Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Πηνελοπάκι μια βδομάδα ξέφυγες και εσύ ας μην είμαστε υπερβολικοί αφού γούσταρες να τα φας καλά έκανες....θα προσέξεις πάλι δεν σε φοβάμαι...

Ζεττάκι να τα πετάξεις αυτά τα σκατολοϊδια από από το ντουλάπι σου...

όχι ρε δεν πετάω τπτ ... μπορεί να υποτροπιάσω πάλι ... :tongue::tongue:

άσε που πρέπει να έχω και κάτι όταν έρχονται τα ανήψια στο σπίτι ... γτ θεία είμαι και πρέπει να τα κακομαθαίνω ... χιχιχι ...

πάντως αν μείνω ποτέ έγκυος υπόσχομαι να μην αγοράζω βλακείες ... εεε ... να μην αγοράζω κάθε εβδομάδα βλακείες ...


url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πηνελοπάκι μια βδομάδα ξέφυγες και εσύ ας μην είμαστε υπερβολικοί αφού γούσταρες να τα φας καλά έκανες....θα προσέξεις πάλι δεν σε φοβάμαι...

Ζεττάκι να τα πετάξεις αυτά τα σκατολοϊδια από από το ντουλάπι σου...

οχι εντάξει δίκιο έχεις. Και για να πω και την μαυρη αλήθεια το ευχαριστήθηκα. Δεν ανησυχώ για το βάρος, 1-2 κιλά πάνω δεν με πειράζει, εγκυος ειμαι στην τελική. Απλώς φοβάμαι μην ανεβασω κανενα ζαχαρο τελευταία στιγμή και επηρεασει τα μωρά...

Αχ και το μπουενο μου αρεσει πολύ..! υπέροχη γευση...


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites

επαθες τελικα ελκος; απλως την μείωσες λιγακι και είσαι οκ, ετσι δεν είναι;

Μιας που είπες για τσιγάρο, ας ρωτήσουμε την τρίτη της παρέας : Αναστασία πότε θα το κόψεις;

βασικά δεν ξαναπήγα για γαστροσκόπηση ... χαζή είμαι να πάω ????

αλλά το στομάχι τρώει τα πάντα ... οπότε δεν έχω και λόγο να πάω .. τότε είχα πρόβλημα .. πονούσα πολύ ... και δεν μπορούσα να φάω ... την είχα ελαττώσει και έκανα και πολύ προσεγμένη διατροφή ... και φάρμακα ... όταν σταμάτησα να πονάω ... επανήλθα ...

Σασάκι πες αλεύρι ...


url]
Link to comment
Share on other sites

οχι εντάξει δίκιο έχεις. Και για να πω και την μαυρη αλήθεια το ευχαριστήθηκα. Δεν ανησυχώ για το βάρος, 1-2 κιλά πάνω δεν με πειράζει, εγκυος ειμαι στην τελική. Απλώς φοβάμαι μην ανεβασω κανενα ζαχαρο τελευταία στιγμή και επηρεασει τα μωρά...

Αχ και το μπουενο μου αρεσει πολύ..! υπέροχη γευση...

πωπω όταν γεννήσεις με το καλό και ανέβεις εδω πάνω πρέπει να οργανώσουμε λοιπόν μια βραδιά απόλυτης σαβουροκατάστασης ... απο οτι καταλαωαίνω τρώμε τις ίδιες χαζομάρες και μας αρέσει κιόλας ...


url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

βασικά δεν ξαναπήγα για γαστροσκόπηση ... χαζή είμαι να πάω ????

αλλά το στομάχι τρώει τα πάντα ... οπότε δεν έχω και λόγο να πάω .. τότε είχα πρόβλημα .. πονούσα πολύ ... και δεν μπορούσα να φάω ... την είχα ελαττώσει και έκανα και πολύ προσεγμένη διατροφή ... και φάρμακα ... όταν σταμάτησα να πονάω ... επανήλθα ...

Σασάκι πες αλεύρι ...

αν δεν πονάς προφανώς εισαι μια χαρά. Εγώ εχω προβλημα με το στομάχι και πολλές φορές για μεγάλα διαστήματα παιρνω αγωγη (λοσεκ). Καποια στιγμη επαθα και μια ελαφρα γαστροραγία (αρχη γαστροραγίας δηλαδη που την προλαβαμε). Ενταξει, ο πόνος και η δυσφορία δεν παλευονταν..τοτε θυμαμαι ειχα φτασει 43 κιλά από την αφαγεία. Από ενα σημειο και περα δεν ειχα κουραγιο ουτε γουτσου γουτσου να κανω...Ειναι εντελώς κληρονομικό και ο πατέρας μου υποφέρει απο το ίδιο πραγμα. Απλως φευγει κι ερχεται...


