Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Koula - mares


kale

Recommended Posts

κανεις τεράστιο λαθος...υπάρχουν συνοικίες στο ΠΑρίσι που αν περασεις χωρίς μπουρκα θα σε βιασουν..ΔΕΝ κανω πλακα. Στο Παρίσι είναι αδυνατο να κυκλοφορησει οπουδήποτε γυναικα μονη με κοντη φουστα...Ισως μονο αν μενεις στο 16 ο διαμερισμα που ζουνε οι πλεον φραγκάτοι αλλά ακόμα και εκει εχει διαφορες πιατσες ...που δεν στο εγγυόμαι...Οχι, δεν εχεις ιδεα τι γινεται εκει...η Ομόνοια αυτη τη στιγμή σε σχεση με το πως ειναι κατι προάστια του Παρισού είναι στραγάλια...

αυτό είπα και εγώ ... σε αυτό συμφωνούμε ...

έχει γκέτο στο Παρίσι ... δεν περνάς ακόμα και άντρας να είσαι κυρίως λευκός ...


url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κανεις τεράστιο λαθος...υπάρχουν συνοικίες στο ΠΑρίσι που αν περασεις χωρίς μπουρκα θα σε βιασουν..ΔΕΝ κανω πλακα. Στο Παρίσι είναι αδυνατο να κυκλοφορησει οπουδήποτε γυναικα μονη με κοντη φουστα...Ισως μονο αν μενεις στο 16 ο διαμερισμα που ζουνε οι πλεον φραγκάτοι αλλά ακόμα και εκει εχει διαφορες πιατσες ...που δεν στο εγγυόμαι...Οχι, δεν εχεις ιδεα τι γινεται εκει...η Ομόνοια αυτη τη στιγμή σε σχεση με το πως ειναι κατι προάστια του Παρισού είναι στραγάλια...

Ναι εχω ακουσει.Δεν εχω δει και δεν εχω περασει απο εκει οποτε δεν ξερω πως θα ενιωθα.Απλως δεν εισαι και αναγκασμενη να περασεις απο εκει.Εμας οι καλογριες που μου καναν γαλλικα δεν μας προετοιμασαν για τετοια


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Φούλες μου ακούστε!!!

Πήγα την Τρίτη στον Αρκ,μου έκανε καλή εντύπωση και μάλλον εκεί θα πάω. Εντάξει ο άνθρωπος μου είπε πέρνα την επιτροπη και τα λέμε μετά.

Την άλλη βδομάδα παει ο άντρας για έλεγχο και το 2ο σπερμοδιάγραμμα.Ο.Κ.?

Μου λείπουν οι ορμονικές,το υπερηχογράφημα και οι εξετασεις για σύφιλη.

Πήγα τηλ χθές μιά γυναικολόγο του εοππυ για να κλείσω ραντεβού για να μου τις γράψει και αρνήθηκε.. μου είπε πως δεν μπορεί αυτή να γράψει και να φανεί πως στέλνει αυτή για εξωσ

Πήρα άλλον μόλις άκουσε πως θέλω να μου γράψει εξετάσεις για εξωσ τα ίδια, θέλει παραπεμπτικό από το κέντρο. Μα είπα δεν έχω αποφασίσει ακόμα που θα πάω. Οχι λεει θέλει.

Πήρα και την Dada και μου είπε ότι το ίδιο έγινε και με αυτήν .

Σκέφτηκα να πάω σε μιά άλλη και να κάνω το κοροϊδο, να τις πω να μου γράψει τις εξετάσεις για έλεγχο αλλά τις εξετάσεις για σύφιλη , τί να τις πω να μου τις γράψει??/

Παρε τον Αρκουλη θα σου τις γραψει σίγουρα 10 ευρω θα του δωσει μονο αφου ήδη εχεις παει επισκεψη!


image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495398image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495566
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Παρε τον Αρκουλη θα σου τις γραψει σίγουρα 10 ευρω θα του δωσει μονο αφου ήδη εχεις παει επισκεψη!

πωπω Λαμπρινούλα 35 βδομάδες και ηδη μπηκες και στην 36η!! πλησιαζεις..


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites

Πηνελοπη μου πλησιαζει ο καιρος και αγγχωνομαι να πανε ολα καλα.

Dadaki Εγω καθε φορα που γραφω φαρμακα ή εξετασεις σε μην συμβεβλημενο εοππυ γιατρο δίνω 10ευρω ακομη και το εμβολιο του παιδιου. Me την δουλεια τα ίδια ε? υπομονη.


image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495398image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495566
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Dadaki πως είσαι???

Μη κόψεις φλέβα ρε μωρό....εγώ καλά είμαι σήμερα...πηρα μπρος και ποιος με πιάνει..

Λαμπρινούλα ούτε εγώ πληρώνω τα 10? για συνταγογράφηση και εξετάσεις...μήπως να πεις σε αυτούς που πας να σε βάζουν στη λίστα του ΕΟΠΥΥ????Εκτός και αν δεν είναι ΕΟΠΥΥ τότε πληρώνεις...


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Πηνελοπη μου πλησιαζει ο καιρος και αγγχωνομαι να πανε ολα καλα.

Dadaki Εγω καθε φορα που γραφω φαρμακα ή εξετασεις σε μην συμβεβλημενο εοππυ γιατρο δίνω 10ευρω ακομη και το εμβολιο του παιδιου. Me την δουλεια τα ίδια ε? υπομονη.

Σορυ..τώρα είδα είναι ότι είναι μη συμβεβλημένος...


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...