Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      Είναι η επίδραση των ορμονών,σε συνδυασμό με τους πόνους και την ψυχική κόπωση. Ο,τι νιώθεις είναι απολύτως φυσιολογικό.Ακομα και αν ξυπνήσεις μια μέρα και θέλεις να δείρεις όλο τον κόσμο,πάλι νορμάλ θα είναι. Είσαι σε καλό δρόμο,λίγες εβδομάδες έμειναν,κάνε υπομονή❤️

      • Λυπημένη/-ος 1

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Πρόπερσι λοιπόν αγόρασα ένα θερμοπομπό της Nobo(η καλύτερη εταιρεία σε θερμοπομπόυς)....για να κάνω οικονομία τον Μάρτιο δεν έκαψα το καλοριφέρ και πήγαινα τον θερμοπομπό από το ένα δωμάτιο στο άλλο....

Το αποτέλεσμα ήταν 260? παραπάνω η ΔΕΗ και να μην ζεσταθώ καθόλου....


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Είναι αυτο με τη διπλή μονάδα απ'έξω...

Λοιπόν επειδή η αντλία θερμότητας είναι νέο προιον για την Ελλάδα πολύ δεν ξέρουν να την εγκαταστήσουν....είναι ανάλογα με τα τετραγωνικά που θέλεις να καλύψεις...αν πάρεις μικρότερη εννοείται ότι δεν θα έχεις απόδοση, ρωτήσαμε πέρσι όταν αλλάξαμε τον λέβητα...απλά δεν την πήραμε γιατί για να καλύψουμε τα 170 τετραγωνικά πάνω κατω το κόστος ήταν 14000?...πάρα πολλά....

Το ξέρω βρε πως είναι καινούργιο και δεν υπάρχει τεχνογνωσία εδω.

Εδώ που γίνεται η Δεθ κάθε χρόνο στα περίπτερα εντός φέρνουν τα πάντα. ... ε πέρσι το ψάχναμε παρα πολύ. ... Εγώ κατέληξα σε 2ο air condition στο δωμάτιο. .. ο συνάδελφος αυτός σε αντλία γτ η εταιρεία αυτή του χρωστούσε πολλά φράγκα και ήταν ο μόνος τρόπος για να τα πάρει.

Ένας άλλος μετέτρεψε το τζάκι σε αυτό που συνδέεται με τα σώματα και έκαιγε ξύλα και ζεσταινοταν έτσι τα σώματα και ενας αλλος έβαλε μασινα....


url]
Link to comment
Share on other sites

Πρόπερσι λοιπόν αγόρασα ένα θερμοπομπό της Nobo(η καλύτερη εταιρεία σε θερμοπομπόυς)....για να κάνω οικονομία τον Μάρτιο δεν έκαψα το καλοριφέρ και πήγαινα τον θερμοπομπό από το ένα δωμάτιο στο άλλο....

Το αποτέλεσμα ήταν 260? παραπάνω η ΔΕΗ και να μην ζεσταθώ καθόλου....

οχι ρε αυτοί που λέω εγώ δεν κουνιούνται ... έχουν πυρότουβλο μέσα και θέλουν νυχτερινό ρεύμα που είπε πριν και η κακάο ... οι άλλοι οι ελαφριοί είναι για συμπληρωματική θέρμανση ....

περίμενε θα βρω φώτο να σας βάλω ...

Ζετταααα!Παμε στη Σουηδια να ζεσταθουμε:tongue::D:D:DΕιναι και τσαμπα:cool:

ΦΥΓΑΜΕ ... και ας κρυώνω ... θα βάλω 2 μπουφάν ... :tongue::tongue:


url]
Link to comment
Share on other sites

ΦΥΓΑΜΕ ... και ας κρυώνω ... θα βάλω 2 μπουφάν ... :tongue::tongue:

25 βαθμους ειχε προχθες που ρωτησα παιδακι μου.Αμα πας τωρα και μετα δεν ξαναβγεις με καλοκαιρινα θα εισαι χαχαχαχαχ Μετα αμα ειναι θα σου παρουμε ισοθερμικες κυλοτες χαχαχαχαχ


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

25 βαθμους ειχε προχθες που ρωτησα παιδακι μου.Αμα πας τωρα και μετα δεν ξαναβγεις με καλοκαιρινα θα εισαι χαχαχαχαχ Μετα αμα ειναι θα σου παρουμε ισοθερμικες κυλοτες χαχαχαχαχ

Λαθος ισοθερμικες σωβρακοφανελες:lol::lol::lol::lol:


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Λαθος ισοθερμικες σωβρακοφανελες:lol::lol::lol::lol:

χιχιχι μόνο κυλότες θα χρειαστώ όντως ... ο άντρας επειδή έχει παπί ... του έχω πάρει ισοθερμικά φανελάκια για το χειμώνα ... ε θα του τα βουτήξω ... :tongue:


url]
Link to comment
Share on other sites

οχι ρε αυτοί που λέω εγώ δεν κουνιούνται ... έχουν πυρότουβλο μέσα και θέλουν νυχτερινό ρεύμα που είπε πριν και η κακάο ... οι άλλοι οι ελαφριοί είναι για συμπληρωματική θέρμανση ....

περίμενε θα βρω φώτο να σας βάλω ...

ΦΥΓΑΜΕ ... και ας κρυώνω ... θα βάλω 2 μπουφάν ... :tongue::tongue:

Θερμοσυσωρευτές τα λένε...και είναι οικονομικοί μόνοι σε κάποιον που χρησιμοποιεί νυχτερινό τιμολόγιο....βέβαια με τις τιμές της ΔΕΗ ούτε αυτοί συμφέρουν...


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

χιχιχι μόνο κυλότες θα χρειαστώ όντως ... ο άντρας επειδή έχει παπί ... του έχω πάρει ισοθερμικά φανελάκια για το χειμώνα ... ε θα του τα βουτήξω ... :tongue:

:lol::lol::lol::lol: μ αρεσεις γιατι εισαι οργανωμενη χαχχαχα


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Θερμοσυσωρευτές τα λένε...και είναι οικονομικοί μόνοι σε κάποιον που χρησιμοποιεί νυχτερινό τιμολόγιο....βέβαια με τις τιμές της ΔΕΗ ούτε αυτοί συμφέρουν...

αυτά λοιπόν ... γι αυτό είπα για νυχτερινό και πυρότουβλο ...

τα άλλα που μεταφέρονται όντως δε λένε ...

κοίτα σε σχέση με τις αλογόνου ή τα πάνελ ... είναι οικονομικότερα ...

σε σχέση με air condition είναι πιο ακριβά όμως κρατάει πιο ζεστό το χώρο.

τουλάχιστον η μάνα μου δεν πλήρωσε πολλά στη ΔΕΗ, εγώ με πετρέλαιο και aircondition και περίπου ίδιες ώρες έδωσα περισσότερα.


url]
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν ότι έχει σχέση με ρευμα......μακριάααααααα.....όταν ανεβαίνει η κατανάλωση του ρευματος αυξάνονται κατά πολύ οι ΥΚΟ....όσο για τα κλιματιστικά....όντως δεν καίνε όμως δεν κρατάνε θερμότητα....άρα δώρον άδωρο....

Καλύ και οικονομική λύση...ενεργειακή ξυλόσομπα αερόθερμη...


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...