Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Koula - mares


kale

Recommended Posts


Διαφημίσεις

Ναι ρε δεν παρεξηγεί,αλλά εξαφανίστηκα ξαφνικά ενώ ήμασταν οι δυο μας και μιλάγαμε!!!!

Αη μαρήηηηηηηηηηηηη να μην κοιμηθώ!!!!!!!!!

Τι έγινε έλειπα και σε άρχισε το Μορφάκι στο δούλεμα!!! Ελα Νάντια μου να τη βάλουμε κάτω να βρούμε κάτι να της τα χώσουμε, γιατί τώρα με τα 8ωρα δυσκολεύομαι....


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε έλειπα και σε άρχισε το Μορφάκι στο δούλεμα!!! Ελα Νάντια μου να τη βάλουμε κάτω να βρούμε κάτι να της τα χώσουμε, γιατί τώρα με τα 8ωρα δυσκολεύομαι....

Αχαχαχαχαχαχαχαχα...........τώρα τι θα βρείτε να πείτε;............αχαχαχαχαχαχα....

Link to comment
Share on other sites

Καλώς την και καλώς τους δέχτηκες!!!!

Ευχαριστώ Νάντια μου, εγώ ευτυχώς εχω το ταλιμπανάκι και ξεφεύγω...Τους αποχαιρέτησα κατα τις 11 και τους άφησα παραλία να τα πείνουν, γύρισα να το κοιμήσω και να μιλήσω με τις φούλες μου...


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τι έγινε έλειπα και σε άρχισε το Μορφάκι στο δούλεμα!!! Ελα Νάντια μου να τη βάλουμε κάτω να βρούμε κάτι να της τα χώσουμε, γιατί τώρα με τα 8ωρα δυσκολεύομαι....

Είδες Ρικάκι μου???????Με δουλεύει η τρελάρα!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αυτές οι πρώτες μέρες της δίαιτας πόσες είναι που είναι πιο δύσκολες...Δεν τελείωνουν ακόμα???

Για να τελειώσουν πρέπει να αρχίσουν πρώτα.................................:tongue:Αχαχαχαχαχαχα........

Link to comment
Share on other sites

Αχαχαχαχαχαχαχαχα...........τώρα τι θα βρείτε να πείτε;............αχαχαχαχαχαχα....

Για κάτσε να σκεφτώ!!!!!Χμμμμμμμμμμ!!!!!!!!!

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ το βρήκα για τα χάπια!!!!!!!!!

Δεν ήταν και πολύ δύσκολο Μορφάκι μου ε??????????

Τι τα θες μαρή αυτά τα σκευάσματα?????Τρίχες κάνουν,τίποτα δεν κάνουν!!!!

Άσε μην κάνουν και κανένα κακό!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αχαχαχαχαχαχαχαχα...........τώρα τι θα βρείτε να πείτε;............αχαχαχαχαχαχα....

Α μην ανησυχείς, έχω κάτι στο μυαλο, γιατί τώρα άμα μου αρχίσεις τις λιμοκτονίες και τα φάρμακα και τα γυμναστήρια όλα μαζεμενα και με υπερβολες θα μου δώσεις θέμα...Νάντια ετοιμάσουυυυυυ...


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Α μην ανησυχείς, έχω κάτι στο μυαλο, γιατί τώρα άμα μου αρχίσεις τις λιμοκτονίες και τα φάρμακα και τα γυμναστήρια όλα μαζεμενα και με υπερβολες θα μου δώσεις θέμα...Νάντια ετοιμάσουυυυυυ...

Ετοιμάστηκα ήδη!!!!!!!!!!!Και εγώ για τα χάπια είπα!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...