Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 19 λεπτά , Terry1986 είπε:

      Ρε κορίτσια να ρωτησω γτ δε θυμαμαι..υπαρχει καποιο τιπ για την αντιπηκτικη??κ με ποναει παρα πολυ κ δυσκολεύομαι να την καρφωσω..εννοειται ειμαι ηδη μεσα στις μελανιες..με ποναει κ οταν την βγαζω..τις προηγουμενες φορες δεν θυμαμαι να μ ειχε ενοχλησει τοσο..

      Και εγώ το ίδιο πρόβλημα έχω κορίτσι μου.Εχω πάρει μια κρέμα με arnica που βοηθάει για τις μελανιές και γενικά προσπαθώ να κάνω τις αντιπηκτικες σε σημείο που δεν έχω ξανά κάνει ένεση.Στην αρχή τις έκανα σε παρόμοιο σημείο που έκανα πριν τις ενέσεις διέγερσης και υπέφερα 😬

Koula - mares


kale

Recommended Posts

E ναι λοιπον.... αυτό το μηνυμα πρεπει να το απαντησω ΕΓΩ και να πω οπως ειπα και χθες πολλακις φορες ΒΕΒΑΙΩΣ ΒΕΒΑΙΩΣ οτι καλα ολα αυτα .... υγεινη διατροφη(θα μας βγουνε οπου να ναι τα πορτοκαλια, τα ακτινιδια και οι eviol E απο τη μυτη), no alcohol, no smoking........

AΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΔΙΔΑΞΕ ΤΕΛΙΚΑ Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΑ ΠΡΕΖΟΝΙΑ, ΟΙ ΓΥΦΤΙΣΕΣ ΚΑΙ ΟΣΟΙ ΠΕΡΝΟΥΝΕ ΕΣΤΩ ΤΟ ΚΑΤΙΤΙΣ ΤΟΥΣ ΠΙΑΝΟΥΝΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ..... ΟΠΟΤΕ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΜΕ..... ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΜΕΤΡΑΕΙ....

ΦΑΤΕ ΤΙΣ ΜΑΚΑΚΙΕΣ ΣΑΣ, ΚΑΠΝΙΣΤΕ ΟΣΟ ΘΕΛΕΤΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΤΙΤΙΣ ΜΟΥ.... ΜΕ ΠΙΑΝΕΤΕ Ε??? ΧΙΧΙΧΙ

ΦΙΛΑΚΙΑ.... ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΠΑΝΤΑ

Αυτό μου θυμίζει μια περίπτωση θείας μου...Από το πουθενά παθαίνει κάτι σαν λευχαιμία(δεν παρήγαγε ο οργανισμος αιμοπετάλια) στα 40κάτι και νοσηλεύονταν στον Ευαγγελισμο για 9 μήνες ψάχνοντας για μεταμόσχευση μυελού αν δεν λειτουργούσαν κάτι θεραπείες...Anyway ήμουν κάθε μέρα εκεί λίγες ώρες μετά τη δουλειά για να ξεκουράζεται ο θείος μου και κατεβαίναμε μαζί με το ασανσερ στην αυλή να κάνουμε τσιγάρο...Ηταν μέσα ένας και βλέπει το πακέτο και του λέει αυτό κάνει κάκό στην υγεία...Ηταν και φορτωμένος γιατί του είχε έρθει ξαφνικό και λέει "είδα και τη γυναίκα μου που δε καπνίζει, δε πίνει, δεν τρώει και προσέχει σε όλα και τώρα είναι ετοιμοθάνατη..." Σε όλα υπάρχουν νομίζω και οι κανόνες που δεν επαληθεύονται ή το αντίθετο...Εγώ προς το παρόν κάνω αυτό που με ευχαριστεί ή έστώ με ψευδο-ευχαριστεί...

Αν δηλαδή προσέχω σε όλα θα είμαι καλύτερα???? Ενας θεός ξέρει μόνο....


