Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Να ρωτήσω κάτι τα κορίτσια που πήραν θετικη χοριακη? Είχατε συμπτωματα? Εγώ ζάλη και κοπωση έχω από πριν την εμβρυομεταφορα γιατί παίρνω utrogestan από το στόμα που με επηρεάζουν αρνητικά. Μετά την εμβρυομεταφορα τίποτα. Μόνο φουσκωμα σα να έχω φάει συνεχώς ένα αρνί το οποίο επισης θεωρώ ότι είναι από τα φάρμακα. Την προηγούμενη φορά είχα καφέ κηλίδες και όντως η χοριακη βγήκε όχι θετικη ούτε και αρνητικη άρα κατι είχε πάει να γίνει.  Αυτή τη φορά....τίποτα!

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Λοιπόν ότι έχει σχέση με ρευμα......μακριάααααααα.....όταν ανεβαίνει η κατανάλωση του ρευματος αυξάνονται κατά πολύ οι ΥΚΟ....όσο για τα κλιματιστικά....όντως δεν καίνε όμως δεν κρατάνε θερμότητα....άρα δώρον άδωρο....

Καλύ και οικονομική λύση...ενεργειακή ξυλόσομπα αερόθερμη...

καλά θα βάλω 3 μπουφάν με πούπουλο ...

καλά θα είμαι ???

που να βάλω ξυλόσομπα ???


url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

Μακριά και απότης kerosun...πήρα πέρσι για το μαγαζί....σκ@τ@ και βρωμάει και κοστίζει η κηροζίνη...αφού ακολουθεί την τιμή του πετρελαιου...

Geia sou Sasaki !!!

An pires to palio strogilo nai an epernes to new model den einai etsi opos ta les.


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Kai egw ... Eimai polu euxaristimenh ... Den mou vromaei katholou.

Και να πεις ότι φταίει η κηροζίνη...δεν αγοράζω από αλλού...φέρνω εγώ στο μαγαζί μέσα από την kerosun...

Τι να πώ??Εμένα πάντως δεν μου βγήκε καθόλου....

Ρε συ μωρό ούτε όταν την ανάβεις σου μυρίζει????


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...