Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Koula - mares


kale

Recommended Posts


Διαφημίσεις

Καλά μιλάμε δεν πάω καλά!!!!Έγραψα πριν από ώρα ένα μήνυμα ότι πάω για διάδρομο και δεν το δημοσίευσα κατά λάθος.Τι βόδι που είμαι και θα νόμιζε και το Εφάκι ότι έφυγα έτσι ξαφνικά ενώ μιλάγαμε!!!!Sorry Εφάκι και καληνύχτα!!!!

Ήρθες πουλάκι μου????

Link to comment
Share on other sites

Καλά μιλάμε δεν πάω καλά!!!!Έγραψα πριν από ώρα ένα μήνυμα ότι πάω για διάδρομο και δεν το δημοσίευσα κατά λάθος.Τι βόδι που είμαι και θα νόμιζε και το Εφάκι ότι έφυγα έτσι ξαφνικά ενώ μιλάγαμε!!!!Sorry Εφάκι και καληνύχτα!!!!

Ήρθες πουλάκι μου????

Τώωωωωωωωωωωρα εδω και πολλή ωρα,το Ρικάκι που είναι.....;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τώωωωωωωωωωωρα εδω και πολλή ωρα,το Ρικάκι που είναι.....;

Μπααααααααααα πόση ώρα δηλαδή????Πρίν που μίλαγα με το Εφάκι που ήσουν δηλαδή????

Το Ρικάκι έχει επισκέψεις από Γερμανία,οπότε μάλλον θα αργήσει να μπει.Αν θυμάμαι καλά σήμερα τους περίμενε!!!

Link to comment
Share on other sites

Μπααααααααααα πόση ώρα δηλαδή????Πρίν που μίλαγα με το Εφάκι που ήσουν δηλαδή????

Το Ρικάκι έχει επισκέψεις από Γερμανία,οπότε μάλλον θα αργήσει να μπει.Αν θυμάμαι καλά σήμερα τους περίμενε!!!

Στις 23¨και 18 έγραψα μνμ,δεν το είδες;

Link to comment
Share on other sites

Στις 23¨και 18 έγραψα μνμ,δεν το είδες;

Αφού σου λέω παιδί μου είμαι τελείως ξεμυαλισμένη!!!!Κατά τις 23.00 έγραψα ένα μήνυμα ότι πάω για διάδρομο και δεν το δημοσίευσα!!!!Το δικό σου το είδα όταν επέστρεψα πια και το Εφάκι είχε φύγει.Πωπω νιώθω πολύ άσχημα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αφού σου λέω παιδί μου είμαι τελείως ξεμυαλισμένη!!!!Κατά τις 23.00 έγραψα ένα μήνυμα ότι πάω για διάδρομο και δεν το δημοσίευσα!!!!Το δικό σου το είδα όταν επέστρεψα πια και το Εφάκι είχε φύγει.Πωπω νιώθω πολύ άσχημα.

Σιγά ρε συ,το Εφάκι είναι καλό παιδί δεν παρεξηγεί.........μην κοιμηθεις σήμερα ναι;......

Link to comment
Share on other sites

Σιγά ρε συ,το Εφάκι είναι καλό παιδί δεν παρεξηγεί.........μην κοιμηθεις σήμερα ναι;......

Ναι ρε δεν παρεξηγεί,αλλά εξαφανίστηκα ξαφνικά ενώ ήμασταν οι δυο μας και μιλάγαμε!!!!

Αη μαρήηηηηηηηηηηηη να μην κοιμηθώ!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...