την γράψω ΄΄και θα πω την νύφη μου πως να την στείλω.....

Οκ όταν βρεις χρόνο και την έχεις έτοιμη πες μου να σου δώσω το mail μου!!!

Εσύ την ξεκινάς και την σταματάς???

Στην έχει δώσει διαιτολόγος???

Όλο ερωτήσεις είμαι σήμερα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με το χοιρινό με χάλασε λίγο, μου αρέσει ρε γ@#$το...Με της Δημητρούλας τρώω σχεδόν τα πάντα και δε πεινάω...

Και εμένα μου αρέσει το χοιρινό πολύ,αλλά λένε ότι είναι το πιο βρώμικο κρέας.Το μοσχάρι το τρώω μεν,αλλά πρέπει να βάλω και λίγη μουσταρδίτσα για να πάει κάτω πιο εύκολα ή να το κάνω κοκκινιστό,πράγμα που δεν ενδείκνυται ιδιαίτερα για δίαιτες.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Οκ όταν βρεις χρόνο και την έχεις έτοιμη πες μου να σου δώσω το mail μου!!!

Εσύ την ξεκινάς και την σταματάς???

Στην έχει δώσει διαιτολόγος???

Όλο ερωτήσεις είμαι σήμερα!!!!

ΑΠΌ ΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΉΡΙΟ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΔΩΣΑΝ

Link to comment
Share on other sites

Ρικάκι πόσο καιρό κάνεις τη δίαιτα της Δήμητρας και πόσο έχεις χάσει???

την κάνω περίπου 2 μήνες αλλά με διάλειμμα μια εβδομάδα το Πάσχα και κάποιες μέρες ενδιάμεσα και εχω χάσει 6 κιλά, αλλά πιο πολλούς πόντους που έιπε και το Εφάκι...Δε με νοιάζει να χάσω γρήγορα γιατί δε πεινάω, αρκεί να τα διατηρήσω μετά...


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...