Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Eflenew είπε:

      Να ρωτήσω κάτι τα κορίτσια που πήραν θετικη χοριακη? Είχατε συμπτωματα? Εγώ ζάλη και κοπωση έχω από πριν την εμβρυομεταφορα γιατί παίρνω utrogestan από το στόμα που με επηρεάζουν αρνητικά. Μετά την εμβρυομεταφορα τίποτα. Μόνο φουσκωμα σα να έχω φάει συνεχώς ένα αρνί το οποίο επισης θεωρώ ότι είναι από τα φάρμακα. Την προηγούμενη φορά είχα καφέ κηλίδες και όντως η χοριακη βγήκε όχι θετικη ούτε και αρνητικη άρα κατι είχε πάει να γίνει.  Αυτή τη φορά....τίποτα!

      Την επόμενη μέρα μετά την εμβρυομεταφορά,ξεκίνησαν πονακια και τσιμπήματα στην κοιλιά και τραβήγματα στους συνδέσμους της μήτρας,τα οποία στη συνέχεια γινόντουσαν όλο και πιο έντονα.Οποτε καταλαβαινα ότι κάτι γίνεται.Το στήθος τπτ το ιδιαίτερο και μάλιστα από σήμερα το νιώθω ξεπρησμενο τελείως🤷Αυτο που λες με το φούσκωμα και εγώ το έχω,πιστεύω πως είναι από την προγεστερόνη σίγουρα.Κηλιδες αίματος δεν είχα ούτε οταν ήμουν έγκυος στην κόρη μου,ούτε τώρα.Πάντως υπάρχουν πολλές περιπτώσεις όπου δεν είχαν καθόλου συμπτώματα και πήραν θετική χοριακη,οπότε πιστεύω πως τπτ δεν είναι στάνταρ 

Koula - mares


kale

Recommended Posts


Διαφημίσεις

Χμμμμ τωρα δε θα δωσουν πετρελαιου Ζεττα.Θα δωσουν θερμανσης γενικα και θα παρουν περισσοτεροι.Ε αλοιμονο αμα δεν μου δωσουν θα ειναι μ@λ@κες.Με μηδενικο εισοδημα και 2 χρονια καρτα ανεργιας:roll:

Μα και εγώ το δικαιουμουν κανονικότατα. .. Μάλιστα μέσα στο δίκτυο μου έλεγε η αίτηση σας έχει γίνει δεκτή. ... και σου λέω πήρα παπάκια. ...

Ασε μην ανοίξω πάλι το στόμα μου γιατί στο τέλος θα με πείτε ανθελληνιδα....


url]
Link to comment
Share on other sites

Μα και εγώ το δικαιουμουν κανονικότατα. .. Μάλιστα μέσα στο δίκτυο μου έλεγε η αίτηση σας έχει γίνει δεκτή. ... και σου λέω πήρα παπάκια. ...

Ασε μην ανοίξω πάλι το στόμα μου γιατί στο τέλος θα με πείτε ανθελληνιδα....

αντε καλε!Εγω θα σε πω ανθελληνιδα;Που θελω να φυγω;:-DΕγω την αλλη φορα δεν σου τα λεγα αυτα γιατι σε θεωρω ανθελληνιδα.


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αντε καλε!Εγω θα σε πω ανθελληνιδα;Που θελω να φυγω;:-DΕγω την αλλη φορα δεν σου τα λεγα αυτα γιατι σε θεωρω ανθελληνιδα.

Όχι βρε δεν ήταν προσωπικά για σένα. .. Απλά αν συνεχίσω να κατεβάζω καντήλια. .. ε ... δεν είναι πρέπον. .. αλλά τι να κάνω ρε γμτ όταν κάτι είναι στραβό δεν μπορώ να μην το πω...

Λεω γιατι δεν θα εισαι;;

Χι χι καλο..... πολύ καλό. ...

Γτ είμαι 504χλμ βόρεια. ...


url]
Link to comment
Share on other sites

Hρθε ο ειδικός να σας ξεμπερδέψει...

Μακρία από θερμοπομπούς,πάνελ και όλα τα συναφή....θα σας στοιχίσει κούκος αηδόνι σε ρευμα....η καλύτερη θερμανση είναι το πετρέλαιο και μετά ότι έχει σχέση με ξύλα....