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

E ναι λοιπον.... αυτό το μηνυμα πρεπει να το απαντησω ΕΓΩ και να πω οπως ειπα και χθες πολλακις φορες ΒΕΒΑΙΩΣ ΒΕΒΑΙΩΣ οτι καλα ολα αυτα .... υγεινη διατροφη(θα μας βγουνε οπου να ναι τα πορτοκαλια, τα ακτινιδια και οι eviol E απο τη μυτη), no alcohol, no smoking........

AΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΔΙΔΑΞΕ ΤΕΛΙΚΑ Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΑ ΠΡΕΖΟΝΙΑ, ΟΙ ΓΥΦΤΙΣΕΣ ΚΑΙ ΟΣΟΙ ΠΕΡΝΟΥΝΕ ΕΣΤΩ ΤΟ ΚΑΤΙΤΙΣ ΤΟΥΣ ΠΙΑΝΟΥΝΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ..... ΟΠΟΤΕ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΜΕ..... ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΜΕΤΡΑΕΙ....

ΦΑΤΕ ΤΙΣ ΜΑΚΑΚΙΕΣ ΣΑΣ, ΚΑΠΝΙΣΤΕ ΟΣΟ ΘΕΛΕΤΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΤΙΤΙΣ ΜΟΥ.... ΜΕ ΠΙΑΝΕΤΕ Ε??? ΧΙΧΙΧΙες

ΦΙΛΑΚΙΑ.... ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΠΑΝΤΑ

Χείμαρρος...! Εγώ συμφωνώ στο ότι η υπογονιμοτητα δεν σχετίζεται απαραίτητα με τον τρόπο ζωής. Απλώς όταν εισαι σ'αυτη την κατηγορία και αναγκαζεσαι να πας σε τεχνητους τροπους αναπαραγωγής οι γιατρού σου λένε τι ειναι το καλύτερο δυνατό που μπορείς να κάνεις προκειμενου να αυξησεις τις πιθανότητες επιτυχίας. Εινα θέμα στατιστικής γι'αυτους, σου λένε οτι απέχεις Χ απο το ιδανικό...αρα προσπαθησε...ειναι κι αυτό μια θησεία ακόμα μαζί με τις ενεσεις και τα φαρμακα...


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αυτό μου θυμίζει μια περίπτωση θείας μου...Από το πουθενά παθαίνει κάτι σαν λευχαιμία(δεν παρήγαγε ο οργανισμος αιμοπετάλια) στα 40κάτι και νοσηλεύονταν στον Ευαγγελισμο για 9 μήνες ψάχνοντας για μεταμόσχευση μυελού αν δεν λειτουργούσαν κάτι θεραπείες...Anyway ήμουν κάθε μέρα εκεί λίγες ώρες μετά τη δουλειά για να ξεκουράζεται ο θείος μου και κατεβαίναμε μαζί με το ασανσερ στην αυλή να κάνουμε τσιγάρο...Ηταν μέσα ένας και βλέπει το πακέτο και του λέει αυτό κάνει κάκό στην υγεία...Ηταν και φορτωμένος γιατί του είχε έρθει ξαφνικό και λέει "είδα και τη γυναίκα μου που δε καπνίζει, δε πίνει, δεν τρώει και προσέχει σε όλα και τώρα είναι ετοιμοθάνατη..." Σε όλα υπάρχουν νομίζω και οι κανόνες που δεν επαληθεύονται ή το αντίθετο...Εγώ προς το παρόν κάνω αυτό που με ευχαριστεί ή έστώ με ψευδο-ευχαριστεί...

Αν δηλαδή προσέχω σε όλα θα είμαι καλύτερα???? Ενας θεός ξέρει μόνο....

γεια σου Ρικακι, Πενελοπακι και Ζετακι!!

ειναι το μονο σιγουρο.... εξαλλου μια ΖΩΗ ΤΗΝ ΕΧΟΥΜΕ...:cool:

Link to comment
Share on other sites

καλα δεν τα ειπα????

Για να μην επαναλαβω για τις 2 πρωην συναδελφους που ελεγα την προηγουμενη εβδομαδα και γινω κουραστικη.....

