Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Ναι και εγώ θα πηγαίνω.......με κόβεις για τέτοια;Παρακαλάω να ακυρωθείιιιιιιιιιι...........

Που ξέρεις μπορεί να γνωρίσεις και καμιά τρελή σαν εσένα και περάσεις και τέλεια...Να τα κυνηγάς αυτά, αφού γίνονται και μια στο τόσο...


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Θες να μου πεις τι δίαιτα κάνεις?????????

Λοιπόν....... κάθε πρωί τρως 1 κουλούρι,μετά απο 3 ωρες τρως 2 φρούτα διαφορετικά,μετά 3 ωρες τρώς φαγητό χωρις σαλάτα,μετά 3ώρες τρώς σαλάτα,μετά 3 ωρες 2 φρούτα διαφορετικά απο το πρωι.10 ΜΈΡΕς ΠΡΈΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΆΝΕΙΣ ΧΩΡΊς ΔΙΑΚΟΠΉ.....ΤΗΝ ΔΈΚΑΤΗ ΜΈΡΑ ΤΡΩς ΟΤΙ ΘΈΛΕΙς ΜΕ ΜΈΤΡΟ ΌΜΩς.......Και καλύτερα τις 10 μέρες να τρώς μόνο κρέας.......Μετά τις 10 μέρες κάθε 7 μέρες τρως οτι θέλεις.........Απλά δεν θέλει να τρώς φαγητό με σαλάτα μαζί,και να τρώς 4 διαφορετικά φρούτα την ημέρα.Δεν ξέρω αν κατάλαβες,αν έχεις απορία ρώτα με.........

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν....... κάθε πρωί τρως 1 κουλούρι,μετά απο 3 ωρες τρως 2 φρούτα διαφορετικά,μετά 3 ωρες τρώς φαγητό χωρις σαλάτα,μετά 3ώρες τρώς σαλάτα,μετά 3 ωρες 2 φρούτα διαφορετικά απο το πρωι.10 ΜΈΡΕς ΠΡΈΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΆΝΕΙΣ ΧΩΡΊς ΔΙΑΚΟΠΉ.....ΤΗΝ ΔΈΚΑΤΗ ΜΈΡΑ ΤΡΩς ΟΤΙ ΘΈΛΕΙς ΜΕ ΜΈΤΡΟ ΌΜΩς.......Και καλύτερα τις 10 μέρες να τρώς μόνο κρέας.......Μετά τις 10 μέρες κάθε 7 μέρες τρως οτι θέλεις.........Απλά δεν θέλει να τρώς φαγητό με σαλάτα μαζί,και να τρώς 4 διαφορετικά φρούτα την ημέρα.Δεν ξέρω αν κατάλαβες,αν έχεις απορία ρώτα με.........

Και στο φαγητό και στη σαλάτα σου έχει συγκεκριμένες ποσότητες...


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites

Που ξέρεις μπορεί να γνωρίσεις και καμιά τρελή σαν εσένα και περάσεις και τέλεια...Να τα κυνηγάς αυτά, αφού γίνονται και μια στο τόσο...

Ναι εγω δεν έχω άλλη δουλειά απο το να τρέχω πίσω απο τους βετεράνους........πρώτη και τελευταία φορά που πάω...........

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και στο φαγητό και στη σαλάτα σου έχει συγκεκριμένες ποσότητες...

ΜΊΑ ΜΕΡΊΔΑ ΚΡΈΑς ΚΑΙ ΣΑΛΆΤΑ ΌΣΗ ΘΈΛΕΙΣ .........εγω τις 10 μέρες επειδή εχω πολλά κιλά να χάσω.......χάνω γύρω στα πέντε κιλά.....

Link to comment
Share on other sites

ΜΊΑ ΜΕΡΊΔΑ ΚΡΈΑς ΚΑΙ ΣΑΛΆΤΑ ΌΣΗ ΘΈΛΕΙΣ .........εγω τις 10 μέρες επειδή εχω πολλά κιλά να χάσω.......χάνω γύρω στα πέντε κιλά.....

και μετά κάθε εβδομάδα χάνω 1 με 2 κιλά...........

Link to comment
Share on other sites

ΜΊΑ ΜΕΡΊΔΑ ΚΡΈΑς ΚΑΙ ΣΑΛΆΤΑ ΌΣΗ ΘΈΛΕΙΣ .........εγω τις 10 μέρες επειδή εχω πολλά κιλά να χάσω.......χάνω γύρω στα πέντε κιλά.....

Κρέας ό,τι να ναι ή μόνο κοτόπουλο και μοσχάρι???Πώς να είναι μαγειρεμένο,μόνο ψητό?????Στα φρούτα σου έχει και μπανάνα?????Γιατί να τρως κρέας χωρίς σαλάτα???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ρε αγαπούλα άμα χάνεις έτσι είναι πολύ καλά και δεν ακούγεται και ιδιαίτερα δύσκολη...Κάνε την προσπάθεια...

Ναι δεν είναι δύσκολη.........δεν είχα δυσκολευτεί καθόλου.......πρέπει να το πάρω απόφαση.........

Link to comment
Share on other sites

Κρέας ό,τι να ναι ή μόνο κοτόπουλο και μοσχάρι???Πώς να είναι μαγειρεμένο,μόνο ψητό?????Στα φρούτα σου έχει και μπανάνα?????Γιατί να τρως κρέας χωρίς σαλάτα???

Εκτός χοιρινό......εγώ τα κάνω στο φούρνο,μαγειρεύω για 2 μέρες.......μπορείς και μπανάνα,αλλά τώρα έχει τόσα φρούτα που δεν χρειάζεται να φας μπανάνα........δεν θέλει να γίνεται αυτός ο συνδυασμός........δεν ξέρω γιατί......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...