Εχω δοκιμάσει τα πάντα και επειδή έχω καεί γιάυτό το λέω....

ΑΑααααα πολύ καλή λύση είναι και η αντλία θερμότητας...έχει όμως πολύ υψηλό κόστος.


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Hρθε ο ειδικός να σας ξεμπερδέψει...

Μακρία από θερμοπομπούς,πάνελ και όλα τα συναφή....θα σας στοιχίσει κούκος αηδόνι σε ρευμα....η καλύτερη θερμανση είναι το πετρέλαιο και μετά ότι έχει σχέση με ξύλα....

Εχω δοκιμάσει τα πάντα και επειδή έχω καεί γιάυτό το λέω....

ΑΑααααα πολύ καλή λύση είναι και η αντλία θερμότητας...έχει όμως πολύ υψηλό κόστος.

Τι ειναι η αντλια θερμοτητος;:confused::confused:Αμα ειχαμε δικο μας σπιτι θα ηταν αλλιως.Τωρα...


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Hρθε ο ειδικός να σας ξεμπερδέψει...

Μακρία από θερμοπομπούς,πάνελ και όλα τα συναφή....θα σας στοιχίσει κούκος αηδόνι σε ρευμα....η καλύτερη θερμανση είναι το πετρέλαιο και μετά ότι έχει σχέση με ξύλα....

Εχω δοκιμάσει τα πάντα και επειδή έχω καεί γιάυτό το λέω....

ΑΑααααα πολύ καλή λύση είναι και η αντλία θερμότητας...έχει όμως πολύ υψηλό κόστος.

Τι έγινε βρε κομήτη? Έπεσες στη γη?

Αντλία θερμότητας τη δοκιμασες? Είχε βάλει πέρσι συνάδελφος και δεν έμεινε ικανοποιημενος από την απόδοση θερμότητας.


url]
Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε βρε κομήτη? Έπεσες στη γη?

Αντλία θερμότητας τη δοκιμασες? Είχε βάλει πέρσι συνάδελφος και δεν έμεινε ικανοποιημενος από την απόδοση θερμότητας.

Α και btw είναι μηχανολογος μηχανικός. .. το είχε ψάξει το θέμα και ο πεθερός του περνάει καυστηρες.


url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τι ειναι η αντλια θερμοτητος;:confused::confused:Αμα ειχαμε δικο μας σπιτι θα ηταν αλλιως.Τωρα...

Είναι αυτο με τη διπλή μονάδα απ'έξω...

Τι έγινε βρε κομήτη? Έπεσες στη γη?

Αντλία θερμότητας τη δοκιμασες? Είχε βάλει πέρσι συνάδελφος και δεν έμεινε ικανοποιημενος από την απόδοση θερμότητας.

Λοιπόν επειδή η αντλία θερμότητας είναι νέο προιον για την Ελλάδα πολύ δεν ξέρουν να την εγκαταστήσουν....είναι ανάλογα με τα τετραγωνικά που θέλεις να καλύψεις...αν πάρεις μικρότερη εννοείται ότι δεν θα έχεις απόδοση, ρωτήσαμε πέρσι όταν αλλάξαμε τον λέβητα...απλά δεν την πήραμε γιατί για να καλύψουμε τα 170 τετραγωνικά πάνω κατω το κόστος ήταν 14000?...πάρα πολλά....


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Α και btw είναι μηχανολογος μηχανικός. .. το είχε ψάξει το θέμα και ο πεθερός του περνάει καυστηρες.

Είναι ότι καλύτερο κυκλοφορεί αυτή τη στιγμή....στις σκανδιναβικές χώρες χρησιμοποιείται εδώ και χρόνια σε ενδοδαπέδια θέρμανση...


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Είναι ότι καλύτερο κυκλοφορεί αυτή τη στιγμή....στις σκανδιναβικές χώρες χρησιμοποιείται εδώ και χρόνια σε ενδοδαπέδια θέρμανση...

Ζετταααα!Παμε στη Σουηδια να ζεσταθουμε:tongue::D:D:DΕιναι και τσαμπα:cool:


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...