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites

Πηνελόπη μη τα ρωτάς και φουντώνει η άλλη....

Το κόβω κανα δυο μέρες και το αρχίζω τρεις....σκ@τ@...δεν ξέρω πότε...

Μάλλον όταν πάρω + χοριακή...

θυμάσαι τι μου είπες στο τραπέζι ????

όταν πίναμε κόλα ????

οτι θα κόψεις το τσιγάρο όταν κόψω την κόλα .... !!!!

Τελικά νιώθω μαλ@κ@ς ... θα πάω να πιω ... να πνίξω τον πόνο μου στην ασπαρταμη ...


url]
Link to comment
Share on other sites

ναι πάντα έχω βλακείες στο ντουλάπι ... φτάνει μόνο να σου πω πως έχω 4 σακουλάκια ντορίτος ... αυτά τα τρώει η κολόνα εμένα δεν μου αρέσουν και για μένα έχω πακοτίνια, δρακουλίνια και τυρογαριδάκια ... χώρια τα μπουένο στο ψυγείο ... κάθε φορά που πηγαίναμε σουπερ ... όλο και κάτι έπαιρνα ... αλλά τώρα είπα τέλος στο σαβούριασμα .. θα προσπαθώ να μην τρώω τέτοια ...

Μπράβο μωρό μου, συγκρατήσου ... άντε και μετά θα σου στείλουμε κούτα με οτι θες ...

Πωπω ρε alter ego είναι σαν να μας βλέπω με τον άντρα μου στο μάρκετ...Doritos εκείνος που του αρέσουνε και φυσικά κίντερ νπουένο και εξτρα τυρογαριδάκια εγώωωωω......

Τώρα τα έχω κομμένα βέβαια, αλλά εκείνος καλά κρατάει, να δει αγώνα και ταινία και να μη μασουλάει κάτι, αποκλείεται...Χθες στον αγώνα της εθνικής έφαγε ψωμί με σαλάμι, καρπούζι, γαριδάκια και γλυκό βύσσινο...

Και το πιο σπαστικό είναι ότι δεν παίρνει γραμμάριο:twisted::twisted::twisted::twisted:

Εγω αν τα έτρωγα αυτά συνέχεια δεν θα χώραγα πουθενα...

Το θετικό είναι ότι με τη διατροφή της Δημητρούλας, όχι εκτελεσμένη στο ακέραιο, έχω φτάσει τα -10...:wink::wink::wink::wink:


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites

πωπω όταν γεννήσεις με το καλό και ανέβεις εδω πάνω πρέπει να οργανώσουμε λοιπόν μια βραδιά απόλυτης σαβουροκατάστασης ... απο οτι καταλαωαίνω τρώμε τις ίδιες χαζομάρες και μας αρέσει κιόλας ...

πολύ μου αρέσει αυτό το σενάριο...! Ανυπομονω....

Δρακουλίνια σίγουρα να εχει το μενου..!


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites

θυμάσαι τι μου είπες στο τραπέζι ????

όταν πίναμε κόλα ????

οτι θα κόψεις το τσιγάρο όταν κόψω την κόλα .... !!!!

Τελικά νιώθω μαλ@κ@ς ... θα πάω να πιω ... να πνίξω τον πόνο μου στην ασπαρταμη ...

Πάψε μαρήηηηηη.....

Να μην πιεις τίποτα να κάτσεις όπως είσαι...


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πηνελοπάκι μου περαστικούλια στο αγοράκι σου, εύχομαι να τελείωσει γρήγορα με τα δοντάκια που τον ταλαιπωρούν...Και εσύ μην αγχώνεσαι με μια βδομάδα ατασθαλίες, χρειάζονται και αυτες και αν το παρατήρησες οι μέρες περνάνε και όλα κυλάνε υπέρ σου αυτή τη φορά....Είπαμε θα περιμένεις μέχρι τις χοριακές και μέχρι να έρθωωωω....

Αναστασάκι μου πόλύ χαίρομαι που σε άκουσα και ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια...όταν ανέβουμε θα ψαχτούμε αν και τα λεφτά είναι πολλά για τη δεδομένη στιγμή...Μάλλον θα βάλουμε προς το παρόν το έξτρα κλιματιστικό που υπολογίζαμε να δούμε πως θα πάει και ανάλογα θα δούμε....


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites

αν δεν πονάς προφανώς εισαι μια χαρά. Εγώ εχω προβλημα με το στομάχι και πολλές φορές για μεγάλα διαστήματα παιρνω αγωγη (λοσεκ). Καποια στιγμη επαθα και μια ελαφρα γαστροραγία (αρχη γαστροραγίας δηλαδη που την προλαβαμε). Ενταξει, ο πόνος και η δυσφορία δεν παλευονταν..τοτε θυμαμαι ειχα φτασει 43 κιλά από την αφαγεία. Από ενα σημειο και περα δεν ειχα κουραγιο ουτε γουτσου γουτσου να κανω...Ειναι εντελώς κληρονομικό και ο πατέρας μου υποφέρει απο το ίδιο πραγμα. Απλως φευγει κι ερχεται...

