Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Koula - mares


kale

Recommended Posts

α ναι ???? πότε θα πας για τα υπόλοιπα ??? τι σου είπε ο ντοκ ? όλα καλά πήγαν ? πάντως για να μην ανοίξει πρέπει και να προσέχεις ... να μην κάνεις ταρζανιές ...

ααα άσχετο ... φόρεμα τελικά για τη βάφτιση απο που είχες πάρει ???

σε 15 μέρες μου είπε....οχι δεν κάνωταρζανιές....μου είπε μια χαρά είναι οι μυς σου...αντέχουν...;););)

απο την-τον σπυροπούλου το πήρα στην ερμού....λίγο πριν απο την αγιά σοφιά....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

σε 15 μέρες μου είπε....οχι δεν κάνωταρζανιές....μου είπε μια χαρά είναι οι μυς σου...αντέχουν...;););)

απο την-τον σπυροπούλου το πήρα στην ερμού....λίγο πριν απο την αγιά σοφιά....

α ωραία ... άλλη απορία ... γτ δεν έβαλε ράμματα απο αυτά που πέφτουν μόνα τους ??? μάλλον είναι πιο γερά τα άλλα, αλλά δεν σε πόνεσε όταν τα έβγαλε ???

α κατάλαβα πιο μαγαζί λες ... έλεγα μήπως το πήρες απο κανέναν εκεί στο Κορδελιό ... έχει ωραία μαγαζάκια νομίζω ...


url]
Link to comment
Share on other sites

εεε τι να κάνω ??? αφού νιώθω πως θα τα καταφέρω καλύτερα ... αυτοί πειράματα κάνουν ...

ΕΣΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΙ ΠΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ....ΤΕΛΟΣ....ΣΟΥΤ....ΤΣΙΜΟΥΔΙΑ...!!!!!

αχχχ παγωτάκι ... και εγώ έφαγα πριν ... σοκομπανάνα ... λιλα πάουζε και ΣΥΚΟ .... μιαμ μιαμ ... το δόντι πονάει αλλά το παγωτάκι παγωτάκι ... φαγήτο δεν έφαγα ... :tongue:

ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ...!!!!!!!!!:(:(:(

ξύπνησε η Δημητρούλα .... :tongue:

ΧΑΧΑΧΑΧΑ....ΡΕ ΖΕΤΤΑ....ΕΓΡΑΨΕΣ ΠΑΛΙ...ΧΑΧΑΧΑΧΑ...!!!!!!!!!:P:p:p:p


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

α ωραία ... άλλη απορία ... γτ δεν έβαλε ράμματα απο αυτά που πέφτουν μόνα τους ??? μάλλον είναι πιο γερά τα άλλα, αλλά δεν σε πόνεσε όταν τα έβγαλε ???

α κατάλαβα πιο μαγαζί λες ... έλεγα μήπως το πήρες απο κανέναν εκεί στο Κορδελιό ... έχει ωραία μαγαζάκια νομίζω ...

δεν ξέρω τι διαφορά έχουν.....όχι δεν πόνεσα...μετά τις 15 μέρες δεν ξέρω αν πονέσω...

τι θέλεις να πάρεις;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΧΑΧΑΧΑΧΑ....ΡΕ ΖΕΤΤΑ....ΕΓΡΑΨΕΣ ΠΑΛΙ...ΧΑΧΑΧΑΧΑ...!!!!!!!!!:P:p:p:p

εεεεε .....

δεν ξέρω τι διαφορά έχουν.....όχι δεν πόνεσα...μετά τις 15 μέρες δεν ξέρω αν πονέσω...

τι θέλεις να πάρεις;

ελπίζω οπότε να μην πονέσεις ούτε και τότε ...

φόρεμα για τη γαμοβάφτιση που έχουμε ... παντρεύεται η κουνιάδα μου και παράλληλα βαφτίζουν και τον μικρό μας ... αλλά δε θέλω να τα στάξω χοντρά ... αν έχεις τπτ υπόψη σου ... πε μου ...


url]
Link to comment
Share on other sites

εεεεε .....

ελπίζω οπότε να μην πονέσεις ούτε και τότε ...

φόρεμα για τη γαμοβάφτιση που έχουμε ... παντρεύεται η κουνιάδα μου και παράλληλα βαφτίζουν και τον μικρό μας ... αλλά δε θέλω να τα στάξω χοντρά ... αν έχεις τπτ υπόψη σου ... πε μου ...

έλα ρε παιδί μου...έχει ένα μαγαζί με φορέματα...και τα έχει φθηνά....έλα όποτε θέλεις να δούμε.....

Link to comment
Share on other sites

Γαμωτοοοο δεν κανει να τρωω τετοια:( Θα τα κρατησω για μετα τη γεννα χοχοχοχοχο(=σατανικο γελιο):tongue:

Ναι αμε μα σου φτιαξω χαχαχ παραγωγη θα κανω :tongue:

ΧΑΧΑΧΑ....ΕΓΩ ΛΕΩ ΝΑ ΤΑ ΦΑΜΕ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ...ΧΑΧΑΧΑ...!!!!!!:P:p:p

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΟΥ...!!!!!!!

ααα.ανίτα...4500?...εμένα θα μου κοστίσει....πότε περιμένεις περίοδο;και που τα διάβασα σάμπως θυμάμαι;

ΧΑΧΑΧΑ....ΒΡΕ ΜΟΡΦΩ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΣΑΙ....ΧΑΧΑΧΑ!!!!!!!!:P:p:p:p

ΑΠΟ ΜΕΡΑ ΣΕ ΜΕΡΑ....ΜΠΟΡΕΙ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΚΑΙ ΝΑ ΕΜΦΑΝΙΣΤΕΙ...!!!!!!:rolleyes::rolleyes:


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΧΑΧΑΧΑ....ΕΓΩ ΛΕΩ ΝΑ ΤΑ ΦΑΜΕ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ...ΧΑΧΑΧΑ...!!!!!!:P:p:p

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΟΥ...!!!!!!!

ΧΑΧΑΧΑ....ΒΡΕ ΜΟΡΦΩ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΣΑΙ....ΧΑΧΑΧΑ!!!!!!!!:P:p:p:p

ΑΠΟ ΜΕΡΑ ΣΕ ΜΕΡΑ....ΜΠΟΡΕΙ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΚΑΙ ΝΑ ΕΜΦΑΝΙΣΤΕΙ...!!!!!!:rolleyes::rolleyes:

άντε ωραία...ρε συ τι πράμα είναι αυτό.....δε θυμάμαι τίποτα.....

Link to comment
Share on other sites

ΧΑΧΑΧΑ....ΕΓΩ ΛΕΩ ΝΑ ΤΑ ΦΑΜΕ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ...ΧΑΧΑΧΑ...!!!!!!:P:p:p

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΟΥ...!!!!!!!

Εγω δεν γινεται τωρα.Υποτιθεται οτι προσεχω για να μην ανεβαινει πολυ το σακχαρο:(:( Ε ρεεε γλυκα που εχω να φαω αμα γεννησω επιτελους!!!


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

κοριτσούδια μου αγαπημένα σας καληνυχτώ και εγώ ....

η κολόνα αναζητά τα θεμέλια της ... όποτε πάω στη βάση μου ...

φιλάκια σε όλες ...

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΛΟΛΙΤΣΑ ΜΟΥ..!!!!!!!!!:P:p:p


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...