Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Koula - mares


kale

Recommended Posts

ρε γμτ ένα ένα τα θυμάμαι ...

κι άλλο νέο ...

εχθές το μεσημέρι και σήμερα τα ξημερώματα έγινε σεισμός (3,8 ο ένας και 3,3 ο άλλος) 20χλμ Βορειότερα απο εδώ .. ανάμεσα σε Θεσσαλονίκη και Κιλκίς ... εγώ δεν κατάλαβα τπτ ... αλλά λένε πως περιμένουν και μεγαλύτερο


url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μπράβο βρε αγάπη μου....

Δεν άλλαξες τίποτα στην διατροφή σου??

σταμάτησα να σαβουριάζω τόσο πολύ ... δλδ .. όταν βλέπω ταινία δεν τρώω πακοτίνια ... και έκοψα και την πολλή κόκα ... έχω πιει δλδ εδώ και 10 μέρες 1 φορά μόνο ... που πριν έπινα σχεδόν μέρα παρα μέρα ...


url]
Link to comment
Share on other sites

σταμάτησα να σαβουριάζω τόσο πολύ ... δλδ .. όταν βλέπω ταινία δεν τρώω πακοτίνια ... και έκοψα και την πολλή κόκα ... έχω πιει δλδ εδώ και 10 μέρες 1 φορά μόνο ... που πριν έπινα σχεδόν μέρα παρα μέρα ...

Είδες που στα έλεγα για τα κωλο αναψυκτικά....περιττές θερμίδες είναι...

Σεισμός????Εμείς ηρεμήσαμε από δαυτους...


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

σταμάτησα να σαβουριάζω τόσο πολύ ... δλδ .. όταν βλέπω ταινία δεν τρώω πακοτίνια ... και έκοψα και την πολλή κόκα ... έχω πιει δλδ εδώ και 10 μέρες 1 φορά μόνο ... που πριν έπινα σχεδόν μέρα παρα μέρα ...

Ζεττάκι ετσι πως το είπες είναι σαν να ησουν χρόνια στα σκληρα... ! ακου κοκα...

Τι κάνετε κορίτσια μου. Από τις φωτο που ειδα περάσατε σουπερ (οχι οτι υπηρχε περίπτωση να μην). Αντε και στις επόμενες συναντησεις....

Ο μικρός μου ειναι καλύτερα. Τουλαχιστον ετσι δειχνουν τα πραγματα προς το παρόν. Βασικά, μάλλον ό,τι έχει το έχει λόγω δοντιών. Ο καημένος μου πάντως ειναι πολύ γενναίος. Υποφερει με χαμόγελο...το παλικάρι μου..θα κλάψω απο συγκινηση


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites

σταμάτησα να σαβουριάζω τόσο πολύ ... δλδ .. όταν βλέπω ταινία δεν τρώω πακοτίνια ... και έκοψα και την πολλή κόκα ... έχω πιει δλδ εδώ και 10 μέρες 1 φορά μόνο ... που πριν έπινα σχεδόν μέρα παρα μέρα ...

πακοτίνια ε; αχ να ειχα ενα σακουλάκι! Από τότε που μου ειπε η ενδοκρινολόγος οτι ειμαι οκ και χρειαζεται να μετριέμαι μια φορά τη μερα το εχω ξεσκίσει. Μεσα στην εβδομάδα που μας περασε εφαγα κορμο με παγωτό, πιτόγυρο με πατατες από δίπλα, κρουασαν με σοκολάτα, μπισκότα με σοκολατα Χ4 και φυσικά σταφυλια και κανα 2 λουκουμια Συρου.

Από σημερα επιστρέφω στη διατροφή μου, δεν λεει να παρω τωρα τα κιλά που δεν πηρα τόσο καιρό...Το γυρισα στην μπριζόλα με φασολάκια...


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Είδες που στα έλεγα για τα κωλο αναψυκτικά....περιττές θερμίδες είναι...

Σεισμός????Εμείς ηρεμήσαμε από δαυτους...

ναι ρε ... έτσι είναι ... το ήξερα βασικά ... αλλά τι να κάνω έναν εθισμό έχω και εγώ ... δεν πίνω ... δεν καπνίζω ... μια κόκα μόνο ... την κόψαμε κια υτήν ... τι άλλο έμεινε ????

αν ναι, να κόψω και το σεξ ...

Ήρθαν οι σεισμοί κατα εδώ μεριά ... μόνο αυτό μας έλλειπε και συμπληρωθήκαμε ... μόνο μη γίνει κανένας όταν η κολόνα μου είναι στη δουλειά ...

Ζεττάκι ετσι πως το είπες είναι σαν να ησουν χρόνια στα σκληρα... ! ακου κοκα...

Τι κάνετε κορίτσια μου. Από τις φωτο που ειδα περάσατε σουπερ (οχι οτι υπηρχε περίπτωση να μην). Αντε και στις επόμενες συναντησεις....