ναι είναι πολύ μανίκι το στομάχι ... ευτυχώς που το προλάβατε γτ δεν παλεύεται βρε κοριτσάκι μου ...

ο άντρας έχει έλκος δωδεκαδακτύλου και μια φλεγμονή του είπαν και παίρνει κι αυτός φάρμακα αλλιώς κι αυτός πονάει .. κάνει θεραπεία κατα διαστήματα και μόνο με ομεπραζόλη είναι καλά ... αν δεν κάνω λάθος και το λοσεκ ομεπραζόλη δεν είναι ??? ο δικός μου παίρνει ζολαντιλ.


url]
Link to comment
Share on other sites

Πηνελόπη μη τα ρωτάς και φουντώνει η άλλη....

Το κόβω κανα δυο μέρες και το αρχίζω τρεις....σκ@τ@...δεν ξέρω πότε...

Μάλλον όταν πάρω + χοριακή...

εγώ πάντως είμαι με το μερος σου...Η νονά του μικρού μου όταν εμεινε εγκυος στα διδυμάκια της επειδή ήταν καπνίστηρια, ο γιατρός της είπε οτι δεν πρέπει να αλλαξουν οι συνηθειες δραματικά και την άφησε να καπνίζει 3 ή 4 τη μέρα...! Της ειχε πει οτι η στέρηση δεν κανει καλό...τώρα τι να πω κι εγω δεν ξέρω αλλά πχ μπορείς να το μειώσεις μεχρι τη χοριακή ας πουμε και από κει κι έπειτα βλέπεις τι θα σου πει ο γιατρός...

(Η Ζεττα θα με φαει....)


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ρικάκι μου γειά σου....ελπίζω να βρήτε την καλύτερη λύση....

Χθες κάπνισα 12 τσιγάρα...όλες τις άλλες μέρες δεν ξεπερνάω τα 6...κάτι είναι και αυτό....αν μείνω έχω πει να το κόψω...θα δούμε...

ΕΙΡΗΝΗ ΜΠΑΝΙΑ ΟΣΑ ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕ ΣΥΝΤΑΓΗ ΓΙΑΤΡΟΥ....


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Πωπω ρε alter ego είναι σαν να μας βλέπω με τον άντρα μου στο μάρκετ...Doritos εκείνος που του αρέσουνε και φυσικά κίντερ νπουένο και εξτρα τυρογαριδάκια εγώωωωω......

Τώρα τα έχω κομμένα βέβαια, αλλά εκείνος καλά κρατάει, να δει αγώνα και ταινία και να μη μασουλάει κάτι, αποκλείεται...Χθες στον αγώνα της εθνικής έφαγε ψωμί με σαλάμι, καρπούζι, γαριδάκια και γλυκό βύσσινο...

Και το πιο σπαστικό είναι ότι δεν παίρνει γραμμάριο:twisted::twisted::twisted::twisted:

Εγω αν τα έτρωγα αυτά συνέχεια δεν θα χώραγα πουθενα...

Το θετικό είναι ότι με τη διατροφή της Δημητρούλας, όχι εκτελεσμένη στο ακέραιο, έχω φτάσει τα -10...:wink::wink::wink::wink:

Μπράβο μωρό μου, έχασες 10!!!!! καλά εσύ τώρα στανταρ είσαι μανεκεν ...

πωπω και πάλι μπράβο μωρό μου ....

Αχ ... υπάρχουν κι αλλοι σαν εμένα ... δεν είμαι μόνη ....

πολύ μου αρέσει αυτό το σενάριο...! Ανυπομονω....

Δρακουλίνια σίγουρα να εχει το μενου..!

Ναι ναι .... όταν έρθεις λοιπόν με το καλό θα σε περιμένω .... πωπω ... απο τώρα το ευχαριστιέμαι αυτό το σαβούριασμα ....

Πάψε μαρήηηηηη.....

Να μην πιεις τίποτα να κάτσεις όπως είσαι...

ναι να πάψω ... πρώτα μου τάζεις και μετά ... μου τα παίρνεις όλα πίσω ...

οχι νιώθω σαν παιδάκι που του πήραν το γλυφιτζούρι ....

θα πιω θα πιω θα πιω ....

έχε χάρη που προσπαθώ να είμαι εγκρατής .... αλλά μαρή θα σου τραβήξω τα κοτσίδια ... τι είπαμε ρε Σασάκι ???? καθαρό περιβάλλον ????


url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...