:P:cool:

Μια χαρά τα λες μωρό μου...και όπως είπαμε....να ψάξουμε και εμείς να βρούμε κάτι....

Που ξέρεις????


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μια χαρά τα λες μωρό μου...και όπως είπαμε....να ψάξουμε και εμείς να βρούμε κάτι....

Που ξέρεις????

ετσι.... που ξερεις ο οργανισμος μας απο τα πολλα υγιεινα να εχει μπλοκαρει:P;) με πιανεις???? εξαλλου υπαρχουνε και τα προιοντα απο τη "φυση";)

Link to comment
Share on other sites

γεια σου Ρικακι, Πενελοπακι και Ζετακι!!

ειναι το μονο σιγουρο.... εξαλλου μια ΖΩΗ ΤΗΝ ΕΧΟΥΜΕ...:cool:

Ναι ρε Νατασάκι, πολύ συμβιβασμός στη ζωή και δυστύχως το βλέπουμε αυτό σαν ευχαρίστηση...

Και πρέπει να τη ΓΛΕΝΤΗΣΟΥΜΕ όπως θέλει και μπορεί ο καθένας....:P:p:p


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε Νατασάκι, πολύ συμβιβασμός στη ζωή και δυστύχως το βλέπουμε αυτό σαν ευχαρίστηση...

Και πρέπει να τη ΓΛΕΝΤΗΣΟΥΜΕ όπως θέλει και μπορεί ο καθένας....:P:p:p

ετσι....:P

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν κοριτσάκια μου... χάθηκα γιατί ήρθε η κολόνα μου...

Το μόνο που θα σας πω... ναι μενουν έγκυες ναρκομανεις... έχετε δει όμως αυτά τα παιδάκια όταν γεννιούνται? Ξέρετε πως για κάποιο διάστημα τους χορηγούν μεθαδόνη?

Και φυσικά δεν ξέρω τι μου επιφυλάσσει ο Θεός. .. Πρέπει όμως να προκαλώ την τύχη μου?

Σίγουρα μια ζωή την έχουμε. ... ο καθένας αποφασίζει πως θέλει να την ζήσει. ...

Φιλάκια σε ολες... παω να δω ταινία. ..


url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ετσι.... που ξερεις ο οργανισμος μας απο τα πολλα υγιεινα να εχει μπλοκαρει:P;) με πιανεις???? εξαλλου υπαρχουνε και τα προιοντα απο τη "φυση";)

Βρήκε τίποτα ο άντρας σου???Αμα είναι να πω και του δικού μου να ψαχτει....;););)


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Βρήκε τίποτα ο άντρας σου???Αμα είναι να πω και του δικού μου να ψαχτει....;););)

δεν εχουμε ξεκινησει ακομα την ερευνα αγορας.... αλλα μηπως εσεις εκει πανω εχετε πιο διαλεχτο???;);)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν κοριτσάκια μου... χάθηκα γιατί ήρθε η κολόνα μου...

Το μόνο που θα σας πω... ναι μενουν έγκυες ναρκομανεις... έχετε δει όμως αυτά τα παιδάκια όταν γεννιούνται? Ξέρετε πως για κάποιο διάστημα τους χορηγούν μεθαδόνη?

Και φυσικά δεν ξέρω τι μου επιφυλάσσει ο Θεός. .. Πρέπει όμως να προκαλώ την τύχη μου?

Σίγουρα μια ζωή την έχουμε. ... ο καθένας αποφασίζει πως θέλει να την ζήσει. ...

Φιλάκια σε ολες... παω να δω ταινία. ..

Αμαν ρε παιδί μου...ούτε ένα αστείο δεν σηκώνεις...τστστστστσ...

Αντε δες ταινία....


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

δεν εχουμε ξεκινησει ακομα την ερευνα αγορας.... αλλα μηπως εσεις εκει πανω εχετε πιο διαλεχτο???;);)

Οταν έρθει θα τον ρωτήσω....αν βρω κάτι καλο θα σου στείλω..χαχαχαχαχαχαχα


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...