Ο μικρός μου ειναι καλύτερα. Τουλαχιστον ετσι δειχνουν τα πραγματα προς το παρόν. Βασικά, μάλλον ό,τι έχει το έχει λόγω δοντιών. Ο καημένος μου πάντως ειναι πολύ γενναίος. Υποφερει με χαμόγελο...το παλικάρι μου..θα κλάψω απο συγκινηση

καλημέρα μωρό μου....

χιχιχι το ξέρω ... πάντα έτσι το λέω όμως ... και βασικά ... ναι είμαι χρόνια ... απο 15 χρονών επινα κάθε μέρα ... φτάσαμε σε γαστροσκόπηση .. μου το έκοψαν και εγω έπινα κρυφά .... (σκ@τοπαιδο ... :tongue:)

Χαίρομαι που ο μικρός κύριος είναι καλύτερα, άντε να περάσει τελείως και να επανέλθετε σε ένδοξες μέρες.


url]
Link to comment
Share on other sites

πακοτίνια ε; αχ να ειχα ενα σακουλάκι! Από τότε που μου ειπε η ενδοκρινολόγος οτι ειμαι οκ και χρειαζεται να μετριέμαι μια φορά τη μερα το εχω ξεσκίσει. Μεσα στην εβδομάδα που μας περασε εφαγα κορμο με παγωτό, πιτόγυρο με πατατες από δίπλα, κρουασαν με σοκολάτα, μπισκότα με σοκολατα Χ4 και φυσικά σταφυλια και κανα 2 λουκουμια Συρου.

Από σημερα επιστρέφω στη διατροφή μου, δεν λεει να παρω τωρα τα κιλά που δεν πηρα τόσο καιρό...Το γυρισα στην μπριζόλα με φασολάκια...

Καλά όλα τα άλλα...αλλά τα σταφύλια ρε παιδί μου τι σε πειράζουν????

Χαίρομαι που είναι καλύτερα ο μικρούλης σου...μας έλειψες χθες...


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλά όλα τα άλλα...αλλά τα σταφύλια ρε παιδί μου τι σε πειράζουν????

Χαίρομαι που είναι καλύτερα ο μικρούλης σου...μας έλειψες χθες...

και μένα μου λείψατε πολύ...:( τι να γίνει, ετσι ειναι τα παιδιά, απρόβλεπτα.

Τα σταφύλια εχουν πάρα πολύ ζάχαρη. Περισσότερη απο κάθε αλλο φρούτο. Στους διαβητικους τα απαγορευουν...Οχι οτι ειμαι διαβητικη αλλά μαζι με τα άλλα τα εκοψα κι αυτα ...


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites

πακοτίνια ε; αχ να ειχα ενα σακουλάκι! Από τότε που μου ειπε η ενδοκρινολόγος οτι ειμαι οκ και χρειαζεται να μετριέμαι μια φορά τη μερα το εχω ξεσκίσει. Μεσα στην εβδομάδα που μας περασε εφαγα κορμο με παγωτό, πιτόγυρο με πατατες από δίπλα, κρουασαν με σοκολάτα, μπισκότα με σοκολατα Χ4 και φυσικά σταφυλια και κανα 2 λουκουμια Συρου.

Από σημερα επιστρέφω στη διατροφή μου, δεν λεει να παρω τωρα τα κιλά που δεν πηρα τόσο καιρό...Το γυρισα στην μπριζόλα με φασολάκια...

εγώ έχω στο ντουλάπι, να σου στείλω ???

μόνο εγώ ξέρω πως κρατιέμαι και βλέπω ταινία ξεροσφύρι ...

σε καταλαβαίνω ... η αλήθεια είναι αν όλα αυτά τα έφαγες μέσα σε μια εβδομάδα ... ξεσάλωσες ... οχι μωρό μου, να μην τα πάρεις ... μέχρι τώρα είσαι υπόδειγμα ...


url]
Link to comment
Share on other sites

ναι ρε ... έτσι είναι ... το ήξερα βασικά ... αλλά τι να κάνω έναν εθισμό έχω και εγώ ... δεν πίνω ... δεν καπνίζω ... μια κόκα μόνο ... την κόψαμε κια υτήν ... τι άλλο έμεινε ????

αν ναι, να κόψω και το σεξ ...

Ήρθαν οι σεισμοί κατα εδώ μεριά ... μόνο αυτό μας έλλειπε και συμπληρωθήκαμε ... μόνο μη γίνει κανένας όταν η κολόνα μου είναι στη δουλειά ...

καλημέρα μωρό μου....

χιχιχι το ξέρω ... πάντα έτσι το λέω όμως ... και βασικά ... ναι είμαι χρόνια ... απο 15 χρονών επινα κάθε μέρα ... φτάσαμε σε γαστροσκόπηση .. μου το έκοψαν και εγω έπινα κρυφά .... (σκ@τοπαιδο ... :tongue:)

Χαίρομαι που ο μικρός κύριος είναι καλύτερα, άντε να περάσει τελείως και να επανέλθετε σε ένδοξες μέρες.

χμμ. Ξέρω και άλλους με τον ίδιο εθισμο. Ειναι θέμα η κοκα κόλα. Μαλιστα ο κουμπαρος μας με οτι και να φαει θελει κοκα κολα. Καθε φορά που τον φιλοξενούμε μου τιγκαρει το ψυγειο με κολες....Πάντως η Αναστασία εχει δίκιο. Ειναι τζαμπα θερμίδα και κανει κακό και στο στομάχι..


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


χμμ. Ξέρω και άλλους με τον ίδιο εθισμο. Ειναι θέμα η κοκα κόλα. Μαλιστα ο κουμπαρος μας με οτι και να φαει θελει κοκα κολα. Καθε φορά που τον φιλοξενούμε μου τιγκαρει το ψυγειο με κολες....Πάντως η Αναστασία εχει δίκιο. Ειναι τζαμπα θερμίδα και κανει κακό και στο στομάχι..

ναι είναι μεγάλη ζημιά οι άτιμες ... εμένα τότε μου είχαν πει πως έχει δημιουργηθεί πληγή στο στομάχι κι αν δεν την κόψω θα πάθω έλκος ....

αλλά που μυαλό ...

πάντως όταν έκοψα το τσιγάρο ... τέτοια στέρηση δεν ένιωθα ... η κόλα είναι πιο δύσκολη στο να την κόψω ... για μένα ...


url]
Link to comment
Share on other sites

εγώ έχω στο ντουλάπι, να σου στείλω ???

μόνο εγώ ξέρω πως κρατιέμαι και βλέπω ταινία ξεροσφύρι ...

σε καταλαβαίνω ... η αλήθεια είναι αν όλα αυτά τα έφαγες μέσα σε μια εβδομάδα ... ξεσάλωσες ... οχι μωρό μου, να μην τα πάρεις ... μέχρι τώρα είσαι υπόδειγμα ...

καλά εσύ είσαι μαζόχα..Εγώ αν τα ειχα στο ντουλάπι αποκλείεται να μη τα έτρωγα...Μπραβο αυτοσυγκράτηση....! Αξια ...

Ναι ολα αυτά τα έφαγα μεσα σε μια εβδομάδα. Μια ατασθαλία ανα μέρα περίπου. Α και να μη ξεχάσω και το σακούλι πατατάκια...πωπω τωρα που τα βλέπω γραμμένα μ'επιασε αγχός..Παει τερμα, ενα μήνα εχω θα κρατηθω...:evil:


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites

Πηνελοπάκι μια βδομάδα ξέφυγες και εσύ ας μην είμαστε υπερβολικοί αφού γούσταρες να τα φας καλά έκανες....θα προσέξεις πάλι δεν σε φοβάμαι...

Ζεττάκι να τα πετάξεις αυτά τα σκατολοϊδια από από το ντουλάπι σου...


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλά εσύ είσαι μαζόχα..Εγώ αν τα ειχα στο ντουλάπι αποκλείεται να μη τα έτρωγα...Μπραβο αυτοσυγκράτηση....! Αξια ...

Ναι ολα αυτά τα έφαγα μεσα σε μια εβδομάδα. Μια ατασθαλία ανα μέρα περίπου. Α και να μη ξεχάσω και το σακούλι πατατάκια...πωπω τωρα που τα βλέπω γραμμένα μ'επιασε αγχός..Παει τερμα, ενα μήνα εχω θα κρατηθω...:evil:

ναι πάντα έχω βλακείες στο ντουλάπι ... φτάνει μόνο να σου πω πως έχω 4 σακουλάκια ντορίτος ... αυτά τα τρώει η κολόνα εμένα δεν μου αρέσουν και για μένα έχω πακοτίνια, δρακουλίνια και τυρογαριδάκια ... χώρια τα μπουένο στο ψυγείο ... κάθε φορά που πηγαίναμε σουπερ ... όλο και κάτι έπαιρνα ... αλλά τώρα είπα τέλος στο σαβούριασμα .. θα προσπαθώ να μην τρώω τέτοια ...

Μπράβο μωρό μου, συγκρατήσου ... άντε και μετά θα σου στείλουμε κούτα με οτι θες ...


url]
Link to comment
Share on other sites

ναι είναι μεγάλη ζημιά οι άτιμες ... εμένα τότε μου είχαν πει πως έχει δημιουργηθεί πληγή στο στομάχι κι αν δεν την κόψω θα πάθω έλκος ....

αλλά που μυαλό ...

πάντως όταν έκοψα το τσιγάρο ... τέτοια στέρηση δεν ένιωθα ... η κόλα είναι πιο δύσκολη στο να την κόψω ... για μένα ...

επαθες τελικα ελκος; απλως την μείωσες λιγακι και είσαι οκ, ετσι δεν είναι;

Μιας που είπες για τσιγάρο, ας ρωτήσουμε την τρίτη της παρέας : Αναστασία πότε θα το κόψεις;


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...