Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 7 λεπτά , Eflenew είπε:

      Συγνώμη αν κάνω χαζή ερώτηση αλλά δεν έχω δει παλιότερα posts. Γιατί θα γεννήσεις μέσα στο μήνα? Πότε θα σε δει ο εμβρυολογος?

      Συμφωνώ! 🥰Το να φτάσω ποτέ 30 βδομάδες το θεωρώ απίστευτο και όνειρο!

      😁🙏

      ειμαι με περιδεση από 22η εβδομάδα λογω τραχήλου και με συσπάσεις από 17η ! ε λίγο αυτό λίγο το μωράκι είναι χαμηλά, λίγο ο γιατρός μου κάτι βλέπει και υπολογίζει τα δικά του! ε μου είπε μέχρι 35η εβδομαδα!  τρίτη εχω ραντεβού 

Koula - mares


kale

Recommended Posts

κοριτσάκι μου δυστυχως αυριο δεν θα μπορέσω να ερθω. Είναι άρρωστος ο γιος μου και δεν μου παιε η καρδιά να το ν αφήσω....Ελπίζω να τα πουμε συντομα ....

Οχιιιιιιιιιιι.... ουααααααααα ουααααααα ουααααααα.... :-(

Καμιά άλλη?

:-(


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσάκι μου δυστυχως αυριο δεν θα μπορέσω να ερθω. Είναι άρρωστος ο γιος μου και δεν μου παιε η καρδιά να το ν αφήσω....Ελπίζω να τα πουμε συντομα ....

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ!!!

Τι γαϊδούρι είμαι. ...

Τι έπαθε? Κρύωμα?


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπέρα σουσουραδίτσες ...

μόλις γύρισα...

ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΣΟΥΠΕΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡ ΑΥΡΙΟ

αν και είναι βέβαιο αυτό, θα θελα τόοοοσο πολύ να είμαι μαζί σας ... αλλά σνιφ .. είμαι πολύ μακρια γμτ ...

Να μου φιλήσετε η μια την άλλη και για μένα, καλά ???

Πολλά πολλά φιλάκια ...

Υ.Γ. Πηνελοπάκι μου, περαστικά σας, εύχομαι οτι κι αν είναι αύριο να είστε περδίκια


url]
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάρες μου σας ευχαριστώ όλες για τις συμβουλές και τις προτάσεις σας...Με βοηθήσατε πολύ για το πως να ψαχτούμε σύμφωνα και με τα οικονομικά μας...Ετσι είμαστε οι φούλες μεταξύ μας, σπεύδουμε να βοηθήσουμε όπως μπορούμε....Σας αγαπώωωω....


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σουσουραδίτσες ...

μόλις γύρισα...

ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΣΟΥΠΕΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡ ΑΥΡΙΟ

αν και είναι βέβαιο αυτό, θα θελα τόοοοσο πολύ να είμαι μαζί σας ... αλλά σνιφ .. είμαι πολύ μακρια γμτ ...

Να μου φιλήσετε η μια την άλλη και για μένα, καλά ???

Πολλά πολλά φιλάκια ...

Υ.Γ. Πηνελοπάκι μου, περαστικά σας, εύχομαι οτι κι αν είναι αύριο να είστε περδίκια

Μαζί θα ζηλευούμε alter ego μου...:(:(

Κορίτσια και από εμένα πολλά πολλά φιλάκια μέχρι να σας δω και να τα δώσω από κοντά...:wink::wink::wink::wink::wink:


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Δημητρούλα και Αναστασία μου και εγώ λυπάμαι πολύ που δεν θα σας δω αύριο!!!

Ρε Δημητρούλα εσύ είσαι τόσο όμορφο κορίτσι και είμαι σίγουρη ότι είσαι ακόμα πιο όμορφη τώρα που έχεις φουσκωτή κοιλίτσα.

Κοριτσάκια μου σας εύχομαι να περάσετε υπέροχα αν και είμαι σίγουρη γι'αυτό.Σας στέλνω τα φιλιά μου!!!!

Πηνελοπάκι μου περαστικά στο αγοράκι σου!!!

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΟΜΟΡΦΟΥΛΕΣ ΜΟΥ...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:P:p:p

ΜΟΛΙΣ ΠΗΡΑ ΤΗΛ. ΤΗ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΜΑΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΖΑΠΠΕΙΟ ΜΑΖΙ ΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΟΥΣΟΥΡΑΔΙΤΣΕΣ ΚΑΙ ΠΕΡΝΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ...!!!!!!!!!:D:D:D

ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΖΟΥΖΟΥΔΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΘΑ ΕΡΘΩ ΑΘΗΝΑ (ΠΡΟΣ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ), ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΕΤΕ ΝΑ ΕΡΘΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩ ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΕΣ, ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ ΚΑΜΑΡΙΑ ΜΟΥ.!!!!!!!!!!!:P:p:p:P

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ, ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΙ ΕΣΕΝΑ ΤΟ ΙΔΙΟ, ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙΣ ΤΟ ΠΟΛΥΠΟΘΗΤΟΟΟΟΟΟΟ...!!!!!!!!!!;););)

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ, ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΚΑΙ ΤΗ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΣΤΕΛΝΕΤΕ.!!!!!!!:tongue::tongue::tongue:.

ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΠΑΡΑΚΑΛΑΩ ΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΝΑ ΜΑΣ ΑΞΙΩΣΕΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ...!!!!!!!!!!:D:D:D


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΜΟΥ, ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟ ΑΝΤΡΑΚΙ ΣΟΥ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΚΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΔΩ ΚΙ ΕΣΕΝΑ ΟΤΑΝ ΕΡΘΩ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ.!!!!!!!!!!

ΕΦΟΥΛΑ ΜΟΥ, ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙΣ ΑΠΟΨΕ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ.....ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΕΙΜΟΥΝ ΑΘΗΝΑ ΣΗΜΕΡΑ....ΘΑ ΕΒΛΕΠΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΣΟΥΣΟΥΡΑΔΕΣ ΜΟΥ, ΘΑ ΕΒΛΕΠΑ ΚΙ ΕΣΕΝΑ ΑΥΡΙΟ....ΓΑΜΩΤΟ....ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΜΑΚΡΥΑ.?????

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΗ, ΕΙΣΑΙ ΤΟΣΟ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΕΝΑ "ΤΣΟΥΠ" ΚΙ ΕΦΤΑΣΕΣ..!!!!!!!!!!


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

Που είστε? Ακόμα να γυρίσετε?

Αντε με αφήσατε μόνη και θέλω να μου πείτε τα νεακια σας και πως περασετε ςν και είμαι σίγουρη πως καταπληξατε τα πλήθη πάλι.

Αντε περιμένω. ..


url]
Link to comment
Share on other sites

Που είστε? Ακόμα να γυρίσετε?

Αντε με αφήσατε μόνη και θέλω να μου πείτε τα νεακια σας και πως περασετε ςν και είμαι σίγουρη πως καταπληξατε τα πλήθη πάλι.

Αντε περιμένω. ..

Γεια σου μωρό μου